Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Évek során sokat próbáltam, de a MOL vált be legjobban.
Plusz egy szavazat!
Én motul-t használok. Kifújva fehér a színe. Este ráfújom, reggel száraz! Nem csapja le a láncról, port nem szedi össze!
Hali .
En Yamalube-t hasznalok k...a jo szerintem
A trükk az, hogy este hazaérsz, beolajozod, és másnap reggelig hagyod száradni. Indulás előtt egy ronggyal végigtörlöd, hogy lejöjjön a felesleg. Vannak csodaszerek aranyáron, de én úgy vagyok vele, hogy egy kis olaj a lengővillán még nem ártott senkinek. Ha nem tetszik, egy papírzsepivel letörlöm, aztán szevasz!
Uraim!Tanácsot kérek és ötleteket várok lánckenés témában!Ki mit használ?Mi az ami beválik?Van egyáltalán olyan cucc ami nem a felnin meg a hátam közepén köt ki?Van erre valami trükk?Repsolt használok de bármennyire óvatos vagyok az adagolással mindig ledobálja!
Tény, hogy nem mentünk oda alkudozni. De láttam pl. 100 ajróért ilyen 40 ezres sisakot, csak annyi hogy korábbi modell. És a Forcefield standját a magyar képviselet vitte
Csak egy kettot, de azoknal sem volt kedvezmeny... Pl dainese 10%-ot adott az egyik standon minden termekre, s egy termekre 30%-ot!
Biztosan, de igazából én csak sisaknézőbe mentem, nagyon nem nézegettem mi mennyi. A sisak viszont nem volt 1 centtel sem olcsóbb a bolti árhoz képest. Ami meg a remek euro árfolyamnak köszönhetően egyelőre drágább, mint nálunk. Viszont tudtam próbálni méretet, amit már hónapok óta nem tudtak prezentálni itt egy pesti üzletbe. Már csak a zsét kell összeszedni rá
De kaptunk csomó szórólapot, átlag 10% kedvezményre jogosító kuponokkal. Volt ilyen kis sityak kamera, annál pl. online rendelésre vonatkozott, nem csak helyben.

Zack te néztél ruha árakat?
Jól hangzik.
Gondolom a felszereléseknél ki lehetett fogni néhány akciót.
Nem gyári!Athena asszem!Olasz! Én is örültem hogy nem szabadítottak meg 20rugótól .Ha 2 évente cserélem mint ahogy mondják akkor bármi kibírja azt az időt!Viszont porvédőt cserélnem kell majd mert be van repedezve!Valaki annak nem tudja a méretét?
Hozzáértők,rutinos szerelők mondják hogy ennyi idő!Én nem értek hozzá ezért azt mondom amit nekem mondtak! Azért volt garis mert egy hónappal ezelőtt vettem.Korrekt volt az eladó igy nem fájt 20rugóba csak alapanyag árba az is beszerzési áron! .És szombat délután otthagytam és vasárnap mentem érte.
köszönöm Babulu ! írtam neki
Egy óra alatt ki se lehet rendesen folyatni a telóolajat.
Megjártuk a Tullni Bike Austriát. Szerintetek? 4 db kétszer akkora csarnok mint a Hungerxpo G pavilonja, ezekből kettőbe ruhák és kiállítók, kettőbe a gyári motorok. MINDENRE fel lehetett ülni, beleérti az MV Augusta F4-et és a Ducati Panigalét. Asszem jövőre CSAK oda. 8 ajró volt azt hiszem a beugró és NEM kellett autóval sm fizetni a parkolásért. Had ne mondjam hogy külön Arai stand meg olyan márkák, amik nálunk nincsenek is. Kicsit más a piac. Jah és bármilyen motort el lehetett vinni teszkörre, csak fel kellett jelentkezni. Bocs.
Én sem kérnék kevesebbet....azért megnézem a szét-összét 1 óra alatt a két telónál úgy, hogy a telók bent vannak a motorban és lábon is megy el .....miért volt garis?
Ha Chubbynak címzel kérdést, ő fog rá válaszolni. Amúgy meg Hondás szerelő és Hornetje is van, valamicskét csak ért hozzá
Dunakeszin itt
Köszi, csak kíváncsi voltam! 6000-ből kijött a gyári szimering szett? Sokkal többnek gondoltam volna.
Nekem most félig garisan csinálták!Kérdeztem egy másik szerelőt a nevét nem akarom mondani aki 20rugót kért volna el ezért a műtétért!
Szimeringek+az olaj+munkadíj!Gyakorlott szerelőknél meg van 1-1.5óra alatt!Most nekem a javítás 6000-be fájt! A munkadíj ment gariba az alkatrészeket és olajat megkaptam beszerzési áron!
Hali

Azt szeretném kérdezni, miért írt S3 hibaüzenetet, vízhőfokmérő fullon, és nem engedte beindítani a mocit, meg imobilizer kulcs villogott mint a barom, mert fejidomot takarítottam és egész eleje le volt bontva.Órát visszakötöttem, és egy darabig csinálta majd gyújtás le-fel és abbahagyta, ma indultam volna megint csinálta, fent hagytam gyújtás majd eltűnt benzinpumpa zúgott és beindult. ötletem sincs rá előtte semmi baja nem volt
Hali!
Valakinek van tapasztalata FZ6 digitális kijelző megvilágításának villogásával (130 km/h felett). Talán fesz. szabályzó?
Nem, de arra is kíváncsi vagyok, hogy kik és mennyit kérnek a teleszkóp-szerelésért!
A kérdés nekem szólt?
Hol javíttattad?