Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem akarok nagyon okosnak tűnni, de azt az orrtakarót én sürgősen kivenném a bukósisakból, még mielőtt egy bukásnál átrendezi az arcszerkezetemet...
Na, de nem jól nézek ki...
Tibi, kis gúnyt érzek a válaszodban...

Csak nemtudom eldönteni, hogy ebgem, vagy Petit?
Valóban, Peti jót tettél az Olivérral
akkor jó üzletet csináltam neked
MOst azt sem !
De utoljára volt egy srác egy hondával, sportkipufogóval és az volt a szerencséje, hogy volt ott valami öreg faszi, akit ismert és egy ötösért nem nézték meg neki sem a trombitát, sem az indexeket...
Gyere felénk, itt van bőven!

(Jól vizsgázott a kabát, meleg, kényelmes, nem domborodik)
Igen hallottam rémtörténeketek, de még nem kezdtem el parázni.
A vizsgán neked megnézték a kipuffot? Vagy azt is hanyagolták?
jó volt, csak majdnem nem találtam haza a pusztaságból
meg a dombokat,hegyeket hiányolom a környékünkről
Hova jársz ?
Hát...pl. a vizsgán....de a rendőr is megnézheti egy sima forgalmi ellenőrzésen. Csak legyen kötekedős kedvében. A motoros rendőrök meg hidd el, nagyon képben vannak ! Nem véletlenül motoroznak. Sokan gyerekkorukban motortolvajok voltak....szal, nem viccelnek....
és a kupuff E betűjét mikor nézegették?
Az jó, akkor maradt még kb. 48 órád
És te meggyógyultál már?
Igen, sajnos. Nekem is az egyetlen elővizsgás hétvégém, de sokat nem vesztek max azt hogy nem tudok le egy vizsgát a vizsgaidőszak előtt.
és aztán elakadtál egy téglában a lejtőn? Sokat kell még gyakorolni!

Milyen volt? Megmarad?
én mentem ma meg tegnap 2órát ezzel a beteggel
Jelentem Mátra teljesítve.
Qrva szar az út... Bár ezzel nem leptem meg senkit. Remélem nyárra megcsinálják, mert még autóval is gázos.
Azért volt pár motoros fent.
En holnap lemegyek Hajmaskerre megnezni milyen a regi-regi hazunk... Aztan ott helyben a regi orosz loteren fogok korozni.

Hetfon szabadsag, delutan megyek a BMW-ert. Megkerdem hatha becserelnek ket motort egyre ;)

Mivel a kampóra elvileg a bukó szíját kellene akasztani én ott teljesen leragadtam. Az állrészen áthurkolás eszembe se jutott. De most megvilágosodtam. :)
az xar ügy
Itt dógozás van.
lesz hétvégén motorozás
Ez jövő hét vége lenne ?
Van akkorra egy esküvő, amire el kell mennünk...nagyon sajnálnám...
Update ozstrákiai motorkiállítás. Péntek meló után húzunk le az ismerőshöz, szombatra van iktatva a kiállítás és motoros boltok látogatása! Nem emlékszem, hogy ki mondta, hogy talizhatunk ott vagy valami, bocsika. Aztán mi vasárnap indulunk vissz fel pestre. Mivel kocsival megyünk, még ha kicsi is, esetleg ha a menőmanók közül valaki venne egy bukót vagy kabátot vagy valamit, amit a motorral nehézkes hazahozni, akkor egyeztessünk és felhozzuk neki Pestre (Sárvár-Bp vonalon bárhova)