Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ment az üzi
Segítségeteket vagy véleményeteket szeretném kérni!Fz6-n első teleszkóp szimering csere mennyire bonyolult?Otthon elvégezhető? Nem találok szerelőt aki rövid időn belül orvosolná a hibát!Csinált már valaki ilyet?Nagy segítség lenne ha valaki hozzáértő vagy tapasztalattal rendelkező felvenné velem a kapcsolatot!Leírás vagy rajz a teleszkópról ha valakinek van megköszönném !:oldraffy@freemail.hu
Okés, még nem tudom, hogy fogom kinyerni, de ha kész leszek közzéteszem! És köszi annak, aki kitöltötte!
Igen, várjuk az eredményeket ! Minden szempontból !
A Nem-nél elakadtam...nincs igen válasz !
Ha nekem szólt, akkor eleinte több volt a csaj, de mostanra megfordult. Most 43-nál tartunk, max 50 lehet a végére. Eredményeket szvesen publikálom majd.
Nem nagyon akartam plusz pénzt adni a vizsgán.
Eddig annyi csaj töltötte ki? Hányan töltötték ki összesen?
Az akrával nem megy át?
Ezt megbeszéltük

Azért kösz!
Jobb ötletem innen nincs. Valami gebasz csak van azzal a gyári dobbal, ha leáll a motor tőle...
Jött belőle a kipufogógáz, nem volt eltömődve.
Csak, hogy javítsuk a nemek arányát, akinek van 1-2 perce kitölthetné a kérdőívemet. Sokat segítene
http://kerdoivem.hu/kerdoiv/64...
Akkor különbség biztosan nincs a két dob között, hogy az eltérő karburálás miatt leálljon. Nincs eldugulva? Próbáld ki egy porszívóval...
Igen azzal semmi gondom sincs.
Azzal a dobbal, amivel használod, jó?
Sziasztok!

Pénteken viszem műszakira a gépet, emiatt visszaraktam a gyári dobot. Viszont beindítás után leáll a motor. Elég nehez indul be, teszem hozzá.
Amiatt lehet, hogy a sportdobhoz van karburálva a motor? Vagy mi lehet az oka?
Belülről két komponensű ragasztóval és üvegszálas szövettel meg tudod ragasztani. XJ fejidomát én is ragasztottam így, és bírta.
Hogy is volt ez a moci most ? Miért kellett ? Csal csalfa dög !
Mit adtál érte ?
A hegesztős srác azt mondta, hogy elég gyenge lesz úgy, ha csak belülről van megcsinálva. És mivel eléggé rezeg, megint el fog törni.
Én olyasmire gondoltam, hogy összeragasztom és aláteszek (ragasztok) valami hajlékonyabb anyagot (fater merev fémlapot akarna odaragasztani). Ez mennyire működhet?
Ha csak a belső oldalán dolgozik a műanyagos akkor kívülről (ha jól csinálja) csak az a pár sötét és vékony csík fog emlékeztetni a törésre ahol most darabokra hullott. A Divin a fejidom így lett "összekalapálva", és nem látszódik kívülről, hogy hol volt törve.
Ragasztani lehet még, de az nincs olyan erős, mint a hegesztés, és az is látszik valamennyire. Nekem is van a faridomon egy kis törés, én is ragasztottam. Később, ha mégis hegesztetem, lehet szidni fog a szaki
Köszi a segítséget!
Van eladó jó áron? 44/45