Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nézd meg a gáz mellett a piros on-off kapcsolót. Engem egyszer nagyon megszivatott ugyanígy.
azt tudod, hogy 'szigorodtak' a szabályok?
Tavaly talán elég volt a nyílt napon kitalálnod, hogy elindusz a versenyen, most meg licencet kell váltani, amihez sportovosi kell ha minden igaz, biztosítás...
Próbáltam beindítani a motort ma (nem volt töltve az akksi), nem indult be gondolom akksi miatt, de kiírta Er-1 ez a lemerült akksit jelenti?
mennyiért adnak egy ilyen Bódis dobot? dB Killerel gondolom átmegy a vizsgán? Nagyon bejön a hangja
hello..
még nem cseréltem... de brembo sa lesz benne
szia Tibi Bácsi
hogy vált be a fékbetét
Naggyából.
Bár jelenleg elég távoli cél.
Gsr 600 on a nyitott gyári dob,folyamatos terhelés után( nyitott gázállás) egy idő után az utas szerint melegszik kissé .. Szlovén túrán ezt hőtükrös polifoamal orvosoltuk...
De mint irtam,gsr....
ezt nem tudom honnan vetted, de még ilyet nem hallottam, sőt nem is tapasztaltam
No mentem egy gyors karikát. Elégedett vagyok a felújított hátsó fékkel, de valami b*ssza a csőrömet.

Erős fékezéskor, közvetlenül a kerék megcsúszása előtti és utáni pillanatban, tehát amikor a legnagyobb a fékező erő (amivel egyébként nagyon elégedett vagyok), egy kattanó hangot hallok magam alól. Megnéztem mindent, csavarok meghúzva, minden a helyén. Mi az édes jó ég adhat ki ilyen hangot? Olyasmi jellegű, mint amikor a kocsin a kerékanyát húzod meg. Tipp?

Tény, hogy nem tudom, a fékfelújítás előtt is adott-e ilyen hangot, mert azelőtt nem próbálgattam ennyire...
Lehet tudni, h mennyibe kerül egy ilyen rendszer?
Ok, köszi. Ha komolyabb hibákról nem számol be senki, akkor nincsenek is a modellel...remélhetőleg. :)
Yamaha FZ6 S Bódis dobbal (videjóóóóóóóóóó)
Ilyen van az enyémen is!
http://youtu.be/5sKsNaKKQ_w
Zoli, komolyan gondoltad a múltkor a Naked kupát?
Ennyire nem lehetsz kényelmes
Kicsit ha meleg is mé zavarna?
Má mé lenne zavaró?
Sziasztok!
Mennyire igaz, vagy zavaró az ülés melegedése a kipufogók miatt? Csak hátul, vagy csak elől melegszik? Zavaró, vagy nem is érezni?
Sziasztok.
2 hete vettem egy 2005-ös yamaha fz 6n-t(20 000km). Amikor kipróbáltam a vételnél akkor pöccre indult és rendesen járt. Új aksit kaptam hozzá de az valószínűleg le volt merülve (külföldön vettem a motort és másoknál volt tárolva 2napot mielőtt haza hoztam volna. lehet ők próbálkoztak lemerült aksival beindítani és szerintem beköpte a gyertyát.) A hazaút 1 000km volt és egyszer eldőlt az utánfutóban (elszakadt 2 spanifer de nem történt semmi nagyobb sérülés, hasidom lehorzsolódott picit). Amióta megvettem azóta itthon próbáltam meg először beindítani de nem indul. Aksi föl lett töltve, semmi szervízkulcs nincs a műszerfalon de nem indul. Gyújtást adja de mintha nem akarna berobbanni. (kipufogóból meg jön a benzinszag). Szóval én arra tippelek, hogy beköpte a gyertyát. Holnap szét is szedem, hogy megnézzem mi a helyzet a gyertyákkal de ha mégse az a hibás akkor jó lenne ha további ötleteket kapnék, hogy mit nézzek meg rajta még.
Előre is köszi, sziasztok!
hali.
2007elötti Fazereket már nagyon jó áron lehet kapni.
Nem kell félni azoktól sem, amiben akár 40-50ezer km van..
Nagyon jó konstrukció, kimegy a világbóóó !
hali

nincs sok módosítás rajta(2007től), az plusz pénzt inkább motorozd el...
Biztosan Black lesz ! Silver ua mint a Hero2...úgyhogy arra biztosan nem cserél
Igen, az usa-ból egy hangyányival olcsóbb...még ezzel a szar árfolyammal is megáll kiló körül...
De akkor már a távirányítós pack-ot vedd ! Mert az nagyon jó ! Nekem is van ! Megéri, mondhatom !
Nem kapok én be semmit...

Jelenleg ez a legolcsóbb GoPro az interneten, szóval nem nagyon akarnék egyelőre engedni belőle. Odaadom féláron, de akkor a CCD-t ki kell belőle szerelnem.
És milyen lesz az új? A hero 3 white az nincs olyan jó mint a hero2. Ha meg hero3 silver vagy black a kiszemelt, akkor kapd be!

Valóban el akarod adni? Mennyit engedsz a feléből?
Már megvan egy jó ideje, motoron nem volt, illetve csak kipróbálás szintjén. Még nem volt időm rendes konzolt csinálni, amivel fel tudom majd erősíteni a bukócsőre stb. Azért adom el, mert egy ismerősöm intézett nekem egy új típusút (jövő hónapban jön ámerikából ).
Sziasztok!

Motorvásárlás előtt állok, a V2-t cserélem sor4-re. A kiszemelt motor egy FZ6 S Fazer lenne, mivel városban munkába járni és túrázásra használnám ez a fejidomos változat lenne szerintem az ideális. A pénztárcám a 2004, 05, 06 évjáratokat engedi meg. Ezekkel az évjáratokkal kapcsolatban van valamilyen negatív tapasztalata valakinek? Tudom, hogy volt egy váltás 2007-ben, talán azok jobbak , érdemesebb azokat nézegetni? Ha esetleg van valakinek egy szép példány vagy tud egy eladót megköszönném ha megosztaná. Előre is köszi!