Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az Innovaé még jobb
grZacknek van egy ültetőszettje. Rövidebb rugó és oldalsztender
Tetszik a fogyasztása
Két kijárt tank és teljesen megszokod. Egyébként pedig hosszabb kutyacsonttal biztos lehet segíteni rajta
Leér, csak pipiskedek, nincs kedvem belelépni egy szakadékba egy lámpánál és után bután bámulni, hogy elfeküdtem...
Jaja, nem lehet nálad sokkal "nagyobb", csak széltében, de ott durván
Nekem nem is magasabb, hanem szélesebb plexi kell lassan
Ha nekem leér a lábam az FZ-6-ról szerintem neked se lesz gond.
Bocsi, még egy kérdés. Nem vagyok egy óriás és már ültem rajta, nem igen tudok letalpalni róla, mivel érdemes ültetni, kutyacsont, vagy ülés faragás, van-e bevált trükk? Thx!
Üdv mindenkinek!
Csak bepofátlankodok ide is
Jelenleg egy GS500-asom van, minimális esélyét látom idén a cserének és most elgondolkoztam egy FZ6-S-en is, ebben kérem tanácsotok!
Hol van róla, esetleg összeszedett infó, évjáratonkénti változtatások, mik a típus esetleges hibái, mire érdemes figyelni, mibe ne fussak bele, ami pénznyelővé változtatja, egyszóval minden ami tapasztalat!
Előre is köszönöm, csak nézelődök és érdeklődőm, thx!
Egy jó dobozt egyszer kell megvenni. Ésszerű keretek között ezért nem érdemes kompromisszumot kötni és a gyengébb minőséget választani a relatív olcsósága miatt. De lehet hogy ezt csak én gondolom így
Okok értem Egy próbát megért
Pont olyan van nekem, mint a 2. számú. Ugyanez van a futarmotorosboltban olcsóbban.

Mondom, ez egy erős doboz, persze a Givi és társaitól gyengébb minőség. Holnap ha eszembe jut, lefotózom, hogyan erősítettem meg a felfogatási pontokat.
http://www.kepesmotor.hu/motor...

Ezek is jók lehetnek, nem? Itt a 45l-es már használható méretűnek tűnik...És az ára is barátságos :)
ez is szép link
E460 : link
kicsit égő akartam feltenni egy képet ,hogy milyen szűkösen fér el a V46 -ban a két bukó és nem tudtam beletenni ,egyszer már rájöttem (tudom hogy nem lehet túl sok variáció ,de ez van) és le is fényképeztem ,hogy ne kelljen rajta agyalnom de kezdek elbizonytalanodni ,hogy az még 2 uvex bukó volt ,ráadásul képet sem találom
Ha egyszer lesz egy ütni-vágni vasam, esküszöm, fogok rá csinálni egy téli kerékszettet... :D
Találtam két kiló maradék zsindelyszöget ha érdekel neked adom.
előtte volt E460 -am abban jobban elfért valahogy ,pedig mindkettő 46 liter elméletileg
akkor meg is van a céltérfogat, nehogy ez miatt kelljen lecserélni..
igaz ez nagyon otrombán fog kinézni...
köszi ! küldtem egy mail-t ,mert a sok robogózástól még kitiltanak a fazer fórumról
Látod, ha neked is ovális lámpás lenne, tudnék adni egy új plexit occsóé. Ez egy külön sztori.

Olasz ebay-ről rendeltem egy Faco márkájú magas plexit. Megjött, minden oké, de már este nem volt időm felszerelni. Másnap délután apumat fellökték, motor totálkár, de legalább a plexi így megúszta.
Rá egy hétre csönget a postás, hozott még egyet. Utána vettem észre, hogy üzent az eladó, hogy elnézést a késésért, de elkavarták az első csomagot. Hát, nem kavarták el, az ekkor már a garázsban pihent... 17 ezer volt postával együtt.

Most ugye már megvan az "új" Liberty, erre már felszereltem, járogatunk is vele, és piszkos jó dolog ez a magas plexi. Nekem mondjuk pont szemmagasságban van a felső éle, de gyakorlatilag semmi szél nem éri a fejemet, sőt még a kormányt és a kezemet is eltakarja a szél elől.
Szerintem nézz szét az olasz ebay-en is. Én ettől az eladótól vettem.
kinéztem magamnak a liberty-re a jobb oldali plexit link,de azt mondta az eladó nincsen hozzá tartó és így 12 ezer .tartóval egy korrekt ár lenne ,de lehet a magas plexi tartója nem is jó hozzá
dolgozni még nem járok vele ,de a postára igen
2 robogóbontóssal is leveleztem ,hogy melyik piaggio végáttételével lehetne kicsit feltornázni a végsebességet ,de nem bíztattak ,sőt az egyik még abban is kételkedett ,hogy tényleg létezik -e 200 belőle .