Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen epp ezert jottem jol ki ATLAGBAN! ;)
Mindamellett eloszor az uleshez nyulnek, amde az fz tipikusan az a motor aminek szeles az uleslapja, uh a faragas nem sokat er! Marad az ultetes, ami egyebkent franko. Btw, fzhez nincsen kutyacsont.
Jah, az volt a puccos és kényelmes. A WR-re meg a polifoam új bőrrel 8 ezer...
Jegyzem, az en ulesem az fz6ra 36000 volt.... Csak a miheztartas vegett.
Faragas es ujrahuzas. Najo, lehet vki megcsinalja 15ert is.
Ülésfaragás 20 ezer forint?! Te jó ég...
Az ules faragas opcio, kb 15-25.000 hufba kerul. Persze fugg, hogy kinel csinaltatod. Nekem van komplett roviditett rugostagom s roviditett oldaltamaszom, merthogy akar kutyacsobttal, akar rugostaggal "magasan" tamaszkodna a motor, ergo nem lenne stabil. (Tapasztalat)
Az elejet is beejtheted kb 1,5 cmvel max. Ulesssel 2 cmt tudsz nyerni. Az ultetessel pedig szinten kb 3at.
FZ6 hátsó doboz,
gyári doboztartóval az e bayen:
link
A lényeg, hogy túltárgyaltuk a témát.
Megyek is ki havat lapátolni.
Poén volt, de hogy ráharaptatok
Ha lett volna, akkor se ment volna el. Gondolj bele, rajta ülünk utassal együtt 150+ kg. Csak elbír egy kis borulást. Persze, oldalirányú erő meg minden... annyira azért nem hímestojások ezek a vasak. Ha meg már akkorát fikázik valaki, nem az lesz a legnagyobb gond, hogy elmegy-e a váz, vagy nem...
Nem vót dobozom,váz nem ment el.
A váz nem a doboz miatt szokott elmászni, hanem az esés miatt
Nekem meg a büdös életbe nem fog a doboz törni és a váz se elmászni a doboz miatt.
Egyetértek.
Szerintem hamarabb törik ripityára a doboz minthogy a váznak bármi baja is legyen.
Akkor ha borulás van nem a platni enged el, hanem meghúzza a vázat Pénteken megpróbálom megnézni ezeket a dobozokat. A popszegecses-alulemez trükköt én is megcsinálom, akkor nem fújja le a szél
Sőt most így belegondolva nem is 3, inkább van az 5 mm is... hátsó bukócsőnek simán elmegy...
Mindenképpen vidd magaddal a bukókat ! Mert lehet az űrtartalma jó, de a formája nem... A V46-ba nekem éppen hogy belefért de csak két ZÁRT sisak...aztán ahogy itt is írták lehet belefér egy nyitható is...
Az biztos, hogy a jó nevű dobozok többet bírnak. De, hogy a névtelenek annyival rosszabbak lennének, nem hiszem. Rángasd jól meg, vizsgáld meg a falvastagságát, stb... sztem a nagyokat másolják formára.
De arra figyelj, hogy a 46 liter, azért már elég nagy doboz ám !
Ez király :) Full narancs színű :D
Ebben biztosan észrevesznek hátulról :)
30 euróért...akár jó is lehet...
.Nekem műanyag vót.
A platni nekem egy 3 mm-s lemezből van vágva, amire a gyári Givi monokey rögzítési pontok vannak csavarozva. A galériámban van róla fénykép.
Nekem speciel a platiról szakadt le a fül nem ez a része.
Tessék itt vannak a képek a felturbózott occó oldaldobozaimról, amik egyelőre hibátlanul teszik a dolgukat. Mondom, 15-15 kiló szőlőt egy szó nélkül elhoztak...
Előre láthatóan 8 napot fogom használni a dobozt ebben az évben. Ennyi túra van betervezve. A kisebbekre jobban preferálom a hátizsákot, abba nem kap bele úgy a szél, a tempósabb haladáskor nincs olyan ellenállás. Ha csak erre kell a doboz, arra az olcsóbb variáció is megteszi sztem, nem szeretnék 28eft-ot költeni csak a dobozra, majd még platnit is venni...
Ha ezek az olcsó dobozok használhatóak és nem esnek le egy előzésnél, akkor pont jók lesznek nekem Erre megfelelnek?

Hogy is volt az a megerősítés?