Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hegepisti:
"Nekem pont ilyen féktárcsazáram volt, mint amit a hirdetési újságban látok. Lehet, h épp egy sz*r darabot fogtam ki, de Nekem nem működött túl jól. A zárszerkezete borzalmas volt."

úgy látszik nem csak te fogtad ki
Én is vettem tavaly, nekem a memóriakábel szakadt el... A zár teljesen jól működik.
Vettem hétfőn király tárcsafékzárat a lidliben. Kétezeröccá, adnak hozzá tokot meg memóriakábelt, legjobb vétel.

Fel sem tudtam rakni, mert 'hálistennek ki sem nyílt a csapja. Gondoljatok bele, hogy mi van, ha egyszer kinyílik, felrakom, és akkor szarik be a zár...Másnap vittem is vissza.

Kellemes csalódás: a lidl-ben szó nélkül visszaadták a pénzt, amin meglepődtem. Szerintem nem én voltam az első ezzel a problémával.
Arra megéri várni
Véres verítékkel kész a hátsó fék teljes felújítása. Új féktárcsa, féknyereg kipucolva, új tömítőgyűrűk, új porvédők, új betétek.
FReepeti
így kell festeni a motort! link
oké 2 értelmes mondatot nem tudok leírni, bocsi
totalbike-on van egy cikk róla
A legjobb a shoxos vesevédő 6 rugóért, ami ugyanolyan, mint a lajosos. Lehet megnézem szombaton azt a vesevédőt, Keszthelyen arra megy majd. Szerintem a lajosos teknőspáncél proti is elég jó és néha pofátlanul nagy akcióban adják.
Én tavaly vettem LIDL-s vesevédőt. Annyival több a sima Louis-os neopréntől, hogy erősebb anyag, hátul van egy kis tartása, kellemesen meg tudja feszíteni a derekat.

A LIDL-s kínálatból magasan a vesevédő a legjobb vétel. A sisak egy vicc, kíváncsiságból megnéztem, a két fülnél összenyomva 3-4 (!) cm-t tudtam torzítani közepes erővel... A hátvédőnek nevezett rongy semmit sem ér, kivéve a betétje, ami a motoros dzsekikhez kapható szivacs hátvédőnél egy fokkal jobbnak tűnik, de csak azért megvenni az egészet megint nem biznisz.
Ha lesz tapasztalatom a másikról, megírom.
A louisos az egyszerű neoprén csík a végén tépőzárral. Gyakorlatilag nincs rajta semmi ami meg tudna hibásodni Melegnek jó meleg, szóval amire kitalálták arra teljesen jó
1500 körül van. Össze kéne hasonlítani a kettőt.
Ennyit még szántam tanktáskára.
Többet nem ér meg nekem.
ha pedig még akciózzák is vagy agyon promózzák akkor pláne nem lehet jó
Na én ezért nem vásárolok olcsón... mert a legtöbbször igencsak drága lesz (azt meg nem engedhetem meg magamnak)
*louisossal
Nekem a zipzárja hamarosan feladja a mágnesei gyengék és dülöngél a tankon,le kellett szabni az elefántfülből mert leffegett.
Még szerencse hogy ritkán kell.
Ha végképp kinyuvad ugyanezt nem veszem meg többet.
Mennyi annak az ára? Egyáltalán tud versenyezni bármiben is a 2000 forintos luisossal? (ami egész évben kapható mellesleg)
A vesevédő érdekel engem is.
A tanktáska teljesen korrekt darab. Annyiért megérte. Sisakot nem vennék ott, az biztos.
8 rongyért itt az apróban ezerszer különb gerincvédőket lehet lelni mint ami a lidlben van. Például ezt (nekem is ilyen van..)
olcsó húsnak híg a leve
Jah..........hát............várok a forcefield-re.

Gagyi,mondjuk annyi is az ára.Mondhatnám amennyit fizetsz annyit is ér.
De legalább kényelmeteln.
A pántok tépőzárral rögzíthetők feszesre.
Na vótá megnézni a hátvédőt?
Gyakorlatilag az aláöltöző kivételével mind az alacsony kategóriás szemét szinonímája.
Talán még a vesevédő ami megéri.
A sisakkal a legérdekesebb.
Lassan már kijön főleg a TB-n hogy jobb az arai-nál is.
Annyit sztárolják.
holott komolyan hulladék.
A teflon ost semmivel nem kenjük....azért van a teflon, gondozásmnetes.....a legtöbb olajszármazéktól megdagad a teflon betét és annyi a bowdennek......