Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

110es a gyári méret , most is 120as van fent, rámegy, de lehet, hogy nem a legjobb választás.
Elvileg a nagyobb guminak nem lesz akkora oldalstabilitása kanyarban. Legalább is ezt magyarázta egy gumis. És hiába nagyobb a gumi, nem is lehet kihasználni a nagyobb felületet, mert ugyanarra a felnire megy rá, jobban összehúzza a nagyobb gumit és így elveszik plusz centi.
De az is lehet, nincs igaza.
csak a youtube -on találtam a videót nem tudom milyen gumi van a motoron ,az én szintemen még nem a gumi a gyenge pont
a kavics miatt pedig ne izgulj ,ahol hókotró van ott takarítógép is
Halli Itt is néz körül !
Du.5-kor telon beszéltem vele,
másnap de 10-kor átvettem.
ingyen szállítással
http://www.mbmgumi.hu/?oldal=m...
Jó lesz az az útvonal, csak takarítsák le a kavicsok és legyen meleg és jó idő

A videó elején az elől lévő motoron rosso2 gumi van? Mi a tapasztalat vele? Én olyat akarok feltenni. Tesztekben szeretik de kíváncsi vagyok, hogy több ezer km-en milyen.
Jó kis vidi. Bejön!
Eseszkaa ! pedig jó helyen jártál (persze 20 fokban másabb)
Aspang Markt -tól Hirschwang felé kell tovább menni az egy álom !
kanyar -kanyar hátán és olyan sok motor jön veled szembe (is) ,hogy nem nagyon integetnek egymásnak egy idő után
link
ez a Höllental
http://www.kepesmotor.hu/sport...

Nekem innen van tökéletesen megbízható a srác! Merem ajánlani nekünk a sisakunkat is ő hozta! Németből hozza a gumikat és frissek ropogósak. Na meg persze olcsóbb mint bárhol az országba, ha ez szempont!
én is náluk vettem,
rá kell kérdezni, én ugy tudom vége az akciónak...
Szerintem a te motorodra 120 első guma kell nem 110 de bocs ha tévedek....... Amúgy a http://revolutionmotor.hu/inde... biztos tudnak neked hozni.
Akkor nevezném túrának, ha tolnánk a motorokat
Akkor lehet, h 2 napig tartana
Ez csak egy kis gurulás, semmi több. Kb 1,5-2 óra alatt lezavarjuk, aztán mindenki megy amerre lát.
Ez ám a túra. Ottalvós buli, vagy egy nap alatt lezavarjátok?
Mondjuk a versysesek elég komolyan veszik ezt a klub dolgot.
23.-án eltöföghetsz 60-al vácra a motorozz.hu évednyitóra.

Lesz ott vagy 300-társaságod.
merre vetted ? mert sajna ennyiért én nem találtam semerre esetleg linket tudnál küldeni ? előre is köszi :)
Motoroztál már kavicsszőnyegen 0 fokban?
Múlt héten voltam kint sógoroknál és szereztem ebben tapasztalatot. Arrafelé még hideg van. Inkább májustól lesz az jó.

Most inkább társaságot keresek. Ilyen találkozókat, túrákat, felvonulásokat.
Lesz valamerre nyuszis felvonulás?
Persze, értelek!
Természetesen ez a felvonulás azoknak jó, akik ezen a környéken laknak.
A helyedben Én sem jönnék fel, főleg úgy, h ótópályázni is kellene nem keveset....
hol? én nem is találtam 110-es méretben (r17, kékhód).
Még én sem tudom biztosra, mit veszek a gépre.
Az r17 garanciát használta már ki valaki?
Azé egy jó hősök tere és váci úta a lánchíddal felér egy balatonkerüléssel vagy egy fejlövéssel.

Én 50 métert nem mennék ezért.

A nyugati határ széle közelében laksz.
Ha ott tengetném napjaimat sose látnék csak a határig magyar részt.
köszi! Az a gondom ezzel, hogy ezért kellene több mint 300km-t autópályáznom, ami unalmas. Akkor már inkább túráznék 2-300km-t + a pálya. Még meggondolom
Sajnos nem tudom megmutatni térképen.
Andrettitől indultunk. Érintettük a Hősök terét, végigmentünk az Andrássy úton, átmentünk az alagúton majd a Lánchídon..majd az Andrettibe érkeztünk vissza.
Ezekre emlékszem hirtelen.
Az biztos, hogy az útvonal változatos volt és jó minőségű aszfalton gurultunk (pesti viszonylatban)!
még hogy gyártják e, párban volt 54e ft nem is olyan rég
hasonlóra gondoltam csak ellenkező irányba és a mátrába bekukkantani
Amikor vettem, nekem is M3 volt rajta, az egy igen jó gumi, nem tudom, gyártják-e még...
Szia!

Nekem a Fézin Pirelli Angel volt fenn. Nekem nagyon bizonytalan volt vele a motor irányítása folyamatosan csúszkáltam vele. Lehet hogy már a vége felé volt nem tudom. Ismerősöm tanácsára kipróbáltam egy régebbi fejlesztésű de friss DOT számú Metzeler M3 sport gumit. Azóta olyan mintha más motoron ülnék. Nem vagyok egy nagy kanyar vadász de sokkal biztonságosabbnak érzem a gépet és csak 20 fok alatt tekeri el a hátulját Eddig3500km van a gumiban de szerintem még 4000 el fog menni gond nélkül. Havernak Michelin Pilot Road 2 van Z750-en neki tetszik de gyakran csúszik neki is!
Persze a sport túrák sokkal többet mennek el! Ezek csak az én tapasztalataim.
mármint az előző években...