Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem értem (és eddig sem értettem) a lelkesedést a lidl-s motoros cuccok iránt. Annyira nincsenek jó árban szerintem, hogy megérje kivárni egy-egy ilyen akció eljövetelét.. vagy akció esetén egyből rohanni kelljen megvenni az aktuálisan beharangozott "akármit".
Az nekem kiesik. Újpalotán akarom/tudom megnézni. Egyébként így jártam a tanktáskával is egy éve.
Tegnap a Gubacsi útiban úgy láttam, volt még pár darab símaszk, hátvédő meg sisak.
Ma Hatvanban kék FZS 600 dobozzal? Valaki?

Természetesen a keleti régióban még nincs a Lidl-ben motoros cucc... Holnap Pesten veszem meg, ha lesz még. Vicces.
A két végénél adj neki kenést, a belsejébe nem kell semmi. Fent a karnál az állítócsavaroknál figyelj, úgy álljon, hogy behúzásnál ne csessze szét a sodronyt. Ennyi.
Szinte mindenki és főleg az utángyártók teflonosat csinálnak.
És amikor valaki megolajozza majd nem sokra rá szorul mint az állat............na az teflonos.
Szerintem nincs olyan bovden ami nem az lenne a motorjainkon.
Vettem új bowdent, van kis különbség a mostani és ez között, jobban látszik a műanyag bevonat a sodronyon. Külföldi fórumokat olvasva mindenhol az írják, hogy kenni kell, nem WD40-nel, mert az hamar elpárolog, nem írják, hogy teflonbevonatú lenne, csak a BMW-nél.
Teflon/ PTFE tartalmú spray, direkt bowdenolajzó spray javasol mindenki. Honnan gondoljátok, hogy teflonos a bowdenünk?
Hi! Mit kérsz a jobb első lábtartó konzolért?
Azért köszi. freemailpeter
Esetleg tud itt valaki Fzs 1000-re használt ülést occón?
Üdv.Mindekinek.
nem lehet felrakni rá!
Minden motor az.. csak némelyik jobban
ez nem védelem, ez egy hülyeség
túl sok kokót szívott és azt hitte a fazerre, hogy egy endúró
Nem túl nagy a felhajtóerő ?! El ne repülj
Védelem lvl99:
Furcsa is, hogy ilyen nagy a tömeg, de óriási élmény lehet.
szia

most értem haza, ha nem gond akkor holnap nézném meg!
Ez azért nagyon király ! Nem mennék el velük (veletek sem ) de nagyon jó volt nézni, bár tényleg kurva sokan voltak ! Mint az oroszok !
Csak úgy böngésztem.
http://www.autoalkatresz.hu/mo...
Fazer 1000-re jó. (60-as beömlő)
Hangja sem lehet rossz.
Üdv.
Erre minek a túraplexi ?
1:06-nál: "Túl sok kenyeret vettél..."
Krisztián nem földutazik...
Lehet vele földutazni?
Idén vagy csak jövőre cseréled le az FZ6-ot? Egy ilyesmin kéne elgondolkodnod..
Gratulálok!