Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez volt az első gondolat, de a féknyergen is 10-es a furat. Egyedüli lehetőség az lett volna, hogy esztergályossal csináltatok egy lépcsős csavart, amit fixre behajtok a konzolba, a kilógó vége tizes csavarmenetes, és kívülről anyával húzom meg. Ez még így elmondva is bonyolult, megcsinálni meg igencsak kétesélyes... Arról nem is beszélve, hogy az esztergályos elkért volna annyi pénzt a csavarért, mint amennyiért a bontott konzolt vettem...
Nem lehetett nagyobbra fúrni a menetet? Asszem a konzolon nagy a "hús", csak kérdés, hogy a nagyobb csavar átfér-e a féknyergen...
FZ6 az egyik standon:

Piroska 1

Piroska 2
sziasztok Yamaha FZ1 2006 os komplett első futóművet keresek
No de délben el is mentem a bontott alkatrészért (Tóth Gyula köszi!), ha már ki volt véve a kerék, kipucoltam a dobot meg a lengővilla környékét, összeraktam, és végre kész van. Jövő héten műszaki, aztán most már ajánlom, hogy legyen jobb idő...
A vicc az, hogy direkt ügyelek az ilyesmire, kétbalkezes se vagyok szerencsére, a szerszámozottság is igen jó itthon...

Bár az is igaz, hogy most vettem le először a hátsó féknyerget, szóval valószínűleg hozzám már így került a drága...
Én ezért nem szerelek magam, ha csak nem vagyok nagyon rászorulva.. megkímélem magam az ilyen idegeskedéstől
Komolyan mondom, engem büntet az Isten. A hátsó féknyerget tartó konzol egyik menete kaputt.
Sikerült megvenni a vesevédőt. Korrekt darab szerintem, 1800 forint volt. 4 darab merevítő csík van a hátulján, gondolom azért, hogy ne gyűrődjön össze könnyen. Akit érdekel nézze meg mindenképp élőben is!
Valóban, egy kicsit mintha foghíjas lenne a fogalmazás

Bevallom én is gondolkoztam rajta egy kicsit...de a mondanivaló azé' ül !
Nekem mondod.
Ugyanaez van kékben.
Csak én 2 rugóért vettem.
Viszont térdkoptatós ruhában már szűk nekem a legnagyobb méret,és felülve ott is szorít ahol nem kéne neki.
De cserébe 3 év alatt 2x használtam.
És már szét is fog esni vagy legalábbis a festés rajta vagy miaszösz mert átlátok az elején.
Cserébe hurcibálom a nagy pakkot.
Idén viszont ahogy nézem kelleni fog.
Így letesztelem ízre és ugyanott fogok venni egy ugyanilyet.
Ha lehet nagyobban.
Nem is onnan kell beszerezni a cuccokat...
Jogos az árral és a szinnel kapcsolatos megállapitásod is.
Azt elfelejtettem emliteni, hogy esőcsizma is volt benne.
Shox-nál kb 20k-ból jönne ki hasonló szett...
ha mégis sikerül dekódolni, akkor írd meg nekem is a megfejtetést
Egyébként sok "motoros" cuccot használnak más területen is... általában érdemes körbenézni mert elég nagy különbség lehet a motoros és nem motoros felszerelésnek árult, de azonos funkciójú cuccok között
Ez sárga. Jól látszódik legalább a szar esős időben
Nade ez hogy néz ki?
Ezen nincs motoros felár... Egy 10-essel olcsóbb is így
Esőruha a praktikerben: link
Véletlenül akadtam rá Szombathelyen.
Ezt nem tudom értelmezni.
Azért ez így lefúj egy kocsit akkor beáll tőle rendesen....
sziasztok YAMAHA FZ1 teleszkóp és villa alsó befogó van valakinek eladó ?
Abszolút megéri: masszív, erős szerkezet, elég hangos is, mi kell még? Atomtámadás ellen persze ez sem véd...
Köszi a linket marha jó ez a lakat!
A memóriakábel nekem egy régi Matávos telefon spirálvezetéke.
A tárcsára riasztós lakatot teszek, UK-ból rendeltem ilyet. Két éve bírják az elemek, és adtak hozzá plusz két garnitúrát. Mindig van aukcióban is, ha jól emlékszem, 6000 Forint körül megúsztam postával együtt...