Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott a a pont !
A mi utcánk már zsákutca itt a hegyen...
Azért délelőtt még nem volt mit lapátolni. Simán műszakizós idő volt.
Lehetséges. Mivel kettő kattintás erejéig néztem és 1*2 cm-en így sem megerősíteni, sem megcáfolni nem tudom. De van bizonyítékom kép formában
ráadásul az az autó egy nissan GTR volt.
Egyikőtök az Actevot említi a másik meg Power1-et. Azért az nem ugyanaz.
XX. kerület, március 25. Műszaki vizsga helyett megyek havat lapátolni...
Láttunk a kiállításon egy autó+utánfutó+hószán kombót. Egyenszínűre festve (vagy fóliázva) na az kéne ide
Tiszta motorozós idő van ma is!
Motul 7100 volt 2012-ben a letyek, most én is Castrol Power1 racing 10w50-et vettem bele. Meglátjuk...A váltó csattogott eddig is, ha 1 ből 2 be tettem...
Az enyém újkorától csak castrol power1 10W50-est látott, a motor hangja újszerű, olajat nem fogyaszt. Váltó könnyen jár, bár volt ideje összekopni.
De biztos szar a castrol, mert azt mondta az ismerős motoros szomszédjának az apjának a szerelője.
Rövid fekete fék kuplung karok, piros állítóval FZ1-FZ8 tipushoz eladó.

alkartesz@gmail.com
Bocs,nem fejeztem be a mondatot. Castrollal használta. Én az emlitett 2 közül választanék.
Tessék, FZS600-hoz való leírások letölthetőek innen.

A szervízútmutatót én bevittem nyomdába, bespiráloztattam, jó szolgálatot tud tenni a garázsban.
Mondom ne tegyé' bele Castrolt ! Legalábbis én nem tennék...szervíz szerint is a sorrend: motul vagy repsol aztán valami és csak utolsónak mondják a castrolt...az actevot már kb egy évtizede nem frissítették, ezer éves konstrukció, csattogós és nehezen váltható lesz tőle. De persze te tudod...nem akarok beleszólni
húúúúúúúú nekem kellene
szerintem én is felteszem az enyémeket. De én már lassan vadászok a nyomtatott változatra is.

nekem van egy, ami ezt írja:
12,000 km
or
12 months
(whichever
comes first)

háhá!

Az a gáz, hogy nem tudom, hogy mikor lett cserélve az olaj a gépben. Valami 2-3ezer km-re volt, de az időt nem tudom. És ha jól emlékszek Castrolt mondott az öreg. Szal lehet cserélek egyet nemsokára. Haverom a repsol-t ajánlja, azt mondja a motul 500km után már fekete... Nem tudom, hogy ez jó, vagy nem.
Azz! Digitális
Bakker ! Neked digitális motorod lenne ?! Milyen évjárat, hogy micro SD kártyával működik ?!?!?!
Nem a konzol terhelhetőségéről van szó, mivel az ugyan az. Hogy monolock vagy monokey dobozt tudsz-e használni az a platnitól függ.
A doboz terhelehtősége 3kg. A monokeyé talán 10kg.
Köszi, ez megnyugtató, én is nehezen akartam elhinni, hogy 3kg, hiszen majdnem a doboz van annyi, és még nem is tettem bele semmit...
Yamaháék egy kicsit megzagyválták a dolgokat az évek során.
No, csak nem írtam hülyeséget...az enyém is ezt írta....anno...
Na ja.. csak a motorlezárólánc több mint 3 kiló... és akkor még mi minden kallódik benne rendszeresen (tisztára olyan mint egy női táska )
A monolock valami nevetséges 3 vagy 5kg terheléshez van a gyártó szerint. Ehez képest már nálam is kapott mindent. Megtömve amennyire csak lehet jó nehéz dolgokkal. + egy csúszásnál az tartotta el a motor hátulját az aszfalttól. Azóta is hibátlanul teszi a dolgát.