Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem monolock Shad/Moto-Detail topcasem van. Eddig bírt mindent... terepet, tartós 160 fölötti tempót és egyszer egy motor hengerfejet is szállítottam benne (na akkor ideges voltam hogy el ne szálljon, de bírta azt is)
Jah, és általában nem annyival van terhelve, mint amennyi az ajánlott maximum hanem többel.. a sebességre is ugyan ez vonatkozik
Sziasztok!
Nem rég a parkolóban letröték az Indexemet, amit ki is szereltem.
Az egész fejidomot lebontottam, és Közben ez a élvédő vagy nem is tudom minek nevezzem esett ki valahonnan a fejidom környékéről.
Nem tudjátok megmondani, hogy ez hová való?
Köszi előre is a segítségeteket.
Üdv.
Jó hogy mondod, akkor majd figyelek rá, hogy meglegyenek! valahogy csak ki lehet robbantani őket...
A monolock platni nem elég erős a nagyobb sebességű haladáshoz? Mit gondoltok? mindenképp a monokey rendszer kell?
Arra lennék kíváncsi, hogyan szedik ki a vázból a dugót amit adnak a karokhoz, szerintem az elég jól beleszorul. Nélküle meg nem lehet őket felszerelni.
Van egy 2002-as kiadású útmutatóm is a faceliftes FZS 600-hoz, abban is 10ezrenként írja a periodikus karbantartást.

Ha már itt tartunnk, és van rá igény, szívesen feltöltöm az FZS 600-hoz való cuccaimat, van szerelési könyv meg alkatrészkatalógus is. Kell valakinek?
Elég érdekes ahoz képest, hogy tudtommal a motor semmit nem változott.
FZS600/FZS600SP
OWNER’S MANUAL
© 1999 by Yamaha Motor Co., Ltd.
1st Edition, September 1999
FZS600/FZS600SP
OWNER’S MANUAL
© 2000 by Yamaha Motor Co., Ltd.
1st Edition, May 2000
Milyen könyved van neked? Az enyém 6ezrenként írja a cserét.
áprilisban nálunk még a fagyott farkasok fognak ugrálni

én már elkényelmesedtem, nekem így kezdődik egy túra:min 18fok plusz napsütés
Végülis...peti sem válaszolt...majd meglátjuk csak ne feledjük el...ha az idő olyan lesz, biztosan ezresével lesznek a motorosok...nagy élmény lehet...
Hát a pestinél biztosan jobb ! És a 300 feletti euróval is olcsóbb mint itthon ! fejenkétn 8,- € de ha többen megyünk akkor csak 6,- €...szal 200 rugó...de biztosan lesz látnivaló, ha csak azt nézem, akkor több mint 100 motorral lehet ingyen próbamenetre menni ! És a túra 30 perces ! Sztem kihasználják a helyi adottságokat és irány a hegyek ! Sőt lesz keretprogram is... Szal nem olyan fostalicska kis szar lesz mint itthon drágábban !
Az ilyen kényelmes emberek mint én meg arra gondoltam, hogy lemegyünk péntek meló után az ismerőshöz Sárvárra, szombat kényelmes kiállítódás, meg útba eső motoros boltok meglátogatása, vasárnap meg haza. De a lehetséges vizsgám lehet, hogy keresztbehúzza ezt. Szombat dél körüli indulás lesz, vasárnapi kiállításlátogatással. És hétfői szabadnappal. Csak hát ott vasárnap nem szeretnek nyitva lenni az üzletek, így lehet hogy azt a felét buknánk. Képlékeny még részemről
Nekem asszem egy nappal előtte...én is izgulok...mondjuk én csak odagurulok és áttolom...legalábbis ez a terv...
BTW járt már valaki ezen/ilyenen? Nekünk úgy jött az ötlet, hogy az simerősöm mesélte, hogy tavaly volt Bécsben és hogy mekkora élmény volt, meg ingyenes. Ezen felbuzdulva idén nem Bécsbe lesz és nem ingyenesen
Ez tök jó ! Nincs is messze ! reggeli indulás, délután már kint lehetünk a kiállításon :) Mondjuk akkor odafelé nincs nagyon tökölés...
Jah. 15-én lejár a műszakim. Álmaimba nem gondoltam volna, hogy esetlen nem jutok el a szerelőmhöz, mert hó lesz vagy/és hideg... Tavaly ilyenkor is már nyomtunk egy pár kört a hosszú hétvégén. Idén meg Vis Major volt. Éljen a globális felmelegedés, amit mindig jégkorszak előz meg
Amilyen szar idő van...lassan tényleg csak az marad...és még egy hétig biztosan nem is javul a helyzet...pedig régebben ilyenkor már gurulgattunk szorgalmasan...jó én öregebb is vagyok nálad
Van itt baj rendesen
Persze, hogy szét kell szedni ! Le kell fúrni a szegecseket ! Az a pánt is lejön... Csak hő- és rozsdaálló szegecseket vegyél hozzá ! Azokból is a minőségit és ügyelj a méretre, ne legyek túl kicsi... Ne fúrj túl nagy lukat mert még ki is fog fújni mellette. Melós de nem nagy kihívás...csak időigényes...
Bakker...se pontos dátum, se pontos város... Hova fogtok így menni ?!?!? Mi kimennénk. De motorral ! Ingyenmailpeti ?!?! Gyere velünk ! Persze a saját motorodon ! Mindjárt túrázunk is kicsit ! Valahol meg olcsón megszállunk... Akik meg autóval jönnek hazahozzák nekünk a portékát amit vásároltunk
Nah, marha jól emlékeztem
http://www.bike-austria.at/mes...
Nézegetni, simogatni, becézgetni
Nekem a két sor ellentmond... Most össze van rakva rendesen vagy egyszerűen leszedhető? Szerintem a szegecseket mindenképp le kell fúrni.
DE ! A hátsó kupak csavaros. De fordított menetes, hogy ne lehessen csak úgy levenni... A dobot le se kell szerelni

Nem, ez össze van rakva...rendesen...
autóval,,
minek van nektek motorotok