Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

10w40?
Az enyémben Motul 5100 van. Elégedett vagyok vele.
Üdv! a yamaha fzs 600-as motoromba szeretnék olajat cserélni és szeretnék tanácsot kérni hogy melyik lenne neki a legjobb választás!
kar+platni

Mi a véleményetek?
Erre a platnira milyen dobozt tudnék feltenni?
yamaha fazer 600 alkatrészei bontásból eladók,papiros váz is az ülés is meg van vadi uj huzata. 33000 km van a blokkban indul nagyo jó hangja van.l tel 06309492804
Ma még van egy visszáru utam melóban utána délután fék végszerelése.
Tegnapra terveztem de egy ablaktörlő csere a H100-on tovább tartott mint gondoltam.Berohadtak a tengelyek és ki kellett vakarni a rozsdából.
Hét közepén a hasidom karcálló fóliája is kész,Még kell egy ECU hibatároló ürítes márkaszervízben (megjegyzi a nyomássszenzor lehúzását) egy első gumi.

Amúgy ma itt tartok.Bocsi mindenkitől a linkewlt képekért mert nem FZ.

http://www.sportmotor.hu/motor...

http://frmpic.sportmotor.hu
/p/...
Zoliii !
Hogy állsz a szereléssel....
Folyamatosan figyelem a motorozási és motorépítési szervizelési fejlődésedet
Egy kis elmélkedés részemről a többieknek , akik nem eléggé ismernek ebben a nem motoros évadnyitó időben ...
Emlékszem , de Te is biztosan ,mikor az 577 -es aljában először találkoztunk , mikor is ( 20008 -2009 ? ), nem tudom.
Én vettem le rólad az SV-t , mert betakart mint Moszkvát a hó, szerencsére nem lett semmi baj, de azon a napon sajnos az út melletti kavicsokat is számolgattad, de az sem volt nagyon komoly.
Azután jókat túráztunk, horvátban ,szlovénban, osztrákban.....
Aztán jött ez az angol vas, vagy ahogy Te mondod ipari hulladék
Nagyon beindultál szerintem is jól is ment a döntögetésed az előzőekhez képest ......
Aztán jött nekem a horvát bukó, ...hálás vagyok hogy lekövettél
Senjbe , meg az utánfutós segítség is
Aztán jött Neked is az elcsúszás, és most ez az egész telet átívelő motorfelújításod....
Ha jól emlékszem még régen egy fék-kuplungkar csere idején is a Sanyinál találkoztunk, és mi történt azóta.....
Nagyobb szervizelős lettél mint szegény Karu volt , aki minden télen atomjaira szedte az FZ6-t.
Remélem most már kész lesz a vasat, bár a mostani időjárás és előrejelzés szerint nem kell kapkodnod , és türelmesen azzal a fékszereléssel , bár saját tapasztalat, hogy mindig közbejön valami nem várt dolog.....

Remélem mi hamarabb jó idő lesz és goooooo...
Sanyi Te hogy látod ezt a legényt.......?

U.i.:
A Tünde kérdezi ,hogy szereted e még a Túró Rudit ?
Nem is tudom miért kérdezi........
voltam a motorkiállításon és valahogy engem elkerült a tény hogy már nem gyártják az FZ6 -ot .Azt mondta a fickó ,hogy már csak Fz1 és Fz8 van (az utóbbi 2.8 milláért ) Ma is tanultam valamit
Az ilyenekből lesznek a Darwin-díjasok !
Volt gimiben (!) egy lüke osztálytársunk. Panaszkodott, hogy nyikorog a bringáján a fék. Mondtuk, neki, olajozza meg a felnit. Másnap örömmel közölte, hogy az apjával (!) közösen beolajozták...
Őőőőő és mi lessz a fékezéssel?
Az a gyávák mentsége?
Imádkozz a WD-40 Istenéhez!

Karmantyúcsere,összerakás,légtelenítés,csavarok meghúzása, Imádkozás hogy ne szoruljon.
Betétcsere lesz?
Remelem nem torom bele a csavart.
Sok sikert a fékszereléshez.
Az az áruház fala nem tűzfal.
De legalább neked melegebb a helyzeted.
Na mentem colát venni.
Még 20 perc és skera haza.
Ebéd után féket szerelek.
Van az 5 is. Festői a kilátás az alumínium tűzfaladra
Ha még festékszagú magas fenyőkkel akkor uszkve 3-4 méterre.
Akkor itt vagyok..szerintem a puccosban
De...........van 2 kocsma............egy picit puccosabb drágább és egy igazi késdobáló tele alkeszokkal ilyen fabungalló soron.
Meg 10 emeletesek arrébb.
Te Zoli! Gödöllőn a bútorboltod mögött nincs véletlen egy kocsma (meg pár magas társasház)? Sanszosnak érzem hogy itt sörözök a szomszédodban
Én rendszeresen török bele mindenbe csavarokat.Nem okoz lelki törést egy ilyen hidd el.
Pontosan, így tiszta a dolog.
Mondjuk ja, ha occó volt az "új", akkor tényleg az a legjobb megoldás.
Nomeg fékkel nem is annyira illik játszani.