Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hagyjad má', há mi a? Leüli a vétén!
Reméljük hogy a kismama van már legalább 14... mert még úgy jársz mint a Matisz papa veje
Ja-ja, és másfél hónap múlva már apa.
Krisztián tavaly még 12 éves voltál, rosszul emlékszem? Gyorsan telik az idő...
Neked a gánti bauxit bányába kéne menned.. megy hozzá a motorod színe
Két nagy bajom van ezzel..vagy inkább három

Egyrészt marha nagy tömeg vonul fel... az ilyet max 4-en jó csinálni, a másik hogy az Urál nagyon messze van és sokat esik ott az eső (sárban motorozni pedig egy idő után már nagyon nem vicces).. a harmadik pedig hogy én keleten leginkább a Karakorumba szeretnék eljutni (majd egyszer) de maga a téma tetszik Esetleg nehezítve, utcai motorral de terep gumikkal
Csak nehogy erősebb legyen a Kitöltetlen Adatlapkommandó.
Találtam egyet! Látjátok?
Adatlapkommandó!
Ekkora tömeg még utcaiban is elég kaotikus.
Dipshit,
Egy ilyen túra?
freemailpeter!
Engem érdekelne az ülés ha Fzs 1000-re jó. Ha dobnál egy e-mailt abban megbeszélhetnénk.
Vagy telefonon ha megírod a számod.
Üdv. Zsolt
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Most vásároltam 1 2008/10. havi Yamaha FZ6-N-t. Szezon előtt leszeretném cserélni az olajat és az olajszűrőt. Sajnos a gépkönyvet és a szervízkönyvet nem kaptam meg. Kérdésem lenne, hogy milyen olajat és milyen olajszűrőt érdemes hozzá venni?

Válaszotokat előre is köszönöm.
12 éves, szeszélyes, ingatag, rapszodikus vagyok.
"A bűncselekmény alanya csak a 14. életévét betöltött, legalább korlátozott beszámítási képességgel rendelkező természetes személy lehet."
Az teljesen mindegy, hogy mire használnád. A kommandó már rádállt. El fognak kapni. Egyszerűbb, ha feladod magad és kitöltöd az adatlapodat.
Köszönöm!
Nekem dísz szerepét váltaná be a nappali falán. Az is baj?
Köszi Skacok sokat segítettetek nekem

Ha Bodis Egrus sok jót hallani róluk nekem Bos Márkájú van fent hát elég Durca az is :)
Mo.-on nem találni dobot
mondhatnám kipufogódob gyártó ország vagyunk
finster,bodis,martin,mastek,raptor,egrus stb.
Mostanában vigyázni kell a sportdobokkal. A végén még levadászik téged is az adatlapkommandó.
Egyébként Kaposvár Bódis. Nem hallani rosszat róla.
Sziasztok!
Ha valakinek van 2002-es Fazer 600-asra Sportdobja, akkor arra lehet vevő lennék! Ill. honnan tudnék rendelni? Magyaroszágon nem nagyon találtam olyan honlapokat ahol van hozzá sport dob...
pár megmaradt alkatrész, hátha érdekel valakit

ülés
fékbetét nissin szinter 2pár 99,999999%os
gyári fékbetét 1pár 99.998%os
első és hátsó fékrendszer(munkahengerek,csövek,nyergek)
hátsó lengővilla2006-tól
hátsó lengővillába kerék tengely állító 2004-2006
kormánycsapágy felső, saito japán
lábpedál konzolok
minden hónapban előkerül a gumitéma
ennek a videónak a végét nézd meg , itt jó időben rendszeresen motorostalálkozó van ,mindenki megáll egy fél órára és megy tovább,rengeteg motor van folyamatosan ,Kalte Kuchl a neve és valahol aspang markt és máriacell között van félúton .és nem csak annyi motor van ami látsz a videón ,mert az út másik oldalán is van egy nagy parkoló ! link
azt hittem saját videó, attól még ismerhetnéd a motorost
Na azt nem tudom de érdemes esetleg itt a fórumon utána járni hogy akinek 600 gépe van az mivel használja 110-vagy 120 gumival. Szerintem rosszabb nem lesz.