Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Inkább nem is bántom, majd hétfőn hozatok faterral a műhelyből, aztán majdcsak megadja magát a drágám...
Azzal kezdtem, csak nincs meg a bitfejhez való krova...
Van olyan ütve csavarozó amit kalapáccsal kell püfölni.
Vagy marad egy gumis és a légkulcs.
Bár azzal is meg szenvedik.
Mármint a csavarok fejei egyelőre jók. Ha szétcseszem nyomatékkal, akkor tutira elő kell venni a fúrógépet.
Crova bitfejjel kellene .. a sima inbusz ide édes kevés.
A bitfejet tedd bele és koppints rá kalapáccsal egy párat határozottan de ésszel
Ez az, hogy 15 centisnél hosszabb csővel nem mertem nyomatékozni, mert tutira tönkretenném a csavarok fejét. Mondom, még így is megcsavarodtak az imbuszok. Az az egy szerencsém van, hogy azok egyelőre jók.

A hőlégfúvó jó ötlet, ki fogom próbálni.
Tegyé rá csövet.
Bár akkor valszeg el fog forogni a kulcs benne.
Ha inbuszos.Összegyógyult,plusz menetrögzítő.
Melkegítés hőlégfúvóval.Esetleg.
Kapott már csavarlazítót, kenőanyagot (nem mintha az oda be tudna folyni...)...
Te meg írjál nekem valamit. Nézd meg, Csíkos Béka milyen jó kis cikket írt, viszik, mint a cukrot.
Féktisztító...hátha...ne sajnáld...
Ki van szerelve, lerögzítettem a satupadra. Egyszerűen nem moccan. Kicsit most tanácstalan vagyok...
Mindkét imbuszkulcsomat megcsavartam, mint a kerítésvasat. Kalapács is előkerült, egyelőre semmi.
Kiszerelted vagy a tengelyen van ? Mert ott persze, hogy elforog az egész kerék...valaki tapossa a féket !
Erő hiány vagy elforgott?
Rendelj felnit is


Egy német bontóstól, akitől már korábban rendeltem ebay-ről alkatrészt. Viszont a helyzet most az, hogy a féktárcsát rögzítő 6 csavarból 6-ot nem sikerül meglazítanom...
honnan van?
Megyek inkább ki a garázsba, meghozta a postás bácsi a féktárcsámat. 4,88 mm... Aztán mindjárt kiderül, hogy üt-e...
erre a kis záporra gondolsz?
Igazi motorozós idő van.
Ugyan nem FZ, meg nem is Yamaha, de nekem is volt egy kis csúszásom, olyan 30-40-el (max 50) de a szemtanúk jobban tudják, nekem nem volt időm a km órára nézni. Volt fent gomba (szépen meg is pörgette a motort, így nem csúszott át a szalagkorlát alatt), aminek a csavarja elgörbült és leradírozódott kb. a fele, ehhez rögzítve egy vaslap aminek a másik vége sima csavarban végződött. Leradírozódott a kormányvég, elgörbült a kuplung- és váltókar és eltört az index, megrepedt a rendszámtartó. A lábtartó ez még túlélte. Azóta már cső van fent, nyilván nem gyári, mert az nincs nálunk a motoromhoz. A karokat lecseréltem, a váltókart is. De amúgy mindent vissza tudtunk hajlítani. Az index, a rendszámtartó is csere áldozatává vált. A kormányomat előtte egy héttel cseréltem le alu LSL-re. Lehet ez volt a mázlim, így annak semmi baja. A kormányvég meg tavaly az utolsó út előtt maradt a kezembe, egész sokat bírt. Összességében minden ellátta a feladatát a kár pedig nem volt jelentős. Amikor a Nyugati téren beraktam a motort két oszlop közé, akkor letört a lábtartó, eltört a plexi, megrepedt a farokidom és az index végleg feladta, valamint a telón a króm is kicsit kapott, más nem festéket az oszlopról. Pedig nem mentem, hanem álló helyzetben dőltem, majd csavartam fel az oszlopokra a vasat. Uff én beszéltem.
nem
Vojnitomi, a Te motorodat láthattam ma a Horváth Mihály térnél?
Ha szabad hozzászólnom, Én mindenképpen a bukócsőre szavaznék! Ha valakinek van lakatos ismerőse mindenképpen vele készíttesse, mert a givi szerintem, ismétlem szerintem kicsit vékony csőből készült! Én a sajátomat 1/2 colos csőből csináltam és tavaly amikor ároknézőbe mentem, nem nyomta be az oldaldeklimet. Persze borulás, és borulás között is van különbség!
Azt én sem mondtam, hogy a gomba jobb ! De az árakat tekintve... Én most adtam el a gombáimat 8-ért. LSL típus volt... Érted ! LSL Amúgy sokkal drágább. Nem mindegy abból sem, hogy házi darab-e mert ha túl kemény, elviszi a vázat...

A cső biztosan jobb ! Véd a felcsapódó ágaktól is és sokkal több helyen csatlakozik a vázhoz, statikailag is masszívabb. Szal biztosan jobb, de ha amúgy is van rajta mindenfelé gomba, akkor árban már nem mindegy...