Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

267mm az átmérője. Az FZS-é mekkora?
motorülések link
Tartok tőle, hogy az 1000-eseken egy kicsit nagyobb van, de próbálok utánanézni...
Minden siman ment nem volt gond !
rhinoeli! Hátsó tárcsa Én a helyedben szaladnék megvenni
Lett vele valami? Vagy csak "üzemszerűen" alakult ki?

Amúgy én is mindig NKH-hoz viszem mindig a motorokat (meg autót is sokszor), itt a prizma a legnagyobb gondjuk...
gondolom erre is van procedúra,azért ha hoznak egy törvényt vagy szabályt gondolom körüljárják mik lehetnek buktatói ,vagy ha mégsem akkor utólag összeül az alkotmánybíróság
Udv.
Muszakit Tatabanya KPM-nel volt. A muszaki EGY ARBAN VAN MINDENHOL ! 5500Ft a muszaki ,de ehez van 3500Ft munka dij is !
Es a fizetni valo mindenkinek : 9000Ft
Szerintem ugyan olyan a hátsó tárcsád mint a 80-as évek óta a legtöbb Yamaháé volt... 5ezer forint körül mennek a bontott 5 mm körüli darabok.. én 3 nap alatt találtam tavaly a Divihez teljesen jó állapotút
Ha már km. óra szóba került !
A 4 éves műszakin nekem is lefotóztàk ,ha jól emlékszem 36e.km volt.
Most 2 évvel később fognak látni 6500km-t.
Műszaki okok miatt óracsere volt.
Kérdezhetnek ?
A németekkel addig nem volt semmi gondom, míg Zack nem csapott le (valami isteni szikra hatására) egy használt Arai sisakra. Konkrétan egy agyonkarcolt plexis és külsőjü, foszló, málló bűzbombát küldött a csávó. Persze a wtf-ra az volt a válasz, hogy láttad a képeken nem? Jó lesz virágcserépnek...
nekem is meg van a friss műszaki és igenis mérik a tárcsa ütését ! a monitor kijelzi milyen erővel kell tartania a féket és látszik a monitoron a lüktetés ,ráadásul még kamera is vette !(nem tudom ez helyi specialitás -folk ,hagyomány stb. vagy ez a törvény )
(meg is kértek ,hogy álljak ki a képből ,mert nem lehetek ott
egyébként kerek 10e .volt és ahogy kell lefényképezték a km számláló állását .
Igen, de akkor éppen nem tudta megmondani, hogy milyen állapotú van neki... azóta meg még nem hívtam... majd holnap rácsörgök...
Ricsi bontót hívtad már ?
Most azon dilemmázok, hogy meg merjem-e rendelni németektől pl. ezt. Mert ha ez is üt, akkor hiába kerül feleannyiba, mint egy új... Kínaiakkal gondolom, nem érdemes foglalkozni...
Utána kíváncsiságból megmértem egy SV 650 hátsó indextávot. Igy áthelyezve az Fz6 -on 3cm-mel kisebb volt a távolság.
Ebay...de sztem itthon is lehet rendelni...nem kell gyári...az meg sztem 30-40 közöt tmeg kell álljon. Egyébként a TDM-é is ugyanaz !
Nekem annó emiatt buktatták a motort. Aki vitte szerelő mesélte, meg hogy ezek barmok és egyből átengedték a mocit, amikor megkérdezte, hogy mennyit adjon. Az új szerelőm első reakciója az volt, hogy ez a tárcsa cserés. És mivel tányértárcsa nem lehet görgőztetni. 45 pénz volt. A gyári, figyeljetek, 110 e! lett volna. Éljen a japán belpiac. Még szerencse, hogy csak egy van belőle...
Nem olcsó...
Már amúgy is kopott, a szezon végén midnenképpen cserélni kellene.
Próbáld meg kigörgőztetni....volt amelyik sikerült. felniklinika.hu
Nekem van egy ütés a hátsó tárcsában... körbekérdeztem már, de itthon nem nagyon találtam jó állapotú bontottat, úgy néz ki, ebay-es lesz ez is.

Egyébként nekem is most esedékes a műszaki, lehet, hogy inkább már az új tárcsával megyek akkor...
Mennyire hullámos ? Ez az amit nehéz így mérni...igen, nekem is ezt mondták...főleg a hátsónál érdekes...
Pedig a hullámosnak érzett tárcsa mkiatt meg szokták vágni...a padjuk állítólag kimutatja és akkor bukta....
Indexek túl közel...ez jó hülye kérdés !
Amúgy csak az NKH-nál kerül ennyibe. Mindenhol máshol jóval drágább. Sztem érdemes is oda vinni, mindegy hol vagy. Sőt, ahogy hallottam vidéken még kapnak valami kedvezményt a vizsgahelyek, annak érdekében, hogy menjen a butik...sokan ezért vidékre hordják az autókat de ez minket nem annyira érint...

A fékpad kötelező. Egyszer meg is kérdeztem, ugyan mi a fenének kell ?!?!? Erre az volt a válasz, hogy lássák, nem hullámos a tárcsa...ezen is jót röhögtem...mik a határértékek ? És még sorolhatnám...