Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kérdések persze Imrének szólnak.
Kicsit is vehetsz, nem muszáj óriásit.

Visszatérve: a variátor és környéke (áttétel, görgők, kuplung, kontrasztrugó stbstb) egy külön tudományágat képvisel a robogósoknál. Mennyit megy a 200-as, hogy elégedetlenkedsz? Autópályára jársz vele, vagy mi?
"Vegyél rá plexit..." Óriási !
Az előzőnek, szintén 150-es, amit kiütöttek fater alól, 100 körül volt a vége. Ez most motorilag egy fokkal erősebbnek tűnik, M3 bevezetőn hazafelé jövet a 110-et simán vitte, érzésre még egy 20-as benne van. Ebből levonjuk, amit csal az óra, megáll a dolog 120 körül.

Igazából mi nem használjuk országúton, csak itt Pesten, arra meg bőven elég, nem ellenfél senki a városban. Olyan szemtelen aljas pofátlan módon lehet ezekkel a 150-es robogókkal közlekedni, amennyit elbír az ember pofája.

Vegyél rá egy plexit, van rá esély, hogy egy picivel gyorsabb lesz, elvégre a plexi áramvonalasabb, mint az ember mellkasa, én legalábbis így logikázok...
Ja, túl nagy lenne.
mennyit megy ? nekem a 200 -as csalódás volt végsebesség szempontjából ,viszont nyomatékos ! (már amennyire egy robi lehet)
mindensetre füvön csak alapjáraton ,mert előz a hátulja
nem tudom hogyan lehetne kicsit javítani a sebességen
végáttétel ezekhez is van mint az ötvenesekhez más fogelosztásban ?
köszi ,tőlem is :)
Megvan az idei lótifuti motor. Ismét egy 150-es Libertyre esett a választás. Csúnya, de műszakilag úgy tűnik, rendben van.
Ment
Hiába, eddig nem sikerült, pedig nagyon igyekszem!
Hát macerás lehet mindig figyelni, hogy kivezesd a vezetéket a kulcs felett
Pedig rohadt jól néz ki ezekkel a lámpákkal. Jól gondolom, hogy nem is gyári ? Jobb mint a gyári világítás !
Hát...nekem volt v46-om az FZ6-on. Még az is nagy volt. Annál nagyobbat biztosan nem vennék. Elég furán fog kinézni....

Amúgy meg ha szeretnél túrázgatni, én inkább vennék két oldaltáskát/dobozt és egy kisebb felső dobozt. Jobban is néz ki és jobban is tudsz pakolni bele. Én is örülök, hogy megvettem az oldaldobozokat.
Köszönöm a hozzászólásokat. Jó hírek. Azt hiszem mégiscsak beépítem. Igazság szerint nem a többiekkel beszélgetnénk, hanem a párommal. Tudjátok ő akkor is szeret hozzám beszélni amikor éppen kétszázzal a térdemet koptatom és a túlélésünkért küzdök
Sajnos a motorostársaim nem fognak ilyenre beruházni, pedig nekem is van jó kis PMR-em, ami tud akár 5 wattot is...az már nem 1-2 kilométer...de ahogy én mozgok úgysem mérnek be.
Az a bajom, hogy az F5 még rohadt drága...pedig..biztosan mostanság az egyik legeslegjobb....
Ez a Givi E55N
Nem késő... ha jók a reflexeid, még van időd ráhúzni a kormányt!
Biztos én vagyok a süket, de ha autóban ülök, sportdob ide vagy oda, akkor hallom meg a motorost, amikor már mellettem van, az meg már úgyis késő...
Nekem is tetszik
De szerintem nagy lesz rá és elrontja az összképet !
Nekem ilyen van.
Szia!
Én f4-et használok nolan n 103-as bukóval. 160-ig tökéletesen hallani , jól szűri a szélzajt. Egyetlen hátránya a 400 méteres hatótávja, amit kiküszöböltem egy interphone pmr rádióval. Kollégámmal így mentünk a grosglocknerre. Ennél az a baj , hogy egyirányú a beszélgetés, várni kell egy-két másodpercet mire kapcsol a rádió. Viszont több km. a hatótáv! Én személy serint meg vagyok vele elégedve, valószínűleg következő egy f5-ös lesz.
jah tényleg jó, de amit nekem akarnak eladni maxiát annak fekete a teteje.. Nem a full fekete, nem a tech... hanem a sima, azt jelentené az "M" ?
Halli
Hasonlítsd össze a középső a gyári 46-literes 2 bukó elfér benne és nem néz ki rosszul.
http://www.kepesmotor.hu/motor...
/Felső kép / és lehet csinositani
BTibor ! fent van az adatlapomon a mail címem ,szeretnék kérdezni xx ügyben ,légyszi keressél ,mert nem találtam elérhetőségedet .
köszi !
igaz :) köszönöm !
nem akarok oldaldobozokat, pont ezért, hogy elég legyen a hely hosszabb utakra is, mert ez mellé van tanktáska, meg csomagtartót is akarok rá.
Nekem E52 volt rajta, ami most az FJR-en van. Önmagában hülyén fog kinézni, de ha oldaldobozokat is felteszel, akkor már csinos lesz!