Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nyugodtan bármikor ,ha tudok segítek
Nagyon jó lett, még egyszer grat! Keresni foglak ezügyben, ha nem gond.
Rákérdeztem a helyi műszakisnál, hogy mennyi az annyi. 14-15ezerben áll meg a mutatvány. Kb 1 tank benzin a különbség az nkh-hoz képest.
Az idén változás állt be ebben a történetben mivel módosult a kresz.
Az eü doboz és a tüzoltókészülék nem léte miatt nem lehet bűntetni viszont a járművezető baleset vagy tűzeset kapcsán felelősséggel tartozik segítségnyújtás elmulasztása miatt.(BTK.172§)
Csak szakmásan..
köszönöm
Sziasztok.
Nagyon szép munka grat.!
Áh köszi............úgy döntöttem nem dobozolok.

Nem illik a design-ba.

Nem olyan macho-s.
ígértem képeket az oldaltáska merevítőről ,elnézést ,ha túl sok lett !
Megnéztem , 2008 ban lejárt ..
Mi van akkor, ha valaki egy kukkot nem beszél külföldiül? Hogy értetik meg velem mi a bajuk? :D Nem adják fel egy idő után? Főleg, ha alaptalan.
Izzókészlet kb. 3 éve nem kell, de EÜ csomag igen. És nézd meg a lejáratát, nem csak a csomagnak, hanem a tartalmának is. Képesek abba is belekötni.


Nem akarta a csávó sem elismerni, de jött a süntől a jolly joker, hogy akkor viszik a motort. Mert ott van erre külön intézmény, és nem olyan egyszerű és olcsó onnan a kihozatal. Asszem valami Honda volt, talán CB1000R vagy CBR1000. Viszont a büntire nem emlékszem. De annyi storyja van az "öregnek" hogy dunát lehet vele rekeszteni. Zegről elég sokat járnak át. De az egyik Honda szalonba dolgozó ismerős is mesélte, hogy mindig van náluk egy külön keret az osztrák túrákra, mert ott mindig fizetnek. Jó az egyértelműen gyorshajtásért. Legalábbis az esetek többségében. De a másik kedvenc témájuk a dob meg a gumi. És eléggé adhc az összeg, ki mennyit és miért. Akár egy brancson belül is. Hát evvan
Zoli !
Nem is mondasz hülyeséget !
Kezdem is árulni a régit

Itt az első darab: Givi doboz zárbetét
2 db kulcs is van hozzá( 3800 Ft )
Hali!
A műszaki vizsga 2013 – 2014 évben sem lesz olcsóbb, de az idei új rendelkezéseknek van kedvező pontja is. Így például már lehetőség van arra, hogy a műszaki vizsgáztatást a megjelölt időpont előtt is el lehet végeztetni. Abban az esetben, ha az üzembentartó él ezzel a lehetőséggel és autóját, motorkerékpárját az érvényességi idő letelte előtt vizsgáztatja le, az ma már nem veszíti el ennek a rendelkezésnek az értelmében az érvényesség, valamint az előrehozott vizsgaidőpont közötti különbözetet. A teendő csak annyi, hogy 30 nappal az érvényes vizsga lejáratát megelőzően be kell jelentkezni a műszaki vizsgára, így ebben az esetben a forgalmiba bejegyzett dátum lesz az új érvényesség időpontja és nem a vizsgáztatás idejének dátuma.
Nem fejezte be a mondatot
"a haverját a gyári (nem hozzányúlt, átalakított, herélt) dobbal vágta meg a sün egy kellemes összegre (gyorshajtásért)."
Mint valami motoros rémtörtének
Gyárin rajta kell lennie az E betűnek. Én biztos kiverném a balhét, ha gyári original, nem tuning dobbal baszakodnának velem. Ha kellene még az osztrák elnököt meg mindenkit odarendelnék de nem írnám alá azt jegyzőkönyvet.
Ott már nem is kicsi a bünti, pláne ha a magyar pénztárcákhoz viszonyítjuk.
Jó ötlet, fene vesződik a műszakival, a benzin is elfogyott! Veszek egy másikat


Én inkább vettem másik motor.
Most hogy van, mennyivel előtte lehet levizsgáztatni, hogy onnan kezdődjön a 2 év ahol most van? Vagy pontosan azon a napon kell?
Elsősegélyt kérhetik izzó asszem nem kötelező.
Dobj be egy autósat otthonról.Csak a biztonság kedvéért.
Még a vizsgáztatásról !

Az izzó készletet és azelsősegély csomagot kérhetik, vagy kérik ?
Martin mesélte, hogy osztrákiában a haverját a gyári (nem hozzányúlt, átalakított, herélt) dobbal vágta meg a sün egy kellemes összegre. Na erre varrjál gombot.
egyszerűen megoldja a pali,itt meg sokan tervrajz,felnyitás,variálás,agyalás,visszaheggesztés..........
Gyári dob, nincs papír, mégsem megy át:
Sufnitunning
"Ha papíros és valódi gyári E betüs és típus azonos(!)"

Az kemény lenne, ha nem menne át a műszakin a gyári dobbal, azzal a dobbal, amivel a szalonban áll. Nem kaptam semmi dokumentumot hozzá.

Egyébként én nem tudom mi értelme van ennek az egész kipufogó mizériának. Biztos volt pár gixeres barom, akik városban ki a hangosabbat játszottak.
Vagyon ez hogyan kap műszakit?