Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért kérdezem mert régebben vezetékes Albrechtet használtam. Az egyik PMR rádióban van utasfunkció. Nagyon jó volt beszélgetni de már 50 körül annyira elviselhetetlen volt a másik bukósisakjának a szélzaja, hogy inkább kikapcsoltam és nem használtam többet. Most szereztem egy Interphone F3-at de mivel sokat hallgatok zenét és abban nincs ilyen lehetőség, habár a telefonnal is lehet párpsítani, lehet lecserélném F4-re. Azért lennék kíváncsi a véleményetekre, mert ha az Interphone nem annyira jó, akkor nem építem be a bukómba hanem lecserélem másikra (pl.: SMH10) ha valamivel kapcsolatosan jobbak a vélemények...
Szia!

Mi ezt használjuk nekünk bejött! KB 110km/h lehet benne beszélni és telefonálni! Hegyekben csökken a hatótávolság, kb 7 órát bír folyamatos dumálás közben. Gyorsan feltölt. Kicsi olcsó kínai! Nagy zuhéban haveré kapott egy kis esőt kiszáradt aztán ugyanúgy működik azóta is! Nolna kupakban használjuk.
Kb ennyi röviden

http://www.ebay.com/itm/2-BT-i...
Más:
Van valakinek tapasztalata a motoros kommunikációval ?! Esetleg Interphone F4 vagy F4 ?
Tisztelt Deák Tamás !

Elhiszem, hogy bosszant a dolog...valószínűleg engem is bosszantana.

DE ! Ez egy fórum, aminek nem elsődleges célja, hogy az elfekvő vagy üzleti céllal értékesítésre kerülő holmikat hirdessék. Sajnos kicsit sem derül ki az adatalapodról, hogy ki vagy, milyen motorod van/volt, amit éppen eladtál és megmaradt róla egy faridom vagy éppen egy teljes idomszett, ami mind különböző motorról származik vagy arra szántad. Nem kételkedem a jó szándékodban és a becsületes eladóban sem, akit személyedben tisztelhetünk. De sajnos sokan vannak akik csak azért járnak ide, hogy jelen gazdasági helyzetben a lehető legtöbb fórumot megmozgassanak az értékesítés és a profitmaximalizálás érdekében. Nyilván nem gondolom, hogy te ezek közé tartoznál, de mivel nyilván rendszeres olvasója vagy a fórumnak, látod, hogy itt a legtöbben akár meg is engedhetik maguknak, mégis szívesebben barkácsolnak vagy szeretik az minél jobb áron beszerezhető termékeket. Én nem az eladásra kínált terméket és nem is téged minősítelek és nem is szeretnélek ! Csak az árat...
De mivel a részemről valóban nem biztos, hogy korrekt hozzászólást mégis ilyen kultúrátlan reagáltad le, a későbbiekben mellőzöm a reakcióimat.

Üdvözlettel:
Ujvári Ferenc
(A többi ismérvemet a profilomban megtalálod)
De nem is állt több hónapot beindítás nélkül
? nem érteni madzsar
Húúúh ! Nagyon jó az a moci ! Sárga leszek ha meglesz :)
De sok sikert hozzá :)
Elsőre azt hittem a fényképre, hogy fikáztál.
Haverommal hétvégén tettünk egy kis karikát Ausztriában.
Íme a végeredmény (több kép a galériámban) :
múltkor nem kellett ennyit várni rá
Én mondtam, hogy egy nap legalább
halllóóóóóóóóóóóó
ez a töltő még mindig pirosban pengeti az életét
jóáras givi maxia ,ennyiért még szállítási költséggel is megéri :link
Tisztelt "fri" Kollega!

Minden forumtag aki olvassa a forumot rendelkezik interneteleressel. Igy megtalalja a Vatera / Teszvesz / E-Bay oldalait is. Mindenki megtalalhatja a neki szimpatikus temeket illetve arfekvest. Ez mar a masodik alkalom, hogy az altalam hirdetett alkatreszek arat minosited vasarlasi szandek nelkul.

Rengetegen vasaroltak mar tolem, felhivtak megalkudtunk, volt hogy darabonkent, szinte csavaronkent elvittek az alkatreszt. Tovabbra is kapcsolatban maradtunk sokakkal.

Ezuton tisztelettel megkernelek, hogy mas termekein illetve forumon kamatoztasd tudasod.

Tisztelettel:
Deak Tamas
Valamivel mindíg gebasz van.
Ha más nem eldől tankoláskor és csinál.
A kicsivel semmi gond nincs. Max az, hogy nem fér el a seggem
Cseréld már le egyiket vagy mindkettőt olyanra amit valóban használni tudsz.
Mer most mindkettő csak naggyábol jó neked emiatt meg hanyagolod őket.
Nade ezaz, ha becserem a kettot egyre, nem kerul nekem kb semmibe... Az S-rol a cuccok nagy reszet tudnam hasznositani.
Najo, ha nem lesz ra vevo aprilisig felgumizom, leszervizelem, s hetvegente megjaratom, mert a ketszemelyes hasznalat kikesziti a csuklomat, igy pedig a hosszu tav sem vallalhato.
Igazad van ... !
Igazad van... !
Utálatos dolgok ezek...
Dehogy, feldoltem vele a benzinkuton a masodik tankolaskor :) karcos lett a kezvedo es az egyk oldalso panel, amikor kihuztam a labam... Ami inkabb fajt, az onbecsulesen kivul az, hogy megkarcoltam a 300 EUR-os carbon sisakomon a lakkot....
Töltőnyílás mellé sikerült a pisztollyal odakarcolni?
A WR is az volt, az első tankolásig
Lenne megint egy karcmentes motorod amit féltenél.. és nem használnád mert még baja lesz. Kell ez neked? Vagy van valami bajod a mostani állapottal

Inkább kezdj el túrázni komolyabban... (akár velem ) és rögtön elfelejtesz feleslegesen azon filozofálni mit hogyan cserélj le.