Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a Mozaik u.-ba viszem! Nekem ez van közelebb,
Be is jelentkeztem ,4630 Ft lesz.
Két évvel ezelőtt a Soroksári u.i autoklubb vizsgaállomásán voltam, ott ahol a Yamaha World is van.
Az akkor 10-11e volt. Akkor sem volt nagy előkészület.
Ők észrevették a vizsgán , én előtte nem ,hogy a rendszámtábla világítás nem működött , de ezt nem vették hibának.
Ami viszont érdekes kérdés volt, hogy az Fz6 oldaldoboz tartók miatt a Givi ad olyan adaptert ,hogy a hátsó indexeket összébb kell rakni, mert eredeti állapotban nem lehet a dobozokat feltenni.

Az egyik idősebb szaki azt mondja így kérdő mondatban" nincs túl közel egymáshoz ezek az indexek ?"
Egy pillanatra meglepődtem a kérdésen ,majd mondtam, hogy ezek gyári adapterek és ez így néz ki.
Persze a vizsgán nem voltak fent a dobozok !
Erre odahívott egy fiatalabb kollégát, aki ránézett, és azt mondta " ha ezek gyári dolgok, akkor jó ez így !
Még a fékpadra is feltették. Gondolom ez a motorokra is kötelező!
Ezután simán ment minden.

Remélem hétfőn is minden rendben lesz. Nagy felkészítés most sem volt.
Világítás , fékek, indexek , normális gumik - ennyi !
Ha tudod, hogy minden rendben van a lovadon, akkor XIX. kerület Vas Gereben utcai NKH ! 4ezer valmennyi ! MOst voltam autóval, az is "csak" 16e volt. Nem tudok ennél olcsóbbat és nem is nagyon kell időpontot kérni, mert kb két éve kva kevesen vannak. Csak odagurulsz és kész. Nekem áprilisban lesz aktuális és biztosan csak oda viszem !
Normálisak de trükközni nem lehet !
Én hétfőn viszem.
Te hol és mennyiért intézted ?
Frisss muszaki a gepen
köszönöm megkaptam
Szia! Ment a válasz!
Rhinoelli ! írtam pár napja egy privátot -megnéznéd ?
köszi !
Dejó...neked
én tegnap voltam pont ott
Írtam neki, hogy ugyan nem tudom mikor tudok érte menni de átutalom a lóvét...aztán meglátjuk...hátha megy valaki arra...
Na de ez messze nem néz ki olyan jól !
valahol az E460 -as givi is 27 e. környékén volt nemrég ,most ha jól látom itt a legolcsóbb link
Bakker ! Ne fájdítsd a szívem ! Nem járok arrafelé...ez ennyiért ténylge jó ! Bár az euromotorsnál most a 48 ! literes kappa 28-ért van ! Ami kva jó ár !

Csak nagyon nagy...
a "szivárványos" is elkelt
ez sem lesz már meg holnapra : link
Hehe, ez friss kép lehet, mert kupak már van, sárvédő meg még nincs.
Köszi a gratulációkat, amúgy most nekem is könnybe lábad a szemem, ha ránézek.
Régóta fájt a fogam egy ilyen sárvédőre, és most sikerült 12ezerért szerezni Németországból, és csupán egy vékony repedés volt rajta, amit fél perc alatt megragasztottam. Minőségi a cucc amúgy, és minden barkácsolás nélkül a helyére pattant, aminek nagyon örültem.
Mondjuk a festés 2 napos munka volt, de szerintem megérte.
Kb. most van a moci olyan állapotban, hogy nem vágyom semmi más kiegészítőre. Bár félek, hogy ez hamar el fog múlni.
nagyon szép
Grat, nagyon jó lett

Felteszem megint, hátha nem láttad. A többiektől bocsi
Az a sárvédő...nagyon király ! Ehhez is gratula !
A kupak is jó lett !
Sziasztok!
Gondoltam én is megosztom veletek a hétvége eredményeit: egy új sárvédőke és egy kis kupaktuning.
köszi Warpig ! szerdán viszem műszakira utána felszerelem és csinálok képeket ,igaz 3 perc feltenni de addig már nem akarom .
a kapaszkodó miatt muszáj volt perselyt tenni a két fülre és ennyit emelkedik a hátsó kapaszkodó ,remélem a doboznál azért marad hely az utasnak -dobozzal még nem próbáltam ki .
Tényleg egyik barátomtól kaptam ajándékba.
Szia!

Itt meg tudod rendelni! http://www.bazismotor.eu/index...
Teljesen jól néznek ki! Grat!
Tudnál majd felrakni képeket a motororra felszerelve is?
Ezt azt akarta jelenteni, hogy rendeld meg...