Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te grZack! ha ennyire nem bírsz a pénzeddel én szívesen átveszem a 99,99999999999999% át
Ez, ennyiért nyilván csak vicc lehet ! Még ha szerinted olcsón is adod...de olvasgass kicsit ezen a fórumon és majd rájössz. De cimre kolléga linkjeit is átnézheted,Bécsben még akkor is olcsóbb ha kiviszem a családomat shoppingolni !
Szerintem igen.
Elfogult véleményem szerint az R jobban néz ki.
Bár láncos.
Így macerásabb-
Szerintetek becsereljem a ket motoromat egy 1600 km-t futott F800R-re? Avagy csereljem le a csutkakormanyt konuszosra az S-emen, s tartsam meg a WR-t varosi rohangalasra?
FZ6 hátsó sárvédő ,jó áron link
FZ6 N plexi (kevésbé jó áron : link
GIVI maxia : link
szecsku@gmail.com adj már légy szíves telefonszámot..nem akarok Vaterán keresztül..
Sziasztok szeretnék egy csomagtartó konzolt az fz6n 2004 es yamahámhoz meg 1 plexi is érdekelne.0630 5260258 előre is köszönöm.
mármint NEM az a fajta akart lenni
köszönöm Melyotom !
köszi az ülés projekt kicsit pihen ,mert a srác azt mondta motorülésből még csak lefaragott ,hozzá nem tett és szeretné körüljárni ,hogy mik lehetnek a buktatók ,aztán ha jut valamire akkor hívni fog . én bízok benne ,nagyon szimpatikus volt az a fajta aki agyon fényezi magát csak munkája legyen és valami csak kisül a végén:)
Olyan kis cőkék vagytok, a nkh-nál "házhoz" mész,tehát ott 4360.- és kész. Az egyéb vizsgahelyeken eddig ki volt "küldve" egy vizsgabiztos vagy ma már sok autószerelő váltott vizsgáztatásra(főleg a külön zöldkártya megszünése miatt) nekik ez beruházás, tanfolyamegyebek,tehát nyilván náluk magasabb a díj,nem beszélve az nkh-felé ugyanúgy fizetniük kell. Ennyi.
Valaki ilyet keresett nemrég:
FZS 600 bugspoiler
Felhívtam az NKH-t.
Veszprém: 4.500.- a vizsga, mindennel együtt. Ha a vizsga a lejárat előtti 30 napon belül történik, akkor a lejárati naptól fog ketyegni a 2 év.
Én hiszek benne, de aki nem az kezébe veszi a telefont és 5 perc múlva meg van válaszolva minden kérdés.
Üléssel mi újság?
Az utóbbi pár oldalon vagy 10-szer le lett írva a bűvös 4360-as szám...
Imi! Ez vérprofi munka!
Fel kell hívni az nkh-t is. Majd ott elmondják a tutit. Nekem még van 2 hónap a műszakiig. Még az új gumik sincsenek meg. Szóval még nem álltam rá aktívan a műszaki témára.

De ezt meg tudják azok válaszolni, akik nkh-nál vizsgáztatták a motorjukat.
Ezt kaptam válaszra máshol:
"4960 az alapdíj. aztán a munkadíj, forgalmi, rendszámra vinnyetta, stb. és mingyá 12000, mer ugye ezeket te is megcsinálhatod, és a "munkadíj" (ami valójában az adminisztrációs munkadíj, mert ugye senki ne gondolja, hogy ingyé biggyesztik fel azt a kis matricát) csak mire végzel a okmányirodában, (időpont, várakozás) na most ezért a kényelemért fogsz fizetni, és azonnal mehetsz is tovább...."

Külön kell fizetni a matricát is?
Nagyon jó lett!
Érdekesek ezek az osztrák sztorik...sokat járok át, régebben hetente Bp-Gráz, voltam motorral is többször. Fizettem is többször. Velem mindig korrektek voltak, nem akartak lehúzni. A legtöbb amit fizettem 70 Euró volt kétszer. Egyszer mert 110-el előztem főúton, előzni tilosban, a másik meg gyorshajtás városban, telefonnal a kezemben és nem volt nálam semmilyen papír... Utóbbi esetben az egyik nagyon harcos volt, mert még képes volt utánam is jönni, hogy még sosolja a listát... Én meg csak röhögtem rajtuk...ennél többet fizetek itthon... De nem is igaz, hogy ez volt a maximum, mert nem volt autópályamatricám és hegyeshalom előtt a szokásos helyen ellenőriztek: 120,- € ... Nem volt kecmec...nem vitáztak, közölték, hogy fizetek vagy megy a kocsi a parkolóban...
Szal velem nem voltak gecik...mondjuk az első kérdésük mindig, hogy beszélek-e németül, én meg persze, vigyorogva. Ez mindig megtöri a jeget :)
Ami a legtöbbe kerül, az a telefonlás vezetés közben...drágább mint a gyorshajtás ! Az egy ötvenes !
Én is sokat járok át Zegről. 70 km, aztán, már kanyarogsz is jó minőségű aszfalton a hegyek felé. Én is láttam már az erdő közepén rendőröket, lézershow-t tartottak.
De prizma van a hátsó lámpába építve. Ekkora buzeránsokat...
Apum vitte vizsgára az utánfutót és tett egy kavicsot a kerekére, mikor otthagyta. Szerintetek rajta volt, amikor érte ment?
Nem erre számítok, de azért ne kekeckedjenek velem.
2009-ben műszakizott az apriliám az nkh-nál.A motort be sem indították (két nyitott mivv xcone figyelt rajta) viszont mindent átnéztek és szóltak azért mert a (gyári) rendszámtáblán nincs fényvisszaverő..Azt mondták ha aznap megcsinálom du. 3 ig akkor átmegy még ma a műszakin.hazamentem,rátettem a biciklimről a fényvisszaverő prizmát és el is fogadták.. Autósboltban nem tudtak adni prizmát ezért lett hómméd