Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké, majd szólok nekik, hogy jó lenne egy ilyen ajándékba. :)
Kapjál te is az egyik barátodtól ajándékba.
De Louis-os.
Helló!
Honnan tudnék ilyen vízálló szivargyújtó aljzatot szerezni a legolcsóbban, illetve a legegyszerűbben? Itt Kiskunfélegyházán nem kapok sehol.
Én gondolkoznék a szériagyártáson a helyedben, klassz lett!
Új Fazer alkatrészek az aprón, jó áron minden...
köszi
Szép munka ! Gratula hozzá ! Tudom milyen nehéz, hogy tényleg szép legyen. Gondoltam, hogy a festék többe kerül mint az egész...kicsit vicces
falun elmegy sokat töprengtem rajta ,mindenképpen akartam az oldaltáskához merevítést .kb.900 ft volt a köracél és 1800 az alapozó spray ,fekete meg volt itthon
Szép gyárias!
nekem is elkészült egy projectem
Én így oldottam meg.
Igen ott látszik is, 2 furat van rajta. Bár én a jobb oldalra tenném.
Lazán van olyan mint egy hídvázas Hornet! Sőt a műszerezettsége is sokkal profibb. A súly ugye nagyobb, de fogod érezni az erőt. Amúgy mindkettőnek hasonlóak a tulajdonságai. Olyan mindenesek, tehát jelentős különbséget csak az erőben fogsz tapasztalni, és a fogyasztása se lesz nagyobb
Nem tudom nektek hogy van, de nálam a bal oldalon az idom sarkánál van a fesszabályzó felfogatva. Én oda hajlítottam egy L alakú lemezt amire fúrtam egy akkora lyukat mibe belefér az aljzat. A fesszabályzó csavarjához fogattam az aljzat tartó emezt. Én sem akartam megfúrni az idomot és az idom alatt esővédett helyen is van. Nem mintha ezek állítólag nem lennének vízállóak...de jobb a béke...
Sajna fotót nem tudok prezentálni...még nem került elő a moci a garázsból...
Én maradnák a gyárilag előírt gyertyánál,nekem is CR9E kell bele,de sztem idén megpróbálok a Denso-t bele,mert valahogy az utolsó garnitúra NGK óta nehezebben indul

Én is ma indítottam a gépem be majdnem 4 hónap után (igaz egészségi okok miatt raktam el novemberben),és nagyon jó volt végre hallani a hangját,meg egyet gurulni vele
Ennyit még nem állt gép nálam,és ahhoz képest hogy karburátoros ,eléggé jól indult pedig nem is engedtem le a benyát belőle,ötödik indításra már röfögött is
De hát hiába sütött a nap,mert menet közben azért eléggé éles volt a levegő,szarrá fagytak az ujjaim,meg a nyakam Nem baj még egy két hét és talán jobb lesz.

Mindenkinek jó szezont
Ma volt az idei első gurulás és előtte volt kis vacakolás a 4 hónap állás miatt. A végén még a jobb szélső gyertya is kikerült és nem volt a legszebb állapotban. Nemsokára cserélni is akaroma gyergyákat.
Ha jól néztem akkor CR9E megy a 2003-as fazerbe (fzs600). A CR9EIX az iridiumos változat. Melyiket érdemes venni? Az iridiumos parasztvakítás, vagy valóban van értelme? Hol érdemes venni? Ebay-ről esetleg?
Sziasztok!
Pár jó tanácsot szeretnék kérni tőletek!
Játszom a gondolattal hogy átüljek egy hornet 600-ról egy FZ1-re!
Érdekelne néhány fontosabb pozitív és negatív jellemzője az FZ1 nakednak! Hogyan motorozható? Utassal milyen? Kanyarokban? stb....
Előre is köszönöm mindenkinek!
Én simán.
Úgyis benne lesz az alljzat.
Én valami olyanon gondolkoztam el, hogy a tank melletti idomrögzítő állványon lévő két furathoz (amit egyébként semmi célt nem szolgál, vagy csak az én motoromon) csavarozok egy fémlapot, melyen van egy egy furat, amibe rögzítem az aljzatot.

Valamiért nem szeretném megfúrni az idomot.
Én belefúrnám az idomba.
vagy értelmes tanácsokra
kormányváltásra van szükség
nincs kedvem írni, így lefotóztam: