Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A vesevédő megéri, tavaly én is a LIDL-ben vettem!
Nekem pont ilyen féktárcsazáram volt, mint amit a hirdetési újságban látok. Lehet, h épp egy sz*r darabot fogtam ki, de Nekem nem működött túl jól. A zárszerkezete borzalmas volt.
Viszont a többi lidl-s termékkel elégedett voltam.
Itt még több minden van. Féktárcsazár és vesevédő elég jó áron áron van, elgondolkodtam rajtuk
Én 25 órát vártam az M1-en,megkaptam az sms-t,de nem tudtam átülni az elöttem álló autóba...
Köszi! Mutatós darab!
Nekem a volt kollégám ajánlotta (műszerész végzettségű). Azt mondta csodálja, h csak ilyen olcsón adják, ahhoz képest, hogy milyen minőségű és milyen specifikációkkal rendelkezik . Ráadásul IP65-ös védelemmel rendelkezik. Nekem is LIDL-s van, mint fri kollégának (az ALDI-s tök ugyanaz), "Ultimate Speed" néven forgalmazzák.
Én is csak ajánlani tudom.
Én már évek óta használom, sőt a barátaim is ezt használják. Volt, hogy egy hétig kint volt a motoron, télen, töltés közben és azóta is tök jól működik.
Csak ajánlani tudom. A garázsosat nem ismerem és bevallom a lidl-ben vettem 3.900,-ért, két három éve. De a legjobb, hogy motor és autó aksihoz is jó, még a trabant aksit is tudod vele tölteni ! A motor aksiknál meg az a fontos, hogy kis árammal is tud tölteni, amit a hagyományos töltők nem tudnak ! Ez ennyiért is megéri és tényleg lehet, hogy kiárusítják majd.
Ha a kettő közül kellene választanom, azért választanám a drágábbat, mert:
- 3 év garancia
- LCD-kijelző (feszültség, töltési állapot stb)
- ránézésre komolyabb konstrukciónak tűnik (kézben fogva is)

Az olcsóbb fajtáról nem sok infót írnak a darazsgarazs-on. Egyébként nekem is ALDI-s van, tavaly 4000-ért vettem. Lehet, hogy le fogják majd akciózni, ha a nyakukon marad...
Mennyivel tud többet mint a darazsgarazs.hu-s 4 rugós?

(nem értek hozzá..)
21-től az ALDI-ban meg akkutöltő 6000 Ft.
Vasárnaptól a LIDL-ben motorponyva 2500 Ft. Azt nem írja, milyen méretű...
Szia!

Az ülést egy törött motorról vásároltam le, külföldi gyártmány lehet, legalábbis a motor külföldi volt.
Szia rhinoeli!

Nézegettem a galériáidat. Az ülésedet hol csináltattad és mennyiért?

Pisti
Meg se tudom számolni, hány helyen lehet belekötni ebbe a két mondatba... tudom, hogy dilettánsok "dolgoznak" "odafent", de hogy ennyire ökör legyen valaki...
Szemetek, a motorosokra nem is gondolnak!
Küldik az SMS-eket a belügyminisztériumtól. Idézem:

"Segítünk! Ne hagyja el a gépjármüvét! Ha elfogy az üzemanyaga, üljön át másik gépjármübe! Belügyminisztérium"

Hőlég van itthon, bitfejet meg hozatok faterral a műhelyből. Köszönöm a felajánlást!
van hozzá imbuszom ha kell meg hölég fuvo is . itt lakok a szomszédba tudod
Hőlégfúvó, és egy határozott koppintás kalapáccsal. Nekem is ez segített, gyárilag ragasztva vannak a csavarok. Ja, és a bivalyerős imbusz sem árt...
Jah, van belőle itthon 5 féle méret, pont az nincs, ami kellene... de majd hétfőn hozatok faterral, addig hagy pihenjen. Most úgysincs valami motorozós idő...
A sima "L" alakú imbusszal meg se próbáld. Ilyen kell: http://www.komprador.hu/images...
Veszem is elő a fűrészt.
Kettévágod a felnit és voilá kinn is lesznek.