Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Btibor- felhasználói néven van asszem
hali
szerintetek egy givi e55 maxia az nagyon ormótlanúl nézne ki a 600as fazeromon ? doboz vételen töröm a fejem és nagyon tetszik.
valakinek esetleg van ilyen doboza vagy hasonló ?
Igen! Az nem elég, ha mi figyelünk, az autósoknak is kell. Épp ezért nem értem, hogy miért olyan nagy gond a hangosabb kipufogó. Persze az öreg néniket megzavarja a beszélgetésben, de van legalább plusz 5 perc beszédtémájuk, és kezdhetik a beszélgetést elölről, immáron 100szorra. És ami még fontosabb hallanának minket az autósok is. Lehet, hogy nem látna az autós, mert nem néz körül rendesen, de hallana.
Jack nincs rajta, de az iPhone-ommal kompatibilis és lehet zenét is hallgatni, fazerrel kb. 90-110-ig hallható! FJR-en 200-ig
valaki segítsen ! kinek van itt 1100 xx-e ? nem ugrik be :(
Nem bizony!
Ez jó hír ! Mert az F3 és az F4 csak abban különbözik, hogy tudja a zenetovábbítást is. És asszem van talán rajta jack bemenet is. Hátha el tudom cserélni az enyémet, ráfizetéssel....de ha nem, akkor sem esek kétségbe használom így.

Mekkora sebességig sikerült hallhatóan beszélni ? MEnnyire szűrte a szélzajt és a bukónak a zaját ?
Az F4 jó, de az akkuja 2 év után kuka. A hangja viszont klasszisokkal jobb (nekem) mint a Cardo-é!
Zakar. Piliscsabarol megyek hozzajuk. Egyik bpi kereskedes eljatszottak a hitemet....
Melyikben bízol?
Tata, World, Palota, Zakar? Ezeket kérdeztem, nem ebben a sorrendben :)
Én 10.600-tól elhiszem, hogy gyári a cucc.
Mennyi idő alatt kopnak ki a bowdenek? itt ez az elcseszett hajlításos van, derékszögű hajtásokkal :S Nem akarok úgy járni, hogy megveszem, de az is ugyanolyan... :S
Barmi garit adnak erre vagy csak. A beszerelesre? Cegledet probaltad?
Ha az elso a yamaha world....
Végig telefonáltam Őket, a neveket nem említem :) (mindegyik gyárinak mondva)
1. 8.300.-
2. 15.267.- (plusz posta :-/)
3. 10.600.- (plusz posta :-/)
4. 10.600.- (plusz posta :-/)
Hmmm... Lehet vmi ocska utangyartottat akarnak radsozni? 2000-ert legyartatjak, a tobbi az o hasznuk.
Masik szervizt nem kerdeztel?
Azért idézőjeles, mert nem tudom, hogy 8.300Ft-ért, hogyan lehet valami gyári, ha Te is 15k-ra emlékszel.
Megvolt a műszaki ! Minden ok.
Tehát a hivatalos 4360.- Ft , semmi más költség
Az adminisztrációval együtt 1 óra volt.
Eü csomag , izzókészlet : nem is kérdezték !
A km. órát azonban az adatbevitelnél természetesen
egyből észrevették ,hogy mást mutat.
Négyéves műszakin 40e. -t fotóztak, és most 6900km volt.
Nem volt semmi probléma, mondtam hogy óracsere volt és kész.
Indulhat a szezon
Hello,

En 15k HUF-ra emlekszem.
Hh idezojeles gyari?
Ennyire ne vedd komolyan, hogy éjszaka alvás helyett is azt lesed
még éjszaka megződűttttttt
Ha másik bovden, akkor: Mennyi a gyári bovden? Én 20k körülire emlékszem. Ez teflon bevonatú, nem kell olajozni, ha jól tudom.

Kaptam ajánlatot a Yamaha szakszerviztől 8.300! Ft-os "gyári" bovdenre, de félek, hogy nem járok vele jól.
Zold mar vagy meg piros?
Ha menthetetlen lenne kivillogna magabol.
Masik bovden.
Sziasztok!

A kuplungot nagyon keménynek éreztem, így hát át lett mosva a bovden benzinnel és meg lett kenve WD40 szerű olajjal. Utána vaj puha lett, mentem vele kb. fél órát majd letettem estére. Másnap mintha eltűnt volna belőle az olaj és ugyanolyan kemény lett mint előtte.
Mit javasoltok? Másik olaj vagy másik bovden?
Na az ON-nak biztosan lesz keletje !
Lehet ide is írhatod mindjárt
---OFFTOPIC---
Kedves fri!

Valóban nem derült ki az adatlapomból, hogy kiféle miféle vagyok, próbáltam az oldal szerkesztőivel felvenni a kapcsolatot, hogy ezt az accountot töröljék ezért is volt már "kiürítve".

Ezt most korrigáltam egy új regisztrációval ami megfelel már, és ebből látszik is majd a Kollégáknak, hogy ki is vagyok.

Most már látszik a "történetem" is, az általam árult cuccok honnan vannak, nem vagyok "nepper" , csak már tele a garázs olyan alkatrészekkel amiket már nem fogok használni.

Üdv,
Tamás
---ON----

Ja, ha FZ-sek közül érdekel valakit majd hogy megy a 72 LE -- 98 LE visszaállítást írjon nyugodtan