Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kormányon miért nincs hely?
Végre nekem is megvoltak az idei első km-ek
Picit hideg van a Balatonnál és néhány árokban még hó is van!
De azért felszereltem a fazerre a telótartót és a szivargyújtó töltő aljzatot is. Mondjuk az utóbbinak nem maradt hely a kormányon és az egyik idomrögzítő csavarral lett felrakva. Tudtok valami jó rögzítési pontot ennek az aljzatnak?

Eddig ez így sikerült, ha nincs jobb ez marad:
Túlzottan sokat nem olvasgatom ezt a topicot, nem tudom mik az előzmények..
Nem AZ ! Hanem az, hogy mész gurulni ! Én meg itthon vagyok a fiammal...ami önmagában tök jó de azért egy gurulásért sokat adtam volna :)
Nem zavar csak szinte minden heten kerdezik a spoilert hol lehet venni . Aztan ua. link kikerul . En vissza olvvastam az osszes oldalt itt a telen .
Ez kvára nem fair ! Főleg, hogy még le is írod ! Ide !
Köszi...de mit csinált vele ez a vadállat, hogy ilyen színes lett ? Azt írja, hogy javított és láthatók a javítás nyomai, amiket biztosan egyszerűen el lehet távolítani
Érdekes és ilyen szivárványt még nem is láttam...

Sajna arra már tényleg nem járok De rendes vagy, köszi !
Fri ! csatold fel a sílécet : link
Ha valaki ezt keresi épp (kormány + végsúly):
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Engem nem zavar csak............ Most megyek es gurulok egyet a kornyken...
nem láttam, de akkor visszakeresem hátha..
HY . Ezt a temat heti szinten feldobja valaki .
Semmilyen kárt nem okoz. Nem véletlenül adnak a jobb töltőkhöz fixre beépíthető gyors csatlakozót, amihez bármikor hozzákötheted a töltőt beszerelt állapotban is...
Én is így tartom kondiban a 10 éves aksimat 3 éve egy Optimizer-rel.
Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy az FZ 1 Fazerre manapság mennyibe kerülhet egy full idom? (mármint csak a fejidom alattira gondolok)
http://210.1ILYENRE9.169.135/catalogue/10349/q5kysk056s16.jp
g
Jár valaki a közeljövőben errefelé?
Nem jó ez a link ! Túl nagy a választék és redundáns is ! Csak összezavar
Most értem ide és mit látok...hát fiúk ez tényleg nem semmi ! Sztem biztosan haverok a telszkópszimeringes sráccal

amúgy egy kiszuperált bőrszíjjal is simán le lehet tekerni... A csavarhúzót én személy szerint nem ajánlom...minden olajos lesz és azzal aztán tényleg szopa leszedni...én is nyócszázért olajoztam össze mindent, mert annyiba került a szerszám...persze már később
Házilag, speciális szerszámozottság nélkül!
Az "átütsz rajta egy csavarhúzót" válasz tetszett a legjobban :D

Eljön még az az idő is.
gyerekek ma komolyan a hülye kérdések napja van? "az olajszűrőt ki lehet csavarni valahogy"? nem nem lehe, yamaha robotok összehangolt tim munkája kell hozzá
ilyent vegyél ,csak krovakulcs kell hosszabbítóval hozzá link
A legolcsóbb ha átütsz rajta egy csavarhúzót.
korlátlan a lehetőségek száma link
nekem az egyszerű bőrszíjas verzió van ,kicsit macerásabb ,de csak 800 Ft.