Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az olajszűrőt házilag ki lehet csavarni valahogy? Vagy itt mindenképp szervizes a dolog? Szerszám mennyibe kerül, hol?
Az első mondatot ugye nem rám értetted !

Amúgy ha töltöd, érdemes levenni mindkét aksit...ha hónapokig csepptöltésen van...én akkor is levenném...bár nem vagyok szaki, de valamikor réges-régen valaki ezt mondta nekem...
Az lesz :D
Szerintem szimplán dőlj hátra, és élvezd az életet.
Ősszel szereltem be egy 12V-os csatlakozót az akksihoz. Egész télen csepptöltésen volt azon keresztül, néha be is indítottam. Mindig pöccre indult, nincs lehúzva egy saru sem.
Milyen kárt okozhat ez? én nem vettem észre semmit eddig.
Ha jó akkor semmi gond nincs vele.
Ha szar akkor az meg nagyon gyorsan kiderül.
Így NO para.
Ha 2-3 alkalommal leállás után 1 nappal reggel nem hörög a kedvelt masina pöccre GO bolt.
Szerintem a fénykép helyén kurvanehéz lesz akksit találnia 20 Km-es körben.
Annyit meg nem gyalogol akksiért az ember.
Szia.
Az élet úgy hozta, hogy azok a motorosok táborát erősítem akik nem csak a szomszéd faluig mennek napsütésben fagyizni 200-al.. ;)
Igazából én csak el akarom kerülni azt, hogy egy motoros túra kellős közepén csütörtököt mondjon az aksi valahol a "világ végén"... Kellemetlen lenne ha egy 6 éves szar miatt szívna az ember.
Úgy néz ki délután kapok egy csepptöltőt ami kideríti, hogy érdemes-e ezzel foglalkozni még.
Te sem vagy az egyszerű dolgok híve,vagy csak kevés a valódi gondod!
Az én aksim 8,5 éves. Amúgy ha majd látod-érzed hogy feladni készül, BEMÉSZ egy boltba és veszel bele AKKOR amikor kell.

Amerikai rokon mondá amikor nem idult télen a kocsi az akku miatt: mi nem szoktuk cserélni? Amikor neki 3 éves lesz, megy és vesz bele újjat! De szoktuk.......
Ha ilyen szép képeket lősz akkor javaslom még ma indulj.
Az akku témához:
Szerintem egy állandó csepegtető karbantartó töltés jó ötlet.
Én le szoktam venni a sarukat, tavasszal indítok és hurrá!
hali.
Szerintetek 6éves gyári aksival érdemes nekivágni az idei szezonnak ?
A moci minden télen fűtött garázsban áll..
November első hétvégéje óta nem volt beindítva, ma gondoltam beindítom kicsit ha kisütne a nap, de azon gondolkodom, hogy elhalasztom az egészet és 1 hétre felteszem csepptölteni.. Mi a véleményetek ? Jahh még valami... ha töltőre rakom le kell venni a sarukat, vagy elég csak a pirosat ? válaszokat előre is köszönöm.. üdv ;)
FZ6-hoz PiperCross sportlégszűrő még mindig gazdát keres.
én ráhúztam 2db 10cm-s (talánufélcolos csőre két vastag gomikarikát azt beteszem a dobokba,halkabb mint a gyári, járhat ameddig akar a ház előtt! Ja és ingyé' van!
Reggel fél hatkor indulok.
Most már nagyon kíváncsi vagyok milyen extrém korai/hosszú/hangos motormelegítést kellett kiváltanod ezzel.
Nem túlzottan! 22 munkanappal számolva fogyaszt kb. 8-9 kw.-ot. Mennyi az áram? 50ft/kw? Az 450 ft. egy hónapban, szerintem ez vállalható!
Köszi.
Hogy keressek rá erre ebay-en?
Szereztem grafitos szabható-varrható ülésfűtés lapot az eBayról. A hálós, kivehető bélésű kabátom bélését egy 10 cm szakaszon felnyitottam alul. A résen beküldtem a lapot, és egy belső zsebnél kihoztam a kábelt. A panel négy sarkát oda öltöttem a belső bélés oldalhoz, majd szépen vissza varrtam a nyílást. Egy hosszabbítóval dugom egy szivargyújtó aljazatba, biztosítékkal. 45-50 fokos a hátamon a protektor alatt. Ha meleg kiegyenesedek, ha hideg rágömbölyödök. A szükséges hőt a véráram szétviszi. Félcipőben, nyári kesztyűben, farmerben, pólóban és vékony(!) pulóverben ma nem fáztam abszolút pedig itt 12 fok volt. Régen ez volt a határ értékem motorozásra. Az egész egy dekával ha növelte a kabát súlyát, de a méretét abszolút nem. Nagy túrára csak kábelt kell vinnem, meleg cuccot nem! A kabát így 3 fokozatú lett. Széláteresztő hálós, bélelt és aktív fűtésű. Most agyalok egy fűthető alsó ruházaton, sőt egy meleg levegős lélegezőn, bár ez már nagyon scifi. Ennyire hideg ne legyen! Ja és az egész 48 Watt!
Ő is rakott ilyet be?
mamám
Nem kifejezetten zavar a szomszéd átkozása.
Jól jár veled az áramszolgáltató!
Lehet, hogy megköveztek, de a szomszédokkal való békesség kedvéért ezt készítettem:

Egy 250 wattos patront építettem a hűtőrendszerbe, ami kb. másfél óra alatt felmelegíti a blokkot.