Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elég ha csak a beöltözés és garázs vagy kertkapu becsukásig jár a motor a ház előtt, utána már el lehet vele indulni, csak nem kell forgatni a gépet. Így menet közben még hamarabb el is éri az üzemi hőmérsékletet.

Ha háklis a szomszéd, meg lehet ajándékozni egy marék füldugóval
A reggeli motormelegítést hogy oldjátok meg, hogy a szomszédok ne átkozzanak el a zaj miatt?
Írnál részleteket a fűtött ruháról?
Kimotoroztam magam! Ráadásul a nyári göncömben! Igaz fűtéssel, de tudni akartam, fogok e fázni nyári hideg éjjeleken egy hosszú túrán. Kelle e meleg cuccot pakolnom Hát nem nagyon! Kiválóra vizsgázott!
Szerintem sehol. Én újonnan vettem az FZ1-et és angol könyv van hozzá.
Mondjuk én felhívnám a Yamaha Magyarországot, hogy lefordíttatták-e egyáltalán...
Tudna valaki nekem segíteni, hol találok FZ1-hez magyar nyelvű kezelési könyvet? Köszi.
ebből ma motorozás lesz
Mondjuk idén még nem jártam ott, csak elég sokat reklámoznak.

Ha már Euromotor, akkor Karasna is. Ott állandóan nyüzsi van.
Hát nem tudom. Superzone-ban mikor voltam fűtetlen sötétben ült a srác. Mikor mondtam, hogy megnézném a csizmákat, azt mondta jó, felkapcsolom a villanyt...
Euromotor?
Én SHOX-ra és a Bázismotorra gondolnék. Nyilván a nagy(obb) választék és az olcsó(bb) ár az ami nálunk döntő lehet. Mondjuk a Motorline se rossz, volt forgalom a próbanapon, amit ott töltöttem. Főként alkatrész ügyben. Csak meg kell nézni, melyek azok a boltok, amik nem zárnak be télre sem, ill. nem korlátozzák a nyitvatartást. De a vásárlás ténye vagy csak a darabszám számít? Mert akkor még a Superzone és a Fokt is ott lehet a toppon...
Konkrétan arra gondolok, melyik üzletben fordulnak meg a legtöbben személyesen.
Inkább ruha, vagy alkatrész?
Nem vagyok nagy bolt guru, de gondolom a nagyvas, shox elég forgalmas lehet.
Most voltam az universal motornál. Nem ismertem korábban. Nem nagy bolt, de míg ott voltam egyfolytában csöngött a telefon és pakolták össze a rendeléseket. Auner is egész forgalmas lehet.

A mérlegüket meg érdemes lehet megnézni, még ha nem is a bevételük érdekel. Valami irányt azért ad.
Szerintetek melyik Budapest legforgalmassabb motoros üzlete? Nem a bevételre, hanem a vásárlószámra gondolok forgalom alatt.
Köszi szépen!
Áh...összecsapnak a hullámok a feje felett...először olaj a telón, aztán üres adatlap...és a csúcs: yamaha motorja van
Nem fog eljutni a szervízbe, mert az adatlapkommandó lefoglalja a motorját
Pár hete voltam egy haverommal megnézni egy "kifogástalan esztétikai és műszaki állapotú" FJ1200-at. Képről tényleg szép volt...

A lényeg, hogy nézegetem a villaszárakat, 5 centis olajsáv mindkettőn. Mondom az eladónak, kapásból azzal kell kezdeni, hogy teleszkópfelújítás. Erre azt mondja, ááá, az nem a telóolaj, csak télire befújta szilikonspray-vel, hogy ne rozsdásodjon (!)
Vazze ! De kár érte...majd a következő motornál remélem babaolajjal ! Az néha segít...utána marad a szigszallag és a karton...
Most én is azon gondolkodom, hogy viszem a bontóba a motort, mert a hátsó féket szétszedtem és gatyára van menve mind a két porvédő...
Nem csinálják már sehol sem ! Ki kell dobni az egész motort. Azért kell a szigszalagos papír, hogy amikor eladod, ne vegyék észre, hogy csöpög...így talán ki tud venni belőle egy kis pénzt... A rendszámot azért írd ide, nehogy valaki innen a fórumról akarja megvenni...nem lenne fair
Utángyártott szimering és a fékolaj önmagában 5000 körül jön ki, ha van affinitás és szerszámozottság, otthon is elvégezhető a művelet.

Szervízben 15-20 körül számolhatsz, ahogy a többiek is mondják.
15k körül megúszható.
Nem drága és megvárható kategória....
A komplett motor cserés így.
Halvány fingom sincs.
Én egy hajlott párat csináltattam görgőzéssel és szimering-olajcserével 24e-ért.
zsir, már azt hittem cserélhetem az egészet amugy tudja valaki, h nagyjából mennyibe fog ez fájni?