Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet :D
Köszönjük
Figyuzzatok má' !

Feldobták most a címlapon ezt az oktatósdit !
Kinek lenne kedve egy ilyenre benevezni ? Mondjuk egy egynaposra...ami ugye nem elég semmire sem, de talán gondolatindítónak elég...és talán még folytatása is lehetne.
Arra gondoltam, hogy saját szervezésben, mert ugye nem mindenki tud rászánni harmincezret, valami bekerülési alapon szervezhetnénk ilyet. Sztem tanpályát lehetne szerezni olcsón és ha befűznénk egy rendőr oktatót, akinek illetve nem is neki hanem hivatalosan a rendőrségnek fizetnénk, meg lehetne szervezni. Mondjuk max 15 fő, per kopf mondjuk egy tízesért. Ne kövezzetek meg, csak mondtam egy összeget ! De lehet van más is a társaságban, akinek van ismerőse, stb... Pálya van elég. Itt kispesten is van egy akkora oktatópálya, hogy csak na, a régi BKV javítótelep. Zárt, betonozott, stb...
Ha többen lennénk, akkor meg több körben is mehetne. Csak nekünk, nem országos cirkulálást gondoltam, hanem "magad uram ha szolgád nincsen" alapon...
Na erről lehet most vitázni !
Szerintem ezt keresitek:

link
nekem linket küldtek ,de nem találom sajnos
ok köszi néztem de még nem találtam meg hogy hol lehet tanúsítványt lekérni de lehet hogy bemegyek személyesen
PTOMA ! Nekem is leo -m van . én írtam a m.o-i képviseletnek ,hogy kérnék hozzá egy igazolást miszerint minden engedéllyel rendelkezik és azt válaszolták a weboldalukon fent van csak le kell tölteni és azt el kell ,hogy fogadják .tőlem még nem kérte senki ,de most nem is találom amit letöltöttem. nézz körül náluk ,vagy írj nekik ,de ha az is megfelel ,akkor holnap bescannelem .
A kockalámpás és a macskalámpás ugyanaz motorikusan...ezért ugyanaz lehet a cső is....a bilincs meg nem fix rajta...de ebben egyáltalán nem vagyok biztos !
gondoltam de mint 600-s csak más évjáratból egyforma? pl 98'-s 600-s felmegy a 2002-s 600-ra?
nekünk is van egy textilbör garnituránk,vigyáztunk rá mint a himes tojásra... 3.5 éves és kipattogzott már egy két helyen... Tényleg egy nagy szar!
Nem, egyik sem kompatibilis ! Az ezresé mindig nagyobb mint a 600-asé...
Az enyém most jött meg. Igaz az nem a felhajlós fajta, de tökéletesen passzolt a gépre, és csak 30 USD volt :)
Vasárnap be is járattam.
Eszemben se jut megmondani ki mit csináljon.
Viszont lassan 20 éve ebben a részében tevékenykedem és látom miből vannak,mennyit birnak és hogy használják őket.
Ezért senkit nem bátorítok használt vásárlására.
mert most egy leovince van rajta s nincs meg a gyári és megy vizsgára hamarosan meg jó lenne külföldre is menni vele (hogy ne b@szogassanak érte a yardok :D )
s évjáratbeli különbségek ?
98'-s jó a 2002-re?
Miért akarod az ezresét rárakni?
aham
Nem, mert más az átmérője. A kilósé 60-as a 600-asé asszem 54...vagy még kevesebb....
Sziasztok!
Tudja valaki hogy jó e az 1000-s 20xx évjáratú Fazer dobja a 600-s 2002-s Fazer-re?
Üdv Toma
köszi ez hasznos volt ,már kezdtem megtámadottnak érezni magam ,de egy baráti jó tanács megváltoztatta a véleményem
Mondom............te tudod.
Ez nem igényesség.
Textilbőtz csak a holttestemen keresztül.
Mindszar.
Vagy kirepedezik vagy simán eltünik a hordozófelületről a műanyagréteg.
Az igazán jók max 4 évet birnak.
Vagy valami szövet vagy bőr.
Képzeljétek, anyáék vettek egy texlibőr garnitúrát 250 ezerért és egy évesen úgy szétrepedezett, mintha a napon állt volna 10 évig ! Mondjuk ők voltak a hülyék, mert nem vitték vissza...de most két évesen gyakorlatilag hiányzik a borítás egy csomó helyen ! A kva anyjukat metr most persze ők nem tehetnek róla... Szal inkább ismerőstől, normálisat...
ez nem ízlés ,vagy igényesség dolga ,az emberek a híd alatt sem azért alszanak ,mert ott annyira jó ,van egy takaró ami valakinek tovább ér ,valakinek pedig kicsit rövid ,de inkább motorozzunk
Nem küzdök hidd el de annyi a jó árú új hogy fene küzdene használtal.Más hányta tele satöbbi.
Bár amiket én hozok vissza használtakat az max lomnak jó.Iszonyat elhasznált dolgokat cserélnek le.
Kis sarkok 70 körül.
középméret párnás modenr 100-130e.
De te tudod.
köszi Zoli ,jó nekem a használt is töredék áron .