Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem CR9EH9?
NGK cr9ek
Sziasztok! Tudnátok abban segíteni, hogy milyen gyertyát érdemes venni a mociba? Fz6s
Pedig utálom.
közlekedő edény a cucc.
Annak meg drága.
Arra jó 3 kilóért egy GS fazonú cucc.
egyébként én is ez szeretem a Fazerben. Még ha kicsit tempósabban is haladok, sem forgatom 7-8 fölé. Megy mint a lokomotív ! Még a kis hatszázas is. És ebben a régi karbis egyértelműen jobb !
De ha akarom akkor megkönnyeztetem a kicsikét és hagyom, hogy sikítson alattam...aztán megsimogatom és megszeretgetem
A nyár egyik utolsó napján egy z1000 nem tudott sem elgyorsulni, sem elmenni...ez olyan jó érzés volt...pedig az minden csilivilivel fel van szerelve már az enyém meg még karbis...
ja, annak vége szokott lenni
elfogy mint a bot?

Remélem nem azt írtam, hogy a pörgős motor jobb vagy rosszabb... Mert ezt mindenki maga döntse el !
A kezelést illetően meg tény, hogy az FZ6 futóműve korszerűbb. Hozzáteszem kezelés kérdése, hogy ki mit hoz ki a gépéből. Láttam már FZS600-al szénné gyalázni "profikat" ! Sőt én nagyon szerettem, mert egy CBR600rr el volt motorostársam (még él de már nem a barátom ) és bár indulásnál nagyon elment, ha már lendületben voltam nem volt szégyenkezni valóm se a régivel sem az FZ6-ommal ! Bárkinek merem bármelyiket ajánlani. Ha kellett volna megválnom az FZ6-omtól akkor még most is meglenne...

Az tényleg jó ötlet, hogy megnézni egy gyönyörűt és utána menni a másikért ! Kár, hogy nem nekem jutott eszembe... Egy hátránya van: ha megnézed a szépet (ami nem biztos, hogy a legdrágább de jó kiindulási pont) akkor mást már nem szeretnél
Pedig azt is ugyanúgy fogod szeretni...de hátha odaadja a srác a legdrágábbat annyiért amennyit szánsz rá ha még alkudozol egy kicsit...ügyes legyél, sok sikert
Ne légy végletes.
Kellemes, 9-10 ezerig elforgatható 6-8 ezer fordulat körül nyomatékmaximumom lévő gépnél pörgősebb utcára felesleges.. vagy inkább kellemetlen (nekem) Viszont azt se állapot hogy 6500-nál elfogy valami mint a bot.
Pedig de.
Utálom az NC700-at.
A pörgősebb motor nem feltétlen előny. Ez azért erősen nézőpont kérdése
A kezelhetőségről írottakat más is meg tudja erősíteni? Nekem nincs tapasztalatom az injektoros Fazerekkel, emiatt kérdem. Ennyit számít a csőváz kontra hídváz?
30 ért már viszem is!
tervezzél hétvégére síelést : link1
ez Sopron mellett van : FZ/ kipuff.
Kellene valami amivel eladom a motort, bontóba meg húszért nem fogok venni. Sérült gyári is jöhetne.
hogy nehogy félreértés legyen:
"Persze, ha kopott a gumi, "
itt a gumiabroncsra gondolok, a többi gumialkatrész, borítás stb lehetőleg legyen ép.
Az a tuti, ha megnézel előtte egy csili-vili top állapotban lévő fzs600 fazert. Bökj rá a legdrágábbra hívd fel és szervezz meg egy találkozót. Ha tudsz vigyél magaddal valaki olyat, aki tapasztaltabb, esetleg szerelőt. Én is vettem és nem szégyen. Ezután, ha jó szemed van egyből kiszúrod, hogy volt-e valahol mókolás, esés, javítás, újrafestés stb.
A már említett dolgokon felül (fri), érdemes megnézni, hogy milyen állapotban vannak a gumi alkatrészek a kormányon, a lábtartón, váltónál. Ezek kopásából lehet utalni a megtett km-re. Általában ezeket nem cserélik le.
Persze, ha kopott a gumi, vagy a lánc, az nem azt jelenti, hogy nem szabad megvenni. Inkább azt, hogy az lassan cserés és erre lehet alkudni az árból. Ha sok helyen rozsda van rajta, akkor lehet, hogy olaszból, vagy angliából jött. Ha rozsdás a lánc az már problémásabb, mert olyan tulajra vall, aki nem nagyon törődött vele. Ellenben, ha a tárcsafék rozsdás az nem gond, 2 fékezés és szépséges lesz.
Ki fogja rázni belőled a műprotkót.
Az a csattanós váltó...sajnos yamaha speckó :)
Csak ez tudja :)

És a lötyögős fékbetétek is :) az is gyári extra :)

engem mindkettő zavar, de nincs yobb a yamahánál :) Nekem ez a harmadik...és ha vén f@sz leszek veszek egy MT01-et :) Az is yahama lesz :D
...és ha másodikba váltasz csattan a váltó én ezt sosem fogom megszokni (főleg mióta mentem egy 1200 -as bandittal még jobban zavar )
Kormánycsapágy, a váz ne legyen rozsdás, mert gyárilag jól van megcsinálva, kábelek, telószimmering, lánc kopása jól látható a fogaskerekeken is... De szériahibája nincs !
Sok sikert a vételhez és a használathoz is, jó kis moci !
Sziasztok!

Hamarosan vége a Márciusig tartó Motul akció.
Ha kell cserélned olajad, de még nem vetted meg akkor érdemes most megvenni.

Ezek a márkák vannak még: MOTUL, Valvoline, Repsol, Castrol, JT lánckerekek, HifloFiltro, K&N szűrők és ápoló szerek, DID láncok, Brembo, Ferodo, Ap Racing, NGK, PROX, VERTEX, TwinAir, KMC láncok, Pro-Grip, Renthal, Wössner, Athena, Japán kormánycsapágyok, teleszkópszimeringek stb stb

Email-ben (adatlapon) érdeklődjetek légyszi és írjátok meg, hogy erről a fórumról írtok.

Köszi Bury
Azért valljuk be, hogy az FZ6 kicsit jobb... Nekem volt mind a kettő. Az FZS600 nagyon jó kis motor, talán kicsit vasalódeszkás, izomból kell küzdeni vele, viszont borzasztóan megbízható és egyszerű szerelvény. Ezzel szemben az FZ6 sokkal kezelhetőbb, jobb a futóműve, pörgősebb a motorja és tényleg csak kicsivel erősebb. Injektoros, ami valóban jól jön minden pillanatban. Viszont érzékenyebb is a motor a külső behatásokra és zörgősebb is a motorja ami a donor r6 miatt van...
de mindez csak annak fényében, hogy volt előtte az FZS600, mert ha az marad, az lett volna a királyság :) Igazi férfias járgány, míg az FZ6 jobb de kevésbé maszkulin.... Persze ne sértődjön meg senki ezen ! Csak az én véleményem :)
Ha jól értelmezem, akkor eladó a képen látható kipufogó gyári kipufogóért + 30.000 ért? Esetleg csak kp nem érdekel?