Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Profi ipari lehet a cucc.
Külön nekik gyártva.
Lehet kapni a goprotól.
Na azt a 3M-es kétoldalú ragasztó típusát körözöm már vagy egy éve!
Nincs sajnos semmi tipusszam kod a lehuzon...

Van valakinek ilyesmi iranyu infoja?
Nekem a bukómon a napszemüveg gombja mögött van egy tappancs ragasztva... De tervezem földközeli felvételek készítését (mielőtt valaki beszólna: anélkül, hogy leérne valamelyik testrészem ). Ezért arra gondoltam, hogy esztergáltatok egy csőtartót, amivel fel tudom fogatni a vázra valahova vagy az első telóra...de a kormány sem maradhat ki. Szívókoronggal már volt fent a plexin...na az a legrosszabb mert a saját rezgésén túl még a plexié is hozzájön...visszanézni is rossz....
Kismillió rögzítőt adnak hozzá.Profi a cucc.
A 3M ragacsa amivel felragasztod a talpat valami embertelen erős.
Nekem le kellett vágni hogy lejönnön.
A rögzítő pontosan kattan a helyére.
A csuklós bizbaszon hiányolom az oldalra döntés képességét.
Tankra tenném.
Ha van plexi akkor mögé így kevesebb lesz a szélzaj.
Nekem be kell szermányolnom ilyen rögzítő cuccot mert a gagyi kínaim képe jó,hangja szar,rögzítése katasztrófálisan horrorszar.
De se kedvem se pénzem nincs gopro beszerzésére.
Így kicsit tuningolok a kínain.
Valszeg a két lámpa közé és tankra pattintok rögzítési lehetőséget és egyet hátra oszt váltogatom.
Hova szeretnél felszerelni? Nekem is a listán van a GoPro rögzítése a motorra, de még nem jutottam oda időben/energiában... Két tervem van: bukócsőre bilincses konzol, kormányvégre konzol. A felnyithatós sisakomra nem tudom feltenni, mert a tetején pont ott van a napszemüveg mozgatója, ahová a tartót ragasztanám...
Mit kell egy gopro-n szerelni?
Nincs hozzá rögzítő?
Nem akarom elterelni a szót a gumiról és az olajról. De ha már szóba jött korábban a pályázás nem tudom hallottatok-e róla, hogy idéntől a motorsport szövetség a kezébe veszi a dolgokat. Annyira belendültek, hogy elvileg csak az ő engedélyükkel történhet pályázás.
Utcai motorosként is csak úgy mehetsz fel pályára, ha előtte kitöltöttél egy tesztet (csak egyszer kell), van náluk biztosításod (2000Ft/év), ami fedezi ha a pályán kárt okozol, és regisztrálsz, vagy tag leszel náluk. Ebben nem vagyok teljesen biztos, de hogy 3000,-forint, abban igen.
Elképzeléseik szerint ez nem csak a nagy pályákon lesz így, hanem mindenhol. Kíváncsi leszek mondjuk Kakucson, hogy vezetik be.
Az lesz felszerelve rá...még dolgozom rajta, hogy hova, mert jó lenne nem elhagyni :)
Mivanvele?
Drága mint a dög de jó is.
Oszt ennyi.
Okay, folytatom: gopro !
A szezonkezdetre most kezdenek kapkodni a mult szezon eredményeinek eltüntetéséve.
Nekemis fényezőnél van a komplett ruházat.

És a Rosso 2 mintamélysége 5,8 mm.

És hogy legyen kis változatosság motul 5100 10w-40.
De látom lassan átmegyünk fényező topicba
Ennyi színkódot még a sarki pemzlibótban sem kérdeznek
Látom a gumitéma jó rágós lett

A fazeren nagyon szar ha közúton nem marad semmi majrécsík...a peremig meg azért nem "lehet", mert ott már vajmi kevés a tapadás a felület miatt...persze aki nagyon profi, annak megy...

Nekem véletlenül sikerült két személlyel balos lábtartóig borítani a nagykőrösin befelé a totál kútnál lévő kanyarban. Be is kakkantottam kicsit de a csajommal nagyot röhögtünk a lámpánál ezen. És még volt/lett volna hova dönteni...csak nem nekem
amúgy magyar gyártó nincs vagy valami más hely, ahonnan tudok rendelni? mert ez nem is tudom milyen származású :S
Sziasztok!
2004-es FZ6-os szürke gyári színkódját meg tudná mondani valaki?
Nincs szerencséd !
Nekem jobbos van :-(
Van.Ja eltúristáskodtam rajta egy kétpercet körönként.
Bár tény hogy sose lehetsz annyira rossz hogy ne legyenek nálad rosszabbak.
Az előttem félpercel induló 750-es gixxert 1 körön belül utolértem majd mikor elhagytam rá félpercre magától elhasalt.
A videóid között van euróring?! Szóval csak van valami pályatapasztalat.

Na, az egyikre tuti elmegyek én is.
Ha nem esek addig pofára és lesz időm próbálnék.
Pályatapasztalat nuku így vicces lesz.Ha lekőröznek a robogósok az gáz lenne.
indulsz?
Majd idén lesz ellenfél.
Na még a gumikhoz.

Tavaly felvetettem itt, hogy ha valakit még érdekel, elmehetnénk pályanapra. Ha meg már ott vagyunk akár a Naked kupán is elindulhatnánk. Ez a pályanap keretein belül megrendezett 8 körös verseny, hogy az amatőrök is kedvet kapjanak. +800 és -800-as kategóriákkal. Sajnos nem mentem. Most belebotlottam az eredményekbe. A négy versenyből kettőn -800-ban senki nem indult. Csak körbe kellett volna gurulnom, hogy a végén a kezembe nyomják a 'győztesnek' járó gumi garnitúrát.
Sőt, ezzel a két versennyel a bajnokságot is meg lehetett volna nyerni.
Remélem találsz,bár nagyon csúnya lesz ha felteszed leszarva!