Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Menekülni csak akkor szabad ha biztos a siker. Egyéb esetben jobb megállni. Volt már hogy megszívtam.. és megállás lett belőle a menekülés ellenére is... de többször volt olyan amikor én nyertem (az az érzés pedig páratlan)
Az a gáz, hogy a lánc is csak fél betűt takar el. Nem tudom neked mi a rendszámod, de nekem még mindig kitalálható.
A kosszal meg az a gond, hogy a gyönyörűen rendben, tisztán tartott motoron nem látszik a kosztól a rendszám. Érdekes megoldás
Majd minden mosásnál kihagyom a rendszámot és telibekenem sárral
balféknek? nem hinném!
Esélyt max 260-al autópálya felüljárójáról fényképezve látok vagy városban.
De mivel egyiket sem művelem nagyon így eddig sikerült elkerülni.
Nagyobb az esély Ausztriában.
Ott a szerv kézi készülékkel áll a falu szélén és rögtön meszel.Nem kérdez,nem küld csekket csak tartja a markát.
.. másfél éve szemből mértek, mire megláttuk öket az út szélén,már késő volt, utánunk forditotta akkor már hiába mentünk lassan .
2. M2-kirohantak a susnyákból esélyünk se volt,mondjuk az első motort mérték be...ennek 1 éve ,hurrá sportdob

akkor már csak beazonosít,amikor rádfordítja
Nagyon balféknek kell lenni hogy motorral letraffizzanak,én pl minden furán parkoló kocsiba benézek,fárasztó de ez van.

A leragsztás szuper,csak büncselekmény,lehet járni a biróságra! pl ha csak simán közlekedsz,kiint a rendőr,elkezdesz menekülni hogy ne lássa meg a rendszámot,azt megnézném ki olyan tökös.

Ez a ráforditós dolog ritka meg akkor elég feltünő a kamera, bár felénk ezért is van egyre többször motoros rendőr nyáron a trafi mellett!

a trafi ellen jó még ha távolról észleled (ez főleg kocsival) ha van mód letérsz,ugyanis ezek nem zoom-olnak megvárják amig belemész a képbe,igy van rá esély hogy nem látja a rendszámot élesen.
Engem elengedtek büntetés nélkül, letakarítatlan rendszámmal. Bár ebben nagy segítségemre volt az évszak és a napszak is (éjjel 1 körüli megállítás..)

Másnap letakarítottam mert rájöttem hogy télen úgyse száguldozok..szóval felesleges
Ő se saját kútfőből szaladt.
Én tócsából próbálkoztam rendőri asszisztenciával... két probléma volt, egyik hogy vízálló volt a bevonat a másik hogy jég volt a tócsa tetején decemberben
Ezzel vigyázni,volt hogy futárembert szalajtották vízért ott ahol nem volt csak nagyon messze.
Gyalog.
Piszkos rendszám még a GS-en.

A Diviről nincs kép. Egyébként a krími galériában látszódik hogy ott a lánc. A nem kitakart részeket kiretusáltam.. de a lánc annyira eltakarta a szöveget még olyan feszes állapotban is hogy nem lehetett leolvasni. 6 határátlépést is megélt
pics or didn't happened
Már az enyémre is... több mint fél éve rajta van
Unokatesóm banditjára már rárohadt a motorlezárólánc.
Pont a rendszám felett.
A piszkos meg a láncos tutibb. A szigszalagos az már bcs.
Amikor be vannak pakolva a kocsiba, nem hiszem, hogy nagyon forgatják
Én a szigetelő szalagos megoldásról hallottam. 3 ==- 9 vagy 8as.
Okosított rendszám..akkor aztán meg is lehet fordulni még előttük. 2-3 karakterből ha kedvük van sakkozzák ki mi a maradék 3-4

Engem még csak akkor büntettek meg amikor megálltam.. na mostanában erről kezdek leszokni
hiába nincs rendszám elöl.. ha bemér annyi, majd rádfordítja a kamerát és kész megvagy, akkor már mindegy mennyivel mész...
Ugy ertem megkaptad az sms-t?
Megkaptad az sms-t?
A motoron elől nincs rendszám. Ha meg meglátom, hogy hátrafelé mér, akkor lassítok.
De picit komolyabban. Én ezért (is) akarok navigációt felpakolni minél előbb a gépre. Általában elég jó adatbázisból dolgoznak, és vinnyognak, ha mérnek a közelben.
Csak 1 segítőtárs kell és pénzt is keresünk + segítünk az autósoknak/motorosoknak .
Traffipax

Olvass el / angolosoknak: ríd mí
Lustaság fél egészség. Végre megcsináltam az elektromosan fűthetőre a nyári hálós motoros kabátomat 50 C Fok a hátamon. Talán elég lesz hideg nyári éjszaka, és nem fázom többet mint a kivert eb.
Ezt várom a Motologra is!
Készítettem egy túratervet, mely során pár felvidéki várat is felkeresünk.
link