Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szeva:)
láttam a galériát fent a fotóknál,nagyon fain:)
hangra mennyire durva?az enyém jóval lájtosabb mint a sebring volt.
Hello Bódis társ!
Bodis szerelve
Mi történt ezzel a gyertyával? Látom még időben kicserélted
IngyenímélPéter, nem volt akkora szopás mint mondtad. Az én verzióm, miszerint a hűtőt kicsit lenyomtam, jobbnak bizonyult.
Elado!
http://aprod.hu/hirdetes/elado...:
Ha v. erdekel az
Szia fri
doboz belső kárpitozása ezzel teljesen kész
lehet, hogy csak nem érzi a fordulatszámot, mert nem érintkezik, leszakadt a fordulatjel-vezetéke...
Meghozatom ha gondolod. Írj privátban.
Azt próbáld meg, hogy amennyire csak lehet fix fordulaton tartod nem csak abban a tartományban, hanem a két határérték között de lehetőleg adott fordulaton, amennyire csak lehet fixen. De attól, hogy leveszi az aksit, nem mehet tönkre...
viktor-fz6n,

hát akkor lehet. Normál esetben 3-5 másodperc...
Köszi, de már próbáltam ezt is.Nem tudom hány mp-ig kell tartani a fordulatot,kb 6-7 másodperc után sem váltott átt 2-esre. Lehet hogy tényleg szar.
viktor-fz6n,

- beindítod a motort közép-sztenderen vagy hátsó emelőn
- megnyomod a gombot, míg nem kezd el villogni az 1-es
- Beteszed 1-esbe, kiengeded a kuplungot és kb 3.500-4000-es fordulaton tartod a fordulatszámot.
- Pár másodperc múlva elkezd villogni a 2-es
- Beteszed kettes be és ezt is betanítod...
- így tovább.
- amikor a 7-et kéri, leállítod a motort.

ENNYI
Köszönöm szépen a válaszokat.
Amikor gyújtásra rakom, akkor egy pillanatra felvillan a 2-es, de utána csak egy kis csík világít folyamatosan. Ha a piros gombot nyomom folyamatosan, akkor elkezd villogni az 1-es. Szóval nem hiszem, hogy agy baja lehet.
Holnap megpróbálkozok vele.
Mégegyszer köszönöm mindenkinek a választ.
Azé' itt vannak bajok
Heló!Yamaha szaküzletben 80.000ft körül van az ára.1 évvel ezelőtt,még volt nekem 2 db tartópálcával meg ami még kellett hozzá,de már eladtam őket 25.000ft/db.Sajnos ennyit tudok segíteni.
regelsz e-bay-en, meg paypal-on és onnantól egyértelmű.
ez csodás és hogy lehet megrendelni?:-)
Huha ! Te nagyon odatetted magad ! Profi munka ! De azokat a k...va kábeleket nekem sem sikerült szebben elvezetgetnem...
de erre kellene az egy fazer 1000-es valóban!
Tudsz valami okosságot?
Szia fri !
Kérted hogy tegyek fel a doboz belsejéről képet.Ma lett kész még egy gumi alátét fog kerülni az aljába. Persze még a tisztítás is hátra van
Akkor az övén már biztosan nem működik :)
De sztem ha nem is csinál semmit, se kép-se hang....akkor én sem adok érte 6-ot...
A GI2000 series eléggé régi sorozat. Sőt a GI3000-es is eléggé "régi".
Van raktáron nálunk is belőle, de szeritnem nem a legjobb választás.
Kicsit lassú, sok motoron nem is működik.
Végre itt van a Mester ! Nem kell nekem szenvedni