Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1800-környékén vattraúj szagos valódibőr 220x270-es sarkot tudok fotellel boltból számlával garival.
persze ,van nekem 1800 euróm egy újra ,azért van 12 éves motorom szegényember vízzel főz .
No, csak összejön itt egy gyors zsibvásár :)
Kinek mije van

De köszi az ötlet jó, még gondolkozom kicsit...aztán írok neki.
Újat?
most ülőgarnitúrát keresek a lányom szobájába - mindent azért én sem veszek meg
Te mi mindent böngészel ?!?!? Mivel foglalkozol ? Ószeres vagy ?! Ezt meg hogy találtad ?!
Fri ! találtam a közelben egy dobozt ,igaz nem azt árulják ,de ott a képen és lehet nem is kell neki igazán írj neki egy üzenetet ,hogy dobozért elmész 70 euróért ,veszteni nem vesztesz vele ,én meg elhozom .link
Ha már szóba jött zeg (Zalaegeszeg), jó hírem van. Elkészült az oda vezető út! Ez jó minőségű kanyargós utat jelent.

Érintett valaki benne?
Segít ha megagyalod?
Engem napi szinten indultál így egy halom tapló.
Jövök majd,...........biztos hogy kell...............na jó Andersen már rég meghalt úgyhogy lapozzunk.
Valamiért én nem tudtam röhögni .. :)
Ha csak akkor lenne így, amikor vezetek, akkor azt mondanám, hogy tuti görcsölök. De utasként is így van. Eddig egyedül egy Goldwing trájkon bírtam, volna, ha nem akarta volna leszaggatni a sisakom a turbulencia. De legalább nem fájt mindenem egy Nyír1 oda visszától Bezzed a Zeg retúr. FZ6-on a hátam ment szét a sajátomon meg nem éreztem egy hétig a bal kezem. Nem kriplinek való sport ez
ez ellen nem lehet mit tenni .nekem még nem volt ilyen "élményem"
de a haverom szokott behozni robogókat és krossz motorokat és mondta neki is volt olyan ,hogy megállt a pasinál a lebeszélt motorért és az udvarban tették fel trélerre ,csak nem az övére
Mosolygós smile ezerrel meg pár hello kitty-s.
Köszi, rendes vagy...kicsit elment a kedvem... Főleg, hogy visszafelé csak emiatt mentünk be bécsbe és mikor már csak tíz perc volt a találkozóig és miután többször beszéltem a pasival, közölte, hogy bocs...de a lánya már elvitte... Szted ?! Milyen arcot vágtam ?!
Oksa, mar aggodtam rossz helyre kuldtem. Pls arrol is szolj ha nem kell, mindenkepp elpasszolom legkesobb tavasszal.
hali ! majd figyelem a friss hirdetéseket és esetleg ,ha lesz valami a közelben és rábólintasz akkor elugrom érte ..
Tuti rosszul ülsz vagy feszül az összes izmod.
Olyanokat is várnak, akik eddig nem mertek belevágni. Nekem 1-1,5 óra után már fáj mindenem. Aztán egyre kevésbé bírom. Na az ilyeneknek van ez kitalálva Nem azoknak akik csak azért állnak meg, mert kifogyott a benzin 350 km után...
Igen, az elég érdekesen hangzik.
El se tudom képzelni milyen szakasz lehet előtte, ami miatt kötelező pihenő kell.
De lehet igen kemény 130 km.
Nagyon vonzó sacc 130 kilométer motorozás után az az 1 órás pihenő
Ha valakit esetleg érdekel egy rövid tájékozódási túra:

MEGHÍVÓ

Inter Moto Challenge - 2013.

Az IMC 2013. május 25.-én, - több éves hagyományunk szerint- egynapos tájékozódási túraversenyt rendez.

A 24 órás túraversenyek szisztémája szerint, egy tank benzinnel, itiner alapján.

Azok jelentkezését várjuk, akik szívesen elindultak volna már hasonló megmérettetésen, de akiket a táv hossza, az anyagiak vagy az önbizalom hiánya visszatartott.

Azoknak is ajánljuk, akik ezt nagyobb verseny (pl.24órás, Long Mersz) bemelegítésének szánják vagy csak szeretnének egy jó napot motoron.

A jelentkezés feltételei:

- A versenyen 2 motorból álló csapatok indulhatnak.

Utas szállítása megengedett.

- Olyan motorosokat várunk, akik szeretnének egy laza, vidám motoros napot eltölteni,

de a megbeszélt szabályokat betartják és alávetik magukat a

Szervezők által előírt biztonsági kötelezettségeknek.

- A verseny anyagi terhe kb. 300km-re benzin, az oda- ill. hazautazás költsége valamint –később kihirdetendő- nevezési díj, (amit a nevező visszakap ebéd, stb. formájában) és igény szerint szállásdíj annak, aki csak másnap indulna haza.

- Mindenki saját felelősségére motorozik! Veszélyes üzem a miénk, ezt szem előtt kell tartani.

- A versenyre jelentkezni az IMC honlapján lehet. Nevezése annak érvényes, akinek a szervező visszaigazolta.

Maga a verseny nem nehezebb vagy veszélyesebb, mint egy egynapos, közúton zajló túra, de érthető okokból ekkora létszám mellett mindenki csak magára és a társára tud vigyázni.

A verseny menete:

A kiírt napon találkozó a kora reggeli órákban.

Itt mindenki megkapja a rajtszámát, ellenőrzőlapját és az itinert.

Az itinerben megadott útvonalat követve kell végighaladni az útvonalon, érintve az ellenőrzőpontokat és teljesítve az út közbeni feladatokat.

A pontozás a későbbi kiírásban fog szerepelni.

A táv megközelítőleg 250-300km, félúton egyórás pihenővel.

A verseny útvonalának bejárása a közlekedési szabályok betartásával történik, ezért a versenyen is ehhez kell igazodni. A száguldozást elkerülvén a túl korai ellenőrzőpontra való érkezés pontlevonással jár, csakúgy, mint a késés.

A teljesítéshez szükséges a jó tájékozódási készség, megfigyelőképesség, itiner értelmezése és kitartás a motorunk nyergében.

A célba érkezés nem a starthelyen lesz. A végállomáson a verseny kiértékelése alatt a résztvevőket vacsora lehetőség, majd eredményhirdetés várja. A díj természetesen szimbolikus lesz, tekintettel arra, hogy nincs nevezési díj és ez a mi kis háziversenyünk.

A tervek szerint az utolsó befutónak is a kora délutáni órákban kell beérkeznie, hogy maradjon idő az élmények megbeszélésére és a hazautazásra vagy a szállás elfoglalására.

A versenyre maximum 25 csapat nevezhet, a kiírástól az abban szereplő határidőig.

A megrendezési minimum 15 csapat, azaz 30 motor.

Kérem azokat, akiket érdekel az IMChallenge, jelezzék, hogy fel tudjuk mérni az igényt.

A verseny kiírása március hónapban lesz.

Közérdekű kérdéseket a fórumon, a személyesebbeket e-mailben vagy telefonon kérem feltenni.
Bakker...most jövök bécsből...elvitték az összes givi dobozt ami elfogadható áron volt...
Igen koszontem ,de gondolkodom rajata kicsit (egyepkent ma neztem eppen az uzit) jelzem ha megyek erte .
Igen ezt én is láttam. Szerencsére felismerték a piaci rést. Bár én már megoldottam máshogy.