Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van az több is...
Hány évig is ment a Maunika-show?
Oszt még én vagyok bizonytalan hogy az ország 75 vagy 80 %-a szellemi fogyi/debil-e?!
Amikor a tiltáshang fontosabb a futóműnél, gixer
Míg élek emlegetni fogom.
Itt a hozzászólás, igazi gyöngyszem
Megbánta a vételt mert szarul tilt...
Villogott kétkézzel.................én marha meg kocsányokon lógó szemekkel sasoltam mindenfelé.
Te szegény
Mondjuk az is para, hogy nem tudod, hogy villantott vagy csak huplira hajtott...
Neismond.Nemrég beírt egy emberke gixxer600 topikba hogy a K3-ast azé utálja me szar a tiltáshangja.
Ejjj akkor pocsékoltad a benzint!
Amúgy a motorosok többsége vakegér, a tiltás fontosabb a járdán a csajnak!

Megtörtént:3-an mentünk,közeli kisvárosban lakottról kifelé,ismerős közeg,én hátul. A normálisan parkoló kocsik között PIROS Lacetti párhuzamosan az uttal, hátul ablak letekerve,30 fok látszik minden,stopiztam is szépen! Mondom a két cimbinek láttátok? Nem. Annyi volt a mákjuk hogy előztek és gondolom kitakarta őket a kocsi! Azért paráztak 2 hónapig.
Nekem ez a kedvencem a témában... csak sajnos a Divire nem lehet feltenni a faridom kialakítása miatt.

Azis para.
Volt hogy kilómétereket mentem szabályosan de csak eltévesztette a dógot.
Akkor marad a jól bevált módszer: figyelem a szembejövőt, hogy villant-e.
Lehet ,hogy már gyártanak fzs 600 -ra is ? link
hogy száguldozol ...stresszelsz ...
A gps adatbázis azért sz.r mert.....gondolkozz autósok küldik be, a helyszin rövid időn belül kismillió,tehát mindig jelez (tapasztalat) így alapvetően tötymörögsz mindig !
150méterröl... lehet megvoltál de nem volt azonosítás..

egyébként eddig egyszer fizettem.... de nem tanultam belőle ....és arányaiban 1:1000-hez
Cseszhetem.
Nem hallom ha meg nézem felcsavarodok egy fára.
Kössetek már bele a gps-es adatbázisba is
Már integetett a rendőr, hogy megvagyok amikor megfordultam előttük. Háromlábúval voltak az út szélén kb 150 méterre előttem. Mivel a rendszámom olvashatatlan volt így megfordultam és ugyan azzal a sebességgel elmentem arra amerről jöttem. Nem jött papír. 50 helyett 100 feletti volt a tempó..drága lett volna
Ha itthon is ott mérnének ahol indokolt, nem ott ahol lehet kaszálni akkor sokkal kevesebb lenne a trükközés.. mert az indokolt helyeken még a hülyék zöme is betartja a szabályokat.
majd ha kaptok ti is fotó sorozatot ahol még a domborulat is tisztán látható rájöttök,hogy szart sem ér a sarazás... Sőt....
Nekem mindkét láncom olyan hogy ki tud takarni annyit a karakterekből hogy ne legyen olvasható. A két lánc pedig azért jó mert az egyiket lehet használni akkor is amikor fent van a doboz, míg a másikat nem