Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok nincs valakinek elfekvőbe 2008-as Fz6s2-höz Szemöldök? a lámpa felett ami van! motoron ülve a ball oldali kellene! egyszerüen sehol se találok bontókba is sérülten :( ha karcos vagy ilyesmi nem baj azt le szarom! de nagyon kellene már :/
Horvátban jóval több megy mint ez.
Simán peremig. 110-120-al.
Ááááá közút! Ott sose mehet koppig! Bő rádöntés van még peremig. Az csak Kakucson megy. Akkor éri el pont a csavart (meg a csizmát előtte kicsivel.) Ez egy natúr közúti túra volt Horvátban tavaly. Nem is gyorsan, mert vagy 110-120-al mentünk a tengerparti kanyargóson. Vissza is vettem mert sajnáltam a pacskert. Viszont nagy élmény volt.
Téma kell?
A muti kapot egy levelet, egy csávó meg átnokolta neki a lottó számokat amiket majd áprilisban meg kell játszania és ezért csak 9500.-ftot kér!Ez azért ilyesztő hogy tuti látnok,mert honnan tudta a cimet? (remélem )
Kéne?
Az olaj témát mikor dobjátok be?
Lábtartón hógyafenébe?
Az kevés sisakkal kell leérni vízben..................háhogy korlátozhat má egy kis hákettőo az élvezetben.
Köcsög gumik.
igazad van te öntörvényű makacs lázadó,ne limitáljon senki és semmi!

Bár a normális közlekedés ugye relativ! Majd tegyél már fel képet ahogy a divivel 10 centiméteres nyomvályú vízben lábtartón fordulsz!
Nemmmmmm.
Nemézed a zríkálást?
Én esőben se normálisan akarok és szeretek közlekedni, hanem nagyjából úgy ahogy eső nélkül is tenném. A látótávolságon kívül ugyan ne limitáljon már más..
Tuti hogy van ott még hely... amikor a Divin leér a lábtartó akkor már régesrég nincs egy fikarcnyi majrécsík se hátul. Az FZS 1000 pedig jóval sportosabb motor.
Zolika arra a lényeglátó tanfolyamra ne mennyé' má' többet ! JÓ?
Be tudod ide tenni, hogy melyik hirdetés az? Csak megnézem mi van nála.
Szerintem az operatőre sokkal menőbb, mert ugyanazt megcsinálja csak kamerával a vállán!
A grillmedve semmi különöset nem tesz csak a világ legundorítóbb élőlényeit tömködi az arcába többnyire élve és nyersen.
Nem hiszem hogy motorozik esőben.
Berber akkor ezt imádni fogod Continental Raceattack középen 4,7 mm,hátúl 4000.-km,közepe tükör

Dipshit esőben megállok (nem vagyok én ber grillsz), nedves uton normálisan bármivel mehetsz, a 0 fokos motorozást meg már kinőttem ,mert nem vagyok egy ber grillsz, vagy ezt már lehet "mondtam"
De neked ahogy elnézem 600-asod van, neki meg 1000-es.
Valószínű nem ugyan olyan a két gép geometriája. Mondjuk furcsa lenne, de találkoztam már olyan gumival, amit az adott motoron nem lehetett peremig dönteni.
Ááá, még nincs

Dunlop SportMaXX Qualifier volt hátul (elől nem mondom meg mi )
3 mm csík maradt a Transzfogaras után amikor hazajöttünk. És a két GiVi V35 fennvolt . (bár kolléga nagyon aggódott bevallása szerint hogy le fog érni és szép nagyon taknyolok )
Akkor gyakorlatilag lógatja a lábát.
Ennyire lenn lenne a fazéknak a lábtartója?
Én is csak kapkodom a fejem. Egy garniturával elmegyek 15-20-at.

A képről. Itt már lent van a motor a lábtartón (koptatócsavar nélkül), vagy lehet még tovább dönteni?
Olyan spéci navid van amit látsz napfénynél vagy csak a sasszem mindent lát alapon navigálsz?
Pedig nem árulom el a Bt023 árát, amit neten vettem újonnan 45 körül. Azt mellékesen megjegyzem, hogy egy Mizsleny pilot sportot 8 ekm alatt végeztem ki. Ja és a bt látott pályát is. Na nem nagyon csak ici-picit
Keszthelyen ?! Nagyon ! Navigációval én vagyok a király
A srác a sportmotoron hirdet, én is onnan néztem ki a gumit. Valahol a központ közelében egy szimpi kis utcában van, a garázsa tele van gumival. Gyönyörű mintákat vág slickekbe...na azt ne vegyél ! Pedig olcsók...
Sztem majdnem bármelyik megteszi, jó gumi mindegyik, arra amire mi használjuk a motort.

Berber ! Ne kamuzz ! Vagy menj át a burgman fórumba
Olyanokat írtok, hogy csak nézek mint a hülegyerek! Két éve vettem egy garnitúrát, nem jót de nem drágán. Azon guruluk azóta és ha jól számolom 16 ekm-et mentem le vele. Az idei szezont még ezen töltöm, úgyhogy lesz vagy 24 ekm-es amikor cserélem. Ezek a brutális 3-6-8 ezer km-es kopás ciklusokat fel se tudom fogni!
Igaz hogy félős vagyok, és nem merem, dönteni meg minden, de ez durva!
Én úgy gondoltam, hogy elsőnek egy rosso2 menjen rá. Az tapadni fog (elvileg esőben is), azzal nem ér meglepetés. "Inkább a gumi kopjon, mint az idom" alapon. Aztán a következő gumicserénél már jobban megismerem az igényeimet. Min 8ezer km-t várok ettől a gumitól.

Mennyire vagy járatos Keszthelyen? 20km-re lakok tőle.