Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

viktor-fz6n,

Ez egy G.P.T. GI2001-es fokozatkijelző.
Az egy nagy "hülyeség", hoyg levette az aksit és elfelejtette a programot.
Minden motor leállításnál kikapcsol és akkor is elveszne.
Nem, hacsak nem így van: giyffy
egy úr vagy!
van egy mondás giyff, nem írtam el 2 darab f van benne :D
Valakinek nem kell 1 pár első irányjelző? "Szép", eredeti.
Szerintem is kuka ! Minél előbb add oda valakinek. Ha kapsz érte 3-5 ezret, ne habozz. Én adok érte 6-ot de csak mert fórumtárs vagy !


De most már tényleg pénzt kérek minden szalmai válaszért ! Vezzátok meg az internetet senki nem használja csak a fórum böngészésére ?!?!?
Ez ugyan a beépítést tekintve Ducati de a programozása sztem ugyanaz !

Amúgy nem lenne hülyeség tudni a pontos típusát...ugyanis nem mindegy, hogy van-e benne váltóvillám vagy sem...
Jah és hogy csinál-e egyáltalán valamit is vagy csak ott figyel...és az akkulevételtől nem kellene elfelejtenie a beállításokat sem

De itt az angol beállítás:
1. Turn on the ignition key and a “ P “ will appear on display, means need to programm
2. Start the engine
3. “ P “ disappears, and digit “ 1 “ is flashing
4. Insert the first gear with light cceleration with constant rpm (e.g. 2/3.000 rpms)
5. A led flashing ( means the gear is stored) and on display will appear the next gear ( 2 )
6. Repeat for all the gears avaiable 3,4,5,6, and so on
7. Reached the last gear (E.g. 6 gear ) and on display will show “ 7 “ pull the clutch and turn off the engine in case you
don’t wanto to set the shifter flash
8. How to set up the shifter gear: reached the last gear (E.g. 6 gear ) and on display will show “ 7 “ pull the clutch, stop
the rear wheel, and increase the rpm untill the max of yr engine untill the letter H will appear on display, now stop to
accelerate and turn off the engine, the shifter gear flash is setted.
9. Set up is finish
Próbáld meg ago motornál megérdeklődni, ők nagy fokozatkijelző-fanok!
Egy cipőben járunk.Én sem értek hozzá, de ha már van rajta,akkor jó lenne ha működne is.
Érteni nem értek hozzá, viszont már többször gondolkoztam rajta, hogy jó lenne nekem egy ilyen.
Kérdezz rá a motorline-ra.
Hátha adnak tippet manualra.
Nem eladó!Nem hinném, hogy annyi lenne neki, inkább jó lenne beállítani.
Talán értesz hozzá?
annak már annyi!
Ennek ellenére hajlandó vagyok átvenni egy jelképes összegért.
Nekem 890km volt a napi top teljesítményem.
GSXR nyergében teljesítettem.
Khm.,,, A hatszázadik km környékétől már cseréltem volna Dózsa Györgyel, mert az ő izzó trónusát is lehet hogy úgy élte meg mint én a gixxer nyergét.
Hello mindenkinek!
Kérdésem a következő!
Vettem egy fz6n-t van rajta egy G.P.T. Gear sebességfokozat kijelző.
Az eladó elmondása szerint, egyszer levette az aksit,és azóta nem működik, állítása szerint csak be kellene tanítani.Be is van kötve, de nem biztos, hogy jól.Valaki tudna egy pontos leírást adni, hogy hogyan kell bekötni, és hogyan kell beprogramozni?
Nem szeretnék újat venni, lehet,hogy nincs semmi baja, csak tényleg beállítás kérdése.Valaki segítsen!Köszi
Az egyik ismerősöm reptéri transzfer kisbuszt vezet. Ő konkrétan Nyíregyházáról indulva hordta az utasokat ferihegyre. Volt olyan hónap, hogy 29 ezer km-t ment.
Mikor mondta, el is gondolkodtam, hogy mennyire szívesen ülnék be egy ilyen túlhajtott sofőr mellé, aki ki tudja mikor aludta ki magát rendesen.
A legdurvább nekem az volt amikor Divin közelítettük a Horvátok partjait, autópályán 40 fokban (soha többet), és 250 kilométerenként megálltunk tankolni, meg kicsit nyújtózni. Rendszeresen megállt velünk egy fekete 'M' Class Mercedesz ami húzott egy Jetskyt. A 3. (Zagreb?) megállónál már feltűnt, ahogy a benne ülők összetörve, szakadva, mindenüket fájlalva, masszírozva, nyögve, panaszkodva másztak ki a légkondis autóból... Nagyon nagyot röhögtünk rajtuk! El is szégyellték magukat....
Na jó, asszem ezt nehéz überelni... Bár én van úgy hogy havonta 10 ezret megyek az autómmal...de egy nap, 1200-1300 km-nél több...nem volt még...

Viszont barátom buszsofőr. Mentünk egyszer nyaralni horvátországba. A tengerparton úgy kivoltak mint a libák. NEm tudtak tovább menni ! Mondták, hogy ők hozzászoktak, hogy 300 km-enként megállnak és pihennek
Szégyen-gylázat
Figyu Berber ?! Mi is kereshetünk annyit mint a gúgli vagy a jahú ha keresőmotorként üzemeltetjük a fórumot ?
Kocsival lenyomtalak. Chesme (Izmirnél)- Székesfehérvár 1 fő 1 segg, 1 nap. 1900 km. Vagy mondjuk Risoul-Fehérvár fél nap (09-18) Na az jó volt! Egy Ferrari előzött csak be.

Motorral Szallerbeck. Gondolom sokaknak megvolt. Az kell a nagykorúsághoz.
Én tudom...ez az amit nekem soha nem mondanak a csajok...illetve ha mondják akkor megnyugtatólag...és többet nem látom/hallom őket
Igen. Ma volt laboron. Akkor érted, hogy mi a különbség a "nagy" és "nagyobb" között.
Nálam a kis túra a 400km 1nap, és nem is azt írtam, hogy nagy, hanem azt hogy nagyobb
Most eléggé benne vagyok a fuzzy-ban, ne kötekedj!
Márpedig ez egy FZS1000 ! Innen a fórumról való a fotó...lehet az illetőt kellene megkérdezni...de az ebay segít ! Unterverkleidung....

Cimre68: már levelezek a faszival, de nem tudtam eldönteni, hogy mekkora lehet. Nekem ez tetszik jobban. De lehet hétfőn mindkettőt megnézem