Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali mindenkinek!
Van egy tankom eladó (sérült) és egy jobbos idomom. Eladtam a vasat és ezek megmaradtak. Több kép az adatlapomon van.
Üdv.
Tudom senkinek nem kell, de hátha ... ültetőszett még mindig megvan. Rugós-tag és rövidített oldaltámasz. ha nem kell senkinek eladom a ricsibontonak.
no prob.
Nincs rá lóvém, bocsesz
"Bagster Tank Cover for Yamaha FZ6 04-09 - Steel Gray, Light Gray, Black, Blue, Dark Blue, Orange, Dark Red, White, Gitane Blue, Anthracite..."
Szia mennyit kersz erte? ird meg sms-ben 06309485066
Kipufogósok:

nem kell valakinek FZ6-ra egy MIVV gyártmányú katalizátor mentesítő? Ákoska nem jön érte :(
En vagy fekete vagy kek bort szeretem volna .
Hol van szurke? En meg nem lattam olyan szinben. Feher,fekete, kek van ,de szurke .......
Pedig de.
Szurket nem arulnak
erre a szürke motorra,hogy jött a kék bagster
Motoros társaim!
Ma elővettem a kicsikét, és kerültem vele pár kört.Csak a környéken és lassan, hideg még azért az aszfalt, de nem bírtam ki.
Most még én sem
Tényleg szép lett ! Így már nagyon igényes ! Gratula ! Igyekszem példát venni rólad
én már azzal a motorral nem indulnék hosszú útra
Minek koszoltad össze azt a szép gyertyát ?!
hy.
Moci inditas . 1-es 2500 ig majd tart a gaz mikor fix akor 2. 2500tart a gaz es igy 3.4.5.
Jaja, elég csúnyák voltak, az 1es nézett ki a legszarabbul...
Nincs seb, meg semmi. Elég sima menet volt, de komolyan.
Biztonság kedvéért leengedtem a hűtőfolyadékot, kivettem a hűtő csavarjait, lejebb nyomtam az egészet és szépen hozzá fértem. A legnagyobb szopás a 2ik gyertyával volt, de ezen kívül kellemes csalódás
ez elég szarul néz ki
fényképezd le a kezedet is, hogy hány seb van rajta
Az enyém kellemesen dörmög ellentétben a sebringgel ami kellemesen ordított ,Videó nekem készült már de sajnos fényképezővel nem lehet jó minőségű felvételt készíteni így nem töltöttem még fel,várok jobb készülékre én is..
Hangtompító nélkül elég vad, sportos, hangos. 2 dob az mégis több mint 1 . Ha jól számolom pont 2x annyi Hangtompítóval kellemesen mély hangja van, a gyárihoz képest sokkal szebben muzsikál és még így is teljesíti a db normát .
Most egy szimeringcsere van soron a telószárnál, aztán irány a széles országút! .
Amint lehetőségem akad (értsd: jó minőségű - HD - felvételt készítő elektromos eszközhöz jutok) teszek fel róla videót!