Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kösz a biztatást
helyesen: most más projektben vagyok
igen szinteres, nehéz nagy teljesítményű motorokhoz...

mindegy ha találsz megfelelőt egyeztetünk
most nema fazerhez keresek, bár ahhoz is kell
az SA jelzéses az szinteres az ára jó
de most más projektben vagyok
Sziasztok!
Fz6-ra csomagtartó eladó, szép hibátlan állapotú.Ha valakit érdekel írjatok!
én is néztem a tiédre

pl a Brembo sa 5400 kedvességgel
még semmi
na mi lett a választás?
erről lemaradtam, ez most miért is kellett
Elkészült a szerkezet :) A gyári lemezhez lett hozzátoldva, így még szebb a végeredmény.
Amúgy a vészfékezést is gyakorolni kell... És annak a merevkézdolognak tényleg semmi értelme. Simán elveszted az irányítást...és ha már pofára esel, legyen az elegáns és előírásszerű :D
Én néha sajnos szoktam ilyen helyzetbe kerülni, mert hülyén motorozom...sokat segít a visszaváltogatás és a hátsókerék-fékezés is. Persze nem rutinból, csak amikor befosok, akkor sok mindenre tudok figyelni a túlélés érdekében
És a többiek nagyon röhögnek a rémült arcomon, mert az olyan fain
Szal az első kerék ne csússzon !
Ez mekkora hülyeség...már megbocsásson mindenki, ami csúszik az kisebbet fékez... Mert különben hő termelődik és a két felület, nem tapad annyira...Ezért is van az ABS, nem csak azért, hogy ne fikázz, hanem mert nem csúszik a kerék. Persze az igazán gyakorlottak ABS nélkül jobbat fékeznek !
Hála az égnek nem volt rajta cucc.
Bár volt már olyan hogy öcsi keresztben ment egy garázslehajtóra ami lejtős volt és a tulaj jó lsta dögként a két garázs közt nem lapátolta el a havat.
Ott jött a fejvakarás hogy hogy jövünk ki.
Amint odaért a hófoltra se előre se hátra.
Megjött az asztal és a komód...kilinccsel előre
Új értelmet nyert a kilincsel előre.
Látnád milyen arcot vágott egy csaj amikor gyökettővel bőgő motorral oldalaztam egy 20 méteres bekötőn melettünk ahol a tegnapi hó már vastag volt.
Tövigellenkormányoztam én.
Igazi driftverda?
Ülnél be most a H100 ba és tudnád hogy néha szart sem ér.
Azóta tudja mi az az ellenkormányzás (kocsiban).. oktató jellegű volt
Híresen bénán vezető havert meglepni... ügyes...
Bár a magam ezirányú behetó tapasztalata az hogy olyan szempillantás alatt csúzok pofán mint csiga a nyálán hogy azt se tom mit baxtam el nemhogy még kielemezzem hogy mit támasztok meg mit tartok csúszáshatáron és egyebek.
Híresen bénán vezető havert egyszer megleptük a kocsiban... behúztuk a kéziféket menet közben (jeges-havas úton) miközben ő vezetett.
Erre ő elengedte a kormányt és hangosan, hadarva kérdezte most meg mit csináljak? Mit? Mit?!

Ez is egy hasonló taktika
Erre van kitalálva a " szuperpánkromatikus vészérzékelő napszemüveg".
Nem szabad nézni a kikerülendő tárgyat, mert akkor nekimész! Legjobb, ha vészhelyzetben becsukod a szemed, akkor semminek se mehetsz neki!
Dipshit,

Akkor lehet azért nem tudok megfelelően kanyarodni motorral, mert nem tudok kanyarba nézni sem?!