Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi szépen, nem vagyok jó angolból, ezért kértem segítséget ! ;)
németen sturzbügel
Sziasztok!

Nekem egy 2004-es FZ6S-em van. Múltkor már kérdeztem, h melyik bukócsövet ajánljátok hozzá. Úgy döntöttem, h GIVI TN358 / Kappa KN358 lesz rajta . A kettő egyébként tök ugyanaz az olasz termék. Itthon legolcsóbban 28000-30000 Ft-ért jutnék Kappához. E-bay-t is néztem, de ott csak drágábban találtam. Annyira nem vagyok jártas Ebay témában (sőt semennyire, mert nem vagyok regisztrált tag), idáig csak Vateráztam. Ha vki esetleg talál ennél olcsóbban, azt örömmel venném. . Így kerestem idáig:
- FZ6 engine guard
- FZ6 crash bars

pl:
http://viewitem.eim.ebay.hu/Cr...

Egyéb ötleteket is örömmel fogadok
Köszöntem szépen az információkat ez a volt a kérdésem lényege
És igaz.
4 lityó motult és egy HF204-es szűrcsit vettem 10rugóért nemtúlnagy kedvezménnyel.
Tehát akik tudnak motorozni
csak a meleg túrázók fékeznek hátsóval
40-nél? Akkor kirsztiánfz6 már biztos cserélt vagy háromszor...
Zoli32

Motul 5100 3300-3600.-/l
O.szű 1800.- - 3000.-(gyári legalábbis yamaha logós,mert fogják irni hogy a yami nem gyárt olajszűrőt!)


Átlag bolti árakat irok nem űber kedvezményes span volnalat!
Ha kérdeznek egy jó középárat kell mondani... nem a legalját az áraknak. Szerintem.

Hátsót miért nem cserélsz? Nincs hátul fék a motorodon?
Sziasztok! FZ6S tulajdonos vagyok, most már másfél éve. Műszaki volt az előző szezon végén, elértem a 40ekm-t. Mondta a szerelő, h általában ilyen tájban szoktak kuplungot cserélni. Azt szeretném kérdezni, hogy kb. mennyit bír, és ha kell, akkor mibe fáj egy kuplungcsere?
Másik kérdésem az lenne, hogy milyen gumit ajánlotok a mocira? Elsőt kell cserélnem erre a szezonra. Mostani gumi Michelin. Meg voltam vele elégedve, de egyéb gumik kipróbálása híján nem tudom, hogy mást érdemes-e vennem.
Köszönöm a válaszokat előre is!
üdv.: Kovács Dávid
És ez még csak a kezdet.
Inkább vegyé robogót.
Az olaj+ szűrő nagyondrága.

És inkább 450-el számoljon benzinre.
Tudtam hogy lesz egy okos aki beleköt a kb irt árakba A lotó 5 igy jöjjön már beee......

Hátsót sose cserélek az elsők 15 körül voltak , gumi millió féle áron van(új,tultárolt,pályázott stb) a lánc szett 30 alatt volt : köszi sz.sz. !

Vaskalapos kötekedő
Hidd el mindenki sír ha kell venni.
Fékbetétet hogy úszod meg 15-ből? Az nagyon karcsú.. mint ahogy a láncszettre a 25 is... jó lesz az 40-nek is. Gumit meg rég láttam már 30 alatt.. függetlenül attól hogy első vagy hátsó
Dipshit
Az alkatrészek beszerzése nem kihívás,bemész egy yamahába köszönsz és........ az árak néha olcsó néha érthetetlenül drága.

Amúgy nem érdemes kiszámolni,összeadni ugy olyan mintha apránként vennéd " részletre"!

Csak hogy elvegyem a kedved:
(egy szezonhoz feltétlenül szűkséges dolgokat számolom 7 ekm-re,és nem romlott el semmi,van még műszaki , átírva stb) kb:
-telj.adó + kötelező 30 000.-
-olaj+szű 12 000.-
-benzin 7ekm,5 litykós átlag 420-al 147.000.-
-egy h.gumi(8e-32eft) 20.000.-
ez 209.000.- / szezon

...és nyílván ehez jönnek még a kopó cuccok ha kell: lev.szű ( 8e), fékbetét(12-15e), lánc(25-35e), gyertyák(12e),első gumi(8-28e), műszaki(10e v. 4,5e ), fagyi ,gyros, csicsa micsa,gyorshajtás, hülye sün, hát kb ennyi......
Jólvan látom humorral megvagytok áldva vettem a szövegeket. Igen előre alkatrészeket veszek annyi a dolog lényege, tudom, hogy sokba kerül, tudom, hogy nagyjából annyiba mint másik motorokhoz, de a mennyire beszerezhető részt szépen kikerültétek. Gondolok arra, hogy kawákhoz az én ismerettségi körömben sírnak ha alkatrészt kell venni, pedig népszerű motormárka, apriliáról inkább nem nyilatkoznék és olyan adódó alkatrészekre gondoltam mint olajszűrő, légszűrő, fékkar, váltokar, kuplungkar stb... Ez meg abból jött, hogy Hornetes családtagom alig várja, hogy légszűrőt cserélhessen az ára végett...
Remélem kicsit pontosítottam a kérdésem lényegét és a humorheroldoknak adtam még támadási felületet
Alacsony és sokat beszél
És ha KTM-je?