Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor ess pofára... csak ne biztass rá mást

Macko tollából.. (hátha ő hitelesebb lesz mint én..)
"Na, akkor tényleg nézzük vezetéstechnikai oldalról, miért NEM SZABAD soha, semmilyen fékezésnél a kormányra támaszkodni.

Amikor ezt tesszük, az első pillanatban, amikor blokkol az első kerék (azaz megszűnik a giroszkopikus erő, amely az egyenesfutást okozza), saját magunk kinyomjuk oldalra a kormányt. Mert ugye olyan ember nincs, aki támaszkodik a kormányon, és azt pontosan 50-50 % megoszlásban teszi...

A másik, hogy ha merev karral támaszkodsz, létrehozol egy erőkart, amely az első kerék tapadáspontja körül igyekszik megemelni a hátsó kereket, ezzel stoppie-hajlamot okoz. Ez pedig nagy mértékben lerontja a motor irányíthatóságát.

Amikor a hátsó kerék blokkol, sokkal hosszabb idő telik el a teljes stabilitásvesztésig. Vagyis ez jobban kontrollálható dolog."
dehogy vitatkozok.............felesleges
tényleg többször kérdeztem, de még mindig nem kaptam választ!
És tényleg soha nem fékez az ember merev kézzel. Ezt a BMW-nél tanították?
Ja, vészfékezés.. ahol pedig fokozottan igaz. Ne vitatkozz mert nincs igazad.

Mindig laza karokkal kell fékezni! Nincs kivétel.. utas sem kivétel.
ezt most jól szétszedtétek ti /istenek/
"Ha nem vagy elég erős hogy törzsből megtartsd magad fékezéskor akkor inkább ne motorozz"
vészfékezésről volt szó ember! vész, és nem pedig normál
bár mindenki úgy csinálja ahogy akarja, nem is akartam osztani az észt de többször kérdezte...
a másik, hogy arra mész amerre nézel - így igaz
- de legalább győzött a Veszprém!
Ez csak abban az esetben igaz ha igazán jó nő vagy, és a motoros látótávolságon belül illegeted magad

Egyéb esetben csak a motorvezető szemszögéből működik a dolog.
akkor is, ha nem is én vezetek?
Arra megy a motor amerre nézel. Ez minden szituációban igaz.
Mé akaratlan má sikerült?
Üdítő változatosság ha akarja az ember.
Ez a mondat teszik a legjobban:
"és ne azt nézd aminek nem akarsz nekimenni"

Én valahogy sosem akarok neki menni semminek... csak hát....
A kitámasztott kezet felejtsd el mert úgy elvágódsz majd hogy nagyobb bajod lesz mintha nem is vészfékeztél volna! Hülyeséget meg ne terjessz, mert azzal több kárt okozol mint hasznot!

Ha nem vagy elég erős hogy törzsből megtartsd magad fékezéskor akkor inkább ne motorozz
kültem 2képet hogy áll a verda
Szívesen!
Persze felrakás után rögtön
Sajna csak a garázsba mert nálunk délelőtt szakadt a hó
Itt a pdf:
http://web.t-online.hu/audi004...
nagyon köszönöm.
Most megyek MKB Veszprém kézi meccset nézni a Digisport 1-en.
Hajrá Veszprém!
Akkor nem is kell index.html!
Feltöltöd a public_html mappába a pdf-et, vagy amit akarsz, majd így hivatkozol rá:

http://web.t-online.hu/[azonosito]/xy.pdf
Igazából én itt adatokat akarok tárolni. Pl. pdf-eket, meg ilyesmiket. A blogomon szeretnék egy hasznos linkeket, és adatokat, leírásokat tartalmazó részt. A fényképeimet a picasa-n tárolom, de pdf-et nem lehet ide feltölteni. Gondoltam majd ide, de sejtem, hogy ez nem arra való.
És kipróbáltad már?
Az index.html-t neked kell megszerkesztened. Akár Microsoft Word is tud ilyet, ha Weblapként mented el. Konkrétan mit szeretnél a tárhelyre létrehozni?
Bázismotortól rendeltem akciós
2 nap alatt meghozták
Halli
Start 40 watt
Low 10 watt /alacsony/
Hi 20 watt /High=magas/
Frankó lett!
Hol szerezted?
belépett, király!
az index.html-t honnét vegyem?