Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Apriliája van... biztos csak megszokásból kérdezi
Az időjárástól függ, de megpróbáljuk. Kire gondolsz mint közös ismerős?
Még meg sem vette a motort és már alkatrészeket akarsz venni?
Minek?
40 Ft/km... vagy talán kicsit kevesebb. Ezzel tudsz számolni. Meg azzal hogy egy "szezon" sokezer kilométer. kb 6-20 között..amit persze az anyagiak és a ráfordítható idő határoz meg.
A motorozás drága mulatság, mindegy, melyik márkát választod...
pont ugyanannyi mint a többihez...
Sziasztok! Erősen fontolgatom én is egy fz6n vásárlását, hibákra nem kérdezem, koléga megtette már. Engem az a tapasztalatotok érdekelne mekkora kihívás az alkatrészek beszerzése és mennyire számít költségesnek? Arra gondolok hogy arany árba mérik őket vagy koplalás nélkül is meg lehet vásárolni...
Szia! Ha nem akarsz idomost, akkor ne vegyél! Ha egyáltalán felmerül a kérdés, hogy bonyolult-e, és az, hogy mennyibe kerül, akkor a végeredmény nem lesz szép...
Ez abszolut igaz bár azért nem említettem mert már az összes tulaj túl van a cserén szerintem...
Kormánycsapágy alapból gagyi
Hali,

Mikorit akarsz venni? Mondjuk igazán egyiknek sincs semmi komoly problémája ha az előző gazdi jól tartotta....
hello sziasztok!segítségeteket szeretném kérni! fazer600 ast akarok venni és érdeklodnék,hogy mik a rejtett hibai vagy gyakori hibai a fazereknek?mire kell odafigyelni!
Sziasztok
Érdeklődnék hogy mennyire bonyolult illetve mennyibe kerülne egy Yamaha FZS 600 idomost gépet átépíteni "idom nélkülire".
Az igazság az hogy maga a motor tetszik de idomos gépet nem szeretnék,és egy ilyenhez viszonylag olcsón hozzátudnék jutni.
Előre is köszi!
Üdv
Szia norci75 !
Ha van rá lehetőség és szombati napra szervezitek a túrát lehet hogy mi is csatlakoznánk 2-3 motorral. Néztem a blogodon a képeket látom van közös ismerősünk is.
Ismerkedj meg a gúglival :)

Az ülés alatt van valami matrica. Talán narancs színű. Azon van a kód :) Igaz, angol tudás szükségeltetik....mármint a kereséshez a neten :D
Helló valaki tudna segíteni Színkód ügyben,hol találom motoron,vagy neten? előre is köszi szépen.
igen hibátlan 12 ezer
Szia! Mi az ára? Hibátlan? Üdv
Szia!Nekem van pár felesleges cuccom fz6s-hez,melyik idomra gondoltál?Van lámpa,sárvédő,index és idom is!
Sziasztok!

Valakinek van 1000 Fazer Martin dob hangja vagy valami videó?

Köszi! :)
akkor húzz bele: edzés
ég a ház?
Uccsó hideg nap ez a télen. 27 fok a házban, ééééés nem fűtök! A katicák megmondták, hogy rövid lesz a tél!
yamaha fzs 600 fém fékcsö garnitura (elsö hátsó) eladó tel:06309492804