Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dehogynem.
Ha kinézek az ablakon havat látok sose lesz vége ennek a hideg pokolnak!
Okay, akkor amikor neked jó :)
Fehérvárról necces az ügy, de már nincs messze a tél vége
Mot vettel peter?
képet
egyenlőre igen
te csinálod?
hali

áá az még messzebb van , héten bombázom szét...
Azt vazze én is láttam...de már nincs is meg :) Én is csak azért ugrottam a témára, mert szerdán mennénk síelni és pont útba is esik :)
DEHOGY ! Neked sör nélkül is :)
Két esélyes a dolog: vagy hétfőn délután kispesten (XIX.ker.) vagy estefelé Káposztás környékén....esetleg kedden valamikor...utána már csak egy héttel később, de akkor másnak semmiképpen nem adom oda. Amúgy is ha van kedved megnézheted én hogy tettem fel, ahhoz viszont ki kell jönnöd kispestre... :)
Bár még nálunk havazik, de azért már tervezzük az első túrát.
Ezt minden évben Rügyfakasztó túrának hívjuk.
már 55 euróért is láttam v46 -os dobozt ,de 200 km -t nem érdemes menni érte és az osztrák sem hülye ,ami nekünk megéri azt ők is megveszik . a csomagküldést pedig nem nagyon támogatják . most leginkább az ebook olvasókat érdemes kint megvenni ,de én karácsonyra a tabletet is kint vettem meg használtan
Fri ! Jó oldal Én itt lakom a határ mellett és nemrég vettem magamnak 2 db. Nolan N102 -est és utána hoztam kettőt eladásra .Az egyik el is kelt de még van egy nagyon szép ha valakit érdekelne
Ez nagyon profis! :O Komolyan jól jönne egy projektbe. Valahogy megpróbálom átvenni, ha oké! Persze tolom a sört meg ami köll. :D
Freepeti, estél már?
srácok, van egy elég régi dell lcd monitorom.
Kis kezelő gombjai vannak, amik alig emelkednek ki és csak picit kell őket megnyomni. Nem olyan modern, hozzáérek a gomb 'helyéhez' tipusú, de nem is a ha leveszed a gomb borítását is csak megnyomod és kapcsol.
Most leesett a bekapcsoló gomb és nem tudom használni. Valami ötlet?
Köszi, a világítást megoldom, az oldaldobozokba tettem nagy fényerejű LED-eket, 4-et sorba és 4 sort párhuzamba. Ez lett a helyzetjelzőm, hogy este lássák: széles járgány :)
Majd ha lesz időm, talán indexek is kerülnek bele ugyanebből csak sárgák. De a csatlakozást nem tudtam volna jól megoldani ezért is köszi az ötletet !
LED-sort vett a fater 1 métert egy ezresért, abból is lehet majd valamit építeni....ha lesz rá idő...de most éppen melót is kellene találni valamit meg elindult a suli is...úgyhogy...van mit csinálni. Most jut eszembe, még a fokozatkijelzőmet is meg kell építenem :)
Látom ugyanazt az oldalt böngésszük :D

De én ennél is olcsóbbat néztem. Jövő hét szerdán úgyis megyünk síelni, akkor el is tudnék hozni egyet...aztán mehet a lámpaszerelés :)

Berber:
Csatolom az oldaldoboz tartó konzolt amit vágattam. Ezt tudod még faragni de a lyukak jó helyen vannak, már csak könnyíteni kell rajta kicsit...szívesen neked adnám, hátha jó helyen lenne :)

Valami ilyesmi kellene hozzá: konzol alkatrész
De sztem itthon is lehet kapni, mert csak gumikból meg néhány csavarból áll....szóval házilag sokkal olcsóbban kivitelezhető.
Kinek mi a rossz?
Rossz az aki rosszra gondol
...ja, csak az a köcsög Freud mi?...
a perverz

Nem így értettem
"Lófaszt motorozok profin."

...a fotóidat látva erre nem gondoltam volna...utoljára talán Ciccolina-nak jött ez össze...
Lófaszt motorozok profin...a profi lennék állandóan esnék kelnék, mert mindig a határon akarnék menni. Rengeteg tartalék van még akkor is, mind a futóműben mind a gumiban, amikor már nagyon gyorsnak is tűnik a dolog. Ha pedig forgalommentes üres utakon megyünk akkor szinte kizárható a külső veszélyforrás is. Nagy forgalomban visszafogottabb vagyok.. max 30 40-nel megyek többel tömött forgalomban mint a négykerekűek, mert ott már nem csak rajtam áll vagy bukik a történet. Egyedül a motorozás fizikai hátterével kell tisztába lenni, aztán aszerint kezelni a motort. Ezer helyen leírják mi hogyan működik, mi mivel függ össze. Azt be kell tartani, aztán bármekkora tempóval lehet menni, bárhol és nem lesz semmi probléma. Tudatosan kell csinálni, ennyi.

Terepen pedig "gyorsan" kell menni, mert máshogy nem lehet... pláne laza talajon vagy murván.

Keep calm, play hard