Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kapcsoló "Start" állása mire szolgál?
Téli projekt 2
Jöhet a tavasz!
Én annak a híve vagyok, hogy fékezéskor combbal szorítom a tankot, nem terhelek a kormányra. Így az első kerék esetleges megcsúszása esetén nem csúszik ki olyan hamar oldalra.

FTP: Filezilla

Telepít, elindít.
Ha angol nyelven indul el, így lehet beállítani magyarra: Edit - Settings - Language

Kapcsolódáshoz a felső részen kell beírni:
Cím: ftp.t-online.hu
Felhasználónév: t-home.hu-ról (azonosító)
Jelszó: t-home.hu-ról (ha nem emlékszel rá, meg tudod változtatni)
Port: maradhat üresen

A bal oldali térfélen a saját géped fájljait látod.
A jobb oldalon a webtárhely fájljait. A public_html mappába kell belépni, és ide másolni az index.html fájlt.
Nem, nem. A kérdés arra vonatkozott, hogy bebizonyították-e, hogy vészfékezni blokkoló hátsóval a legjobb.
Mackó taglalta egyszer, hogy míg a többi tanfolyam azt tanítja, hogy a hátsó kereket csúszáshatáron tartod, addig a BMW szerint a 'padlófék' a tuti.
"a hátsót lerúgod és ott is hagyod maximális fékerőn, az elsővel progresszíven és lehetőleg blokkoláshatáron fékezel"
köszi Cimre
kipróbáltam, de nem találja a kiszolgálót
különben megfejeled a plexit
szóval nem lazán, hanem megfeszítve... érted!
Kitámasztott kézzel?
Dehogynem kapsz választ:
Gondold csak végig. A lényeg, hogy ne csússzon meg az első kerék, persze ha nincs neked sem ABS-ed. Egyszerre fékezz az első, és hátsó fékkel. Elöl ha összement a teló akkor fejti ki a fék teljes hatásfokát. A hátsó tengelyről ha előre helyeződik át a súly akkor a hátsó kerék megcsúszhat, ami nem is nagy gond, de ha visszább veszed a fékerőt, mint a kocsinál ha megcsúszik a kerék, akkor nagyobb fékezést érshetsz el. Persze csak egyenesben, és kitámasztott kézzel, merev könyökkel. És a lényeg, hogy oda nézz ahol meg akarsz állni, vagy ha ki akarsz kerülni valamit, és ne azt nézd aminek nem akarsz nekimenni, mert akkor neki is fogsz. Száraz út parkoló kréta, és lehet gyakorolni. Meglepődsz mennyire rövidül a fékút a próbálkozások után. Nekem 1,5 métert a 3. próbálkozás után. Ez pont egy autó szélessége...
a "hálózat " fület nyisd ,meg ,ott új kapcsolat és megadod a felhasználó nevet és a jelszót .
totalcommander
Most akkor nem kapok választ a vészfékezéses kérdésemre?
a 3. lépésnél akadtam el.
ajánlj légszi egy magyar nyelvű progit amivel FTP-t tudok kezelni, és hogy ott mit kell megadnom
Szia!

1. t-home.hu oldalon belépsz a szerződéskötéskor megkapott adatokkal
2. szolgáltatásaim -- internet -- webtárhely: itt találod az URL-t, azonosítót és jelszót
3. FTP programmal kapcsolódsz az ftp.t-online.hu címen elérhető szerverhez
4. public_html mappába tölthetsz fel amit akarsz

PHP-t nem futtat a szerver, amit Te mutattál, az egy PDF2FlashPageFlip nevű szolgáltatás, PDF fájlból csinál ilyen lapozható flash fájlt.
Nem tudja valaki véletlenül, hogy hogyan lehet ilyet igényelni, készíteni?
http://web.t-online.hu/kocsisa...
van t-onlinés net kapcsolatom, és mail címem
ez valamilyen webtárhely lehet
Igen olajbetöltő nyílásba kell tekerni .
Hali.
Tudja valaki, hogy hol tudok fz6n-re olajhőfokmérőt venni, amit az olajbetöltő nyílásba kell tekerni?Ja és milyen tipusú kell?
Tudom, hogy nem sok értelme van, csupán esztétikai szempontból kell.
Sokáig leveleztem vele mert kellett a segítsége. Ha szükségetek van valamire szívesen lezsugázom vele, sőt a nyelvtudásom miatt is segítek ha kell valakinek. Persze megadhatom a közvetlen elérhetőségét is de elsőre velem is bizalmatlan volt aztán miután látta, hogy normális vagyok, sokat segített...
Engem érdekelne egy ilyen bólyázgatós, kerülgetős móka, ha lesz szívesen csatlakoznék.
Ez a Svájci bicska engem is érdekel. Kapcsolatban vagy Christian Vieth-el? Van valami közvetlen elérésed?
Akkor minden jelet a műszerfalból kap? Azt hittem vezetékezni kell jobbra-balra. Ez így nem tűnik vészesnek.
A komolyabbról itt a leírás.
Sztem ha valaki tud forrasztani és van egy kis kézügyessége...meg tudja oldani...
Az üres mellé/helyére beépíthető szimpatikus (bár a legjobban a kilométeróra sarkába épített tetszik, gondolom nagyobb rombolással járhat). Ezt nagy meló beépíteni? Egy autóvillamosságis meg tudja oldani? A bekötési helyekről van infó?
Üdv 2010-es FZ1-ből megmaradt központi rugó és kipufogó(díszítő lemez hiánnyal) Eladó:10eft és 20e ft.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Biztosan...én már egy éve nem beszéltem a sráccal...
Melyiket szeretnéd ? A sima fokozatkijelzőt vagy a teljes méretű mindent tudó svájcibicskát ?
Az egyik olyan 14 ezer körül áll meg de az neked kell belefarigcsálni valahova, de választhatsz hozzá kijelzőt amit te forrasztasz a vezetékek végére, míg a másik 35-40 rugó és a tankműszer helyére kell beszerelni. Állítólag nem bonyolult de a teljes műszerfalat szét kell szedni. Olyan fél napos meló...