Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy Fazer nincs hozzá?
Most jut eszembe, itt hátha vannak fazeresek is. Van elfekvőben egy pár bukógombám.
Tudom, már egy éve is jeleztem, de akkor félvállról vettem a polcom kapacitását
Na igen.
Hát a benzinszintjelző sem világíthat örökké....mert akkor az azt jelentené, hogy sosem jársz a géppel, mert mindig üres a tankod... :)

Viccet félretéve: ha leesik a szint egy bizonyos alá, akkor persze világít. De az is elalszik néha mert döntögetsz vele...persze nem télen a garázsban...aztán ki tudja mennyire vagy fanatikus, de akkor más jelenség is van...
Töltsd má' ki az adatlapod ! Mert úgy látszik lecserélted a fazert :) Vagy nagy átépítésen voltál, mert az én fazeremen nincsenek LED-ek
Értem!De akkor még mindig ott van a benzinszint jelző annak kéne világitani mindig ha üres a tank nem?
Nem paráztam tul csak nem értek hozzá :D
Biztos vagány lesz, majd dobj fel képeket!
Sziasztok!

Itthon ilyent be lehet szerezni? Vagy valaki le tudná gyártani?
Kuplung kiemelő MOD
A következőképpen lehet tesztelni a LED-eket:
- gyújtás rá
- vészleállító lekapcs (tehát NE tudjon forgatni)
- önindító gomb benyom
Ha a gomb nyomvatartásakor égnek a LED-ek, akkor azokkal nincs gond. Ebben az esetben túlparáztad a dolgot.
Nem volt azzal a válasszal semmi baj !
Én már válaszoltam erre (ha kissé faragatlanul is )

Az szintet mér, és csak teszt jelleggel villan fel indításkor (tudd hogy jó az visszajelzőfény). Ha olajnyomáslámpa lenne akkor égne gyújtás mellett, álló motornál.. mivel nem az, így nem ég.
Az csak egy pillanatra villan fel, ha jól tudom...sajnos néhány hónapja nem ültem a lovamon, így ellenőrizni sem tudom, de szerintem nem kell világítania, csak gyújtáson sem.
Vissza jelzek mindenképp!
Szóval akkor az is előfordulhat,hogy akkor sem kell hogy világitson az olajnyomás ha csak a gyujtás van rákapcsolva?
De ha üres a tankom a kicsi sárga lámpának akkor is kellene szerintem...
Amugy nemrég volt meg az olajcsere!
azt azért ne feledd el, hogy az un. olajnyomás jelző csak a szintet jelzi ! és nem a valós nyomást ! TEHÁT HA KIVILLAN MENET KÖZBEN...tölts rá !
Oké, majd jelezz vissza!
Amint lesz időm lepucolom az elejéről a műanyagot és belebuggyanok meglátjuk lessz e változás :D
Köszönöm addig is!
Csináld meg, amit írtam a csatlakozóval, aztán ha nincs változás, majd még gondolkozunk. Ha van affinitásod, nézegetheted a kapcsolási rajzot a szervízútmutatóban, nem egy Nintendo bonyolultságú a dolog.
Plexi belső felére tapikorongos megoldásos tartó?
Köszi! Így azért meg tudok majd vele egyedül is birkózni.

Valami ötletetek van esetleg a telefontartóra?
Járasd üres tankkal, leengedett olajjal... akkor égni fog mindkettő.

Nem karácsonyfa ez hogy járó motornál égjenek ezek
Ja és azt elfelejtettem h a startolás pilanatában már égnek de ha beindul elaszik ez a kettő.Szóval az inditás ideje alatt világitanak csak.
Igen a motor jár a világitás és minden más tökéletes....
Áramot kap a műszeregység? Órák, LCD működnek? A jelenségtől függetlenül a motor indul?

Javaslat: szélvédő le, csatlakozó kihúz, kitisztít, kontaktspray, visszadug, próba.
Sziasztok!
Egy FZS 600-al kapcsolatban lenne olyan kérdésem,hogy mi a bibi akkor ha ráadom a gyujtást de se az olajnyomás se a tank szárazságát jelző led nem gyullad ki?
Évjárat 2001.
3 csavar tartja a fekete vízszintesen fekvő műanyagot levenni semmiség. A tankot fel tudod hajtani, ha a kormány felőli csavart kiveszed. Egy csavar ! Én ott vittem el és rögzítettem a kábeleket, hogy ne lobogjanak és ne okozzanak zárlatot. Nem nagy meló. Én tököltem ezért volt majdnem egy óra. De sztem max fél óra....
Mé' mi a baj azzal, hogy teccem neki ?!?!? Nekem is bejön


No akkor sorban:
A WR nem az enyém...pedig k...va jó gép, mentem vele, de elég szűk az a környezet ahol lehet használni... :) De sajnos nem verekszenek érte...most le kellene csökkentenem az árát a tulaj kérésére, de még nem jutottam oda...itt fórumozom helyette :)

Azul: az a doboz annyira nem is olcsó...a shoxban volt nemrég egy használt 36-ért...és ott porosodott szegény jó darabig... De annyit még én sem adtam érte pedig kellene egy nekem is, főleg mert 2 bukós dobozról van szó és kompatibilis lenne a kappa dobozaimmal. Utóbbiakat vettem párban ! 70 ! euróért konzollal... :)