Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ricsi bontót hívtad már ?
Itt van kispesten, ha neked messze van, beviszem neked a városba valamikor, hétfőn vagy kedden amennyiben odaadja 3ért....hátha van neki. Annyi cucca van, hogy csak na...mondjuk pont FZ1-es gyári kormánycsöve nem volt :)
Viszont mást már vettem nála, jó gyerek...
ebayen hogy találtad meg? Én nem találom :(
Bontóbol 5000,- Ebay 3000,- Jó az R1, R6 , és még ki tudja mik. Az átmérő 10 mm és a 30 ricni a lényeg. Úgyis szétvágom, úgyhogy bármi jó lenne....
Mennyi a gyári ricnis fej? Más motorról nem lehet áttenni?
Most feleslegesen hosszan emel. Mondjuk menetben jólesik, mert irgalmatlan gyors lett a kuplung. +1 cm meg nem számít.
Azon gondolkodok, hogy lekapom a gyári cuccokat és még a hidegben megcsináltatom jól :)
Ha hosszabb a kar, akkor nem árt az a szerkezetnek bent?
Hosszabb a kar, kisebb elfordulás, kisebb kinyomás-- ergo a kuplung nem old teljesen, azaz kopik.
Van valakinek egy ilyenje feleslegben? A motor többi része nem kell.
Vazzeeeee, suliban vagyok, itt csak nem hangosíthatom fel.... sztetek szólna érte a számvitel tanár ?!?!?

De szép a gép ! Mostanság én még biztosan nem gurulnék

De ha lesz két hét múlva egy jó kis hétvége, akkor mehetnénk, én is szívesen csatlakoznék !
Értem!

Köszi a linket! Akkor ezek simán felmennek a régiek helyére.
Sajna nem könnyebb, mert a sok áttétel változása után ugyan oda lyukadtam... Lent a kiemelő kart lenne értelme meghosszabbítani, de nem kapok olcsón ricnis fejet, így nem erőltetem...
Nekem lekerültek a hosszú karjaim, mert értelem szerűen az olajhoz nem volt jó a régi. Az eladó (bár van rá jelentkező...) Amúgy a link mindig változó.
Tényleg jó hangja van.
(kár az elírásokért)
Szia Berber!

Marha szépen szól a dob! Lennél kedves belinkelni a kuplung és fékkar lelőhelyet? Én is nézegetem őket csak azt nem tudom hogy melyiket lehet feltenni berhelés nélkül? Mondjuk én a hosszabbik verziót nézegettem. A kuplung átalakítást esetleg bővebben leírnád, hogy miket kell hozzá beszerezni? Gondolom így még könnyebb behúzni a kuplungot......
Előre is köszi!
Szép! Jó hangja van, de gondolom a videóban nem jön át minden.
A hidraulikus kuplung miért jobb?
Akkor igyekezni kell, mert a mostani hétvégénél nem lesz már hidegebb.
Majd próbálkozom, csak ki tudjam vinni a szabadba. Be kell vallanom, még nincs abszolút készen, mert a sztender támasztéka még hiányos... meg poci sincs rajta, (amin picit módosítani kell mert elér valamit, ami vakar).... meg meg meg.

Gyülevészt majd a FríímélPeti szervezi titokban, gondosan kiválasztva egy szép esős, hideg napot...
Bérelj egy studiót. Nincs minőségibb megoldás
Jól néz ki. Ha lehet én élőben szeretném meghallgatni.
Ha már szóba hoztad az első gurulást, milyen időben (hány fokban) szoktátok megejteni?

Még hó van!
Hogyan kell úgy hangot felvenni, hogy még én is azt mondjam, "ez az, így szól..." a telefon nem jött be. Lesz évadnyitó valamikor nem? Akkor meg sztereóban prezentálom. Annyit mondok durva. Ééééés benne van a killer!
Jó dolga van a lovadnak ! Az enyémet le sem merem fotózni...szegényke olyan mocskos és most be van szorítva az apám többi szemete közé... Mert én marha kölcsön adtam három hónapja a garázsomat 2 hétre valakinek...

Igen, jöhet a hang !
Jöhet hangminta is!

Nekem kéne
Ezt mókoltam!
Egy darabig nem is lesz hozzá :) Nem váltanék lefelé :) Imádom a nagymacskámat