Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Volt egy levelibékazöld.Na olyan nem lesz.
Asszem freepeti 600-asára hasonlít majd legjobban.
A következő tippem ez lett volna, de a képeid közt nincs nyoma illetve nem emlékszem, hogy itt említetted volna.
Brit versenyzöld? Volt ilyen gyárilag?
Gyakorlatilag semmi.
De mivel kicsit megzúztam néztem egy nekem jobban tetsző és valamennyire ezen a tipuson nem jelenlévő színt.
Miért? Mi a baj a fehérrel?
És még milyen jólesz ha kész lesz az új fényezés.
Hali!

Van egy eladó Givi V46 dobozom. Olcsón adom. Kell valakinek?
Az biztos, hogy nagyon jól néz ki!
Tetszik a Street Triple!
Ja..........akkor nemszóltam.
hali

wr400as elkelt? hogyhogy eladod
Te Zoli, ez egy faszi.....
Köszi.
Mennyire kell szétkapni az idomot? Tankot le kell venni? vagy hol vezetted el a kábeleket? Azért kérdezem mert még nem szedtem szét még a gépet. Ha viszont nem egy egyszerű művelet, akkor keresek egy hozzá értőt. (ha valamit eltörök rosszabbul járok)
Te, Zoli ! Nagyon szép az a Triumpf ! Gratula hozzá !
Ezt vedd meg: Louis-os
Minden benne van a csomagban és jó is. Én hajlítottam egy vastag lemezt, amit kifúrtam, hogy belemenjen az aljzat és feltettem a a bal oldali idom valamelyik alsó tartókonzoljára. Persze ott is kifúrtam a lemezt. Így relatív védett helyen is van, bár elvileg vízálló...
Jó hosszú kábelt adnak hozzá, biztosítékot, stb...Ausztriából kell venni, néha akciózzák is. Bécsben mindig van :)
Szivargyujtó aljzatot.Ilyesmit.

Bal oldalt csak akad valami fekete idomdarab ami lapos.
Melyiket? Kifejtenéd egy picit jobban?
Tedd idomba.
Ha már így szóba jött az ebay, a következő projekt egy telefontartó a fazerre. Eddig ezt néztem, de mivel motorola defy-m van így a telefonos részt kicserélném ennek a tartó részével. A maradékot meg kocsiba is lehetne használni. Nem egyszerű eset mi, de nem is komplikált. Az a problémám, hogy defy motoros tartó nincs, csak univerzális, abból meg félek, hogy kiesik.

Plusz még szeretnék egy szivargyújtó aljzatot is tenni a motorra, hogy lehessen tölteni a telefont. Ennél eddig a lajos kínálatát nézegettem, de pontosan nem tudom, hogy mit kell hozzá venni. Valami ilyenre gondoltam.

Tudtok esetleg idehaza valami boltot, ahol ilyeneket árulnak?
Deprecated: Function session_is_registered() is deprecated in /mnt/store/web/www.sportmotor.hu/__class/sess... on line 35
Mondtam ilyet?
Nem csak azt hogy azért kell várni 2-3 heteket mert a vámosokat elöntik a 1-15 dolláros cumók.
És mostmár keményítenek.Nem lehet csak úgy a vámos jóindulatában bízni hogy átcsusszan.22 euro akkor vámtételes.
Én is ebay-en rendeltem telefon tokot 1.5 dollárért. Most köcsög vagyok? Nálunk ugyanaz 2500 forint. Ilyen usb autós töltő átalakító, meg hálózati ajzatos változatot 1-1 dollárért rendeltem meg, ha bemész egy mobilos boltba 1500-2000 forint ezek.

De vásároltam drágább dolgokat is külföldről. És fogok is, mert eddig nem volt semmivel gond. Persze paypal-t használok, ami megvédi a vásárlót az átverésről. Ha valami gond van, akkor az eladót kell értesíteni, majd ha továbbra is gond van, akkor a paypalt. Ők elkapják a csalókat.
Vettem már franciából motorosruhát (több mint 100ezer forinttal volt olcsóbb mint nálunk) és eléggé para volt, amíg meg nem jött. De minden rendben ment.
Egyébként vaterán több negatív tapasztalatom van, mint a külföldi vásárlásokkal. Lehet szidni a kínaiakat, de sokkal barátságosabbak, mint a magyarok.
Nem kering az.Simán csak áll ferihegyen a posta depóban.
Mióta 22 euro felett mindenre vámot kell fizetni és minden 2 euros vackot postán rendel a kedves magyar a telefontoktól a hello kitty-s matricáig bezárólag a vámosok jó 3-4 hetes lemaradásban vannak.
Egyetértek. Sokszor pár nap alatt itt a cucc, majd kering még 2 hetet az országba. Én pl. mobilos cuccokat onnan szoktam, mert ugyanazt a gagyit adják itthon is a GSM boltok, csak jóval drágábban. Egyik alkalommal a barom postás összehajtotta a ne hajtsd össze felirattal ellátott borítékot, és jól meg is tört a benne lévő fólia. Igaz nem a kicsi kínai hibája volt, de ingyen küldtek újat, atombiztos csomagolásban És nyilván hamisítható cuccot nem Kínából rendelek. Mint írtam, mérlegelni kell, mert nem MINDEN éri meg. De tényleg rengeteg dolog van, ami hozzánk még hírben sem érkezik meg, nem hogy meg tudd venni. A kedvencem akkor is a motoros GPS, lavórban tesztelve
Na most kicsit javítok magamon.
Nissin N4NCK20-as fék karmantyú készlet.
Egész magyarország területén nuku.
4db gumikarika.3200 forint körüli tétel.
külföldről fogom beszerezni mivel a hivatalos nissin kereskedő még azt se tudja hogy mikor rendel belőle nemhogy a beérkezést.
Tavaly decemberben kerestem meg ezzel a nagy horderejű problémával őket.
Az Ebay-on én már sok mindent vettem. Kínából is ! Nemrég érkezett meg egy európában nem is kapható WIFI kártya. Amúgy meg még egy csomó cucc... Sztem ha valami elveszik, akkor azt az itthoni postások veszik ki. Főleg abból ami nem értékbiztosított. A sógorom rendelt szörfös újságot, 12 számot. Ebből 8 elveszett. Érdekes módon pótolták...illetve újra küldték: a 8 újra küldöttből csak kettő érkezett meg ! Többször bizonyítható volt, hogy megérkezett magyarországra... de mivel nem volt biztosítva széttárták a kezüket az illetékesek, hogy sajnáljuk de ez van ! Úgyhogy nem kell a kínait szidni mert a magyar postás a tolvaj !
Én ezek után is rendelek onnan...de mindig úgy, hogy átgondolom, ha bukta akkor mennyit is bukok rajta...