Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló fri !
A csatlakozó központi zár csatlakozója toló ajtóhoz ahogy már leírták.
beszerelési idő tőled függ a kábelezésnél kell figyelni főleg a kipufogó mellet nehéz elvinni hogy a gyári helyén menjen a vezeték. A hő végett nehogy megolvadjon a vezeték.flexibilis vízálló led szalagot használtam ami öntapadós és 3 ledenként darabolható.Ha kell felteszem honét rendeltem a szalagot .1 métert rendeltem és még maradt belőle amiből lehet hogy csinálok a dobozba belső világítást csak kevés a szabad időm most.
V46 : link
Hát ez nagyon király ! Köszi az ötletet ! Szeretem magam megcsinálni a dolgokat és látszik hogy ha elég szemfüles vagy, sokkal olcsóbban meg lehet úszni nem gyári cuccal is !

Meg is rendelek kettőt, vagy hármat, úgyis kell majd a felső dobozomhoz, amit szerintem Ausztriából rendelek meg. A két oldalsó gyönyörű kappa dobozomat is ott vettem 70 ! Euróért :) konzollal együtt ! Itthon 3.000,- Ft-ért kellet vennem még hozzá két takaró műanyagot és kész is. Persze a konzolt át kellett alakítanom, az volt még ötezer. De itthon a két dobozt 86.000-ért árulják....
Nagyon király! Szinte kedvem lenne egy kemény dobozhoz!
Vagy inkább "tolóajtó átvezető"! pl itt van
Keress rá arra, hogy "tolóajtó csatlakozó"!
A csatlakozókat honnan szerezted ?! Mert én is beleépítettem az oldaldobozokba a világítást, de lehúzható csatlakozóval oldottam meg, viszont ezen gondolkoztam, de ötletem sem volt honnan szerezzek...

A belsejéről is kérnék képeket ha lehet. Furkáltad a ledeket vagy más megoldás volt?

Egyébként tényleg jól néz ki ! Gratula, mert tudom mennyi meló egy ilyen !
Ügyes, jól néz ki, szép kivitelezés!
Doboz világítás 2 rész
Kábelezés,kapcsoló beszerelése,érintkezők beszerelése !
Féklámpa és világításhoz.
Már csak a doboz belső kábelezése van hátra
Próba is megvolt !
Kicsit el vagyok havazva de holnap ha szekálsz eleget, szívesen csinálok fotókat a keretekről és ha közel jutok a motoromhoz, arról is ahogyan felszerkesztettem.

De ez egy 4 mm-es lemezből kivágott nagyjából négyzet alakú, legömbölyített sarkú lemez, ami ki van lyukasztva, ahol kell... És éppen a givi hátsó doboztartóra megy fel. Kicsit szerkesztgetni, meg fűrészelni kell hozzá a távtartót, de sztem te ilyentől nem ilyedsz meg, úgyhogy neked is adom ha tetszeni fog a kivitelezés. Ha valakinek meg kell még akkor meg tudom mondani, hol csináltattam. Kb egy óra alatt megcsinálják, lézerrel. De A csaj aki felvitte a gépre, át is tudja alakítani az esetleges igényeknek megfelelően. Szal sztem holnap nekifutok a fényképezésnek :)
Szevasztok!

Eladó egy fzs1000-hez való összekötőcső,bilinccsel szép állapotban.
Akit érdekel írjon a balu88@mailbox.hu címre vagy 70/4244632.
Köszi!
hali

holnap megyünk érte
Teljes GiVi PLX/M5M szettet mennyiért kapsz?
Na, hogy áll a projekt?
Te ember! Nekem a doboztartó lenne a kövi projektem.... Illetve valami amire a sajátos szövet táskáimat ráaggathatom.
Mi is ez a dolog amit említettél?
én egyet értek veled, te tényleg bénán motorozol
mondjuk én is....
Á, nem csak ezen múlik. Te annyira profin kezeled a motort a leírásod alapján. Olyannyira jól motorozol, (nem is értem miért nem vállalsz oktatást) mire én elérnék a magyar határig, lehet Te már visszafelé jönnél a Krímről. Sajnos én csak olyanokkal szoktam motorozni, akik kb úgy kezelik a gépet, mint én. Tudjuk, hol a fék, melyik a gáz, azt is csak félig merjük húzni, csakis egyenes aszfaltos úton. Kispályások vagyunk hozzád képest.
Sőt, annyira Lámák, hogy még az életünket sem merjük kockáztatni több 1000 km-re az otthonunktól. De ciki. Vagy csak annyi a problémánk, hogy eszünkbe jutnak azok, akik otthon várnak minket haza? Talán már felnőttünk, és a vagányságon kívül van fontosabb dolog is ha kirándulunk?
Azért ezek nincsenek nagyon jóárasítva....

De ha valakit érdekel akkor nekem van mintám oldaldoboz tartó kivágásához. Ha van hátsódoboz tartója valakinek akkor ezt egy kisebb távtartóval rá tudja csavarozni. Persze csak olyanoknak akik szeretnek kicsit fúrni faragni. De ahol csináltattam rozsdamentes 4mm-es anyagból vágnak neki lézerrel egy ötösért kettőt, hogy mindkét oldalra legyen. Utána már csak rendelni kell műanyagokat meg csavarokat a givitől - mert van nekik, lehet simán rendelni - vagy sima kúpos fejű csavarral megoldja az ember kb 200 forintért... Ha megyek a garázsba lefotózom és felteszem. Persze ami nekem van kettő elfekvő az ugyan nem rozsdamentes de szívesen odaajándékozom valamelyik márkatársnak !

Jöhetnek a puszik, még ha pasi is vagyok
Úgy hívják, hogy clutch actuátor/arm/rod vagy egyszerűen típusra szűröm és a részekkel lemegyek szűkre, majd beválasztom a használtat és azt a párat átnézem. Nem sokat árulnak :(
Amúgy valami bontót hívtam, de én sajna sokszor pattanok vissza róluk. Nekem nagyon elvadult ár elképzelésem van.
Sziasztok!
Aki tavaszra szeretne jó áron "túrásítani" még egy pár dolog megmaradt!

Kappa navi táska

Teljes hátsó GiVi doboz tartó szett

Annak aki sportosítaná a gépet:
Ermax faridom


És mielőbbi tavaszt!



Bobek motorjával ezt is élvezhetted volna.
Hát, jobb, hogy Bobekékkel mentem Albániába. :-)
Sziasztok!

Szeretném véleményeteket kérni a lenti vasról:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_fz6-s_fz6-s_fa
zer-6586143
Haver kinézte,én meg feldobnám ide,több szem többet lát alapon.A festés nem tűnik gyárinak,egyelőre ennyi amit észrevettem.Kérlek titeket,ha felfedeztek valamit rajta, tegyétek közkinccsé.