Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem az átlagdolog a tej,kenyér,párizsi,budikefe,szappan tusfürdő,farmergatya,kínai gumiszagú magasszárú tornacipő.
Meg a javított teleszkóp,Azokat gyüjtöm bőszen.
Van már vagy 3 pár.
Mé a hátsó gátlóhoz istenbezony senki nem nyút................
Betettem valami 3 NGK-t a gépesbe azóta se nyútam hozzá.Most má lassan rá kéne néznem.
Jó drága vót.Valami 3e körüli bótban.
Azt tom hogy 9e valamennyit fizetem érte és szíttam is a fogam.Most van benne 12e Km.
De légszűrőt is néztem neten.
Hát hogy rohaggyon meg a pesti márkakereskedés a legolcsóbb mind közül.
Utángyártott nincs.
hát igen ilyen létfontosságú dolgokat mint az objektiv alakú thermo bögre kihagytam a számításból.....

Zotya átlag dolgokra értem (nem, egyedi bontott,egyengetett telókra)

....és ja az NGK a "leghamisítotabb" gyertya márka,igy kinából csak eredeti jöhet......
Gyertya,olaj,termoköcsög,macis póló satöbbi pont spec a nem ebay-en rendelős kategória szerintem.
Két éve rendeltem és fizettem kínainak 1200 forintot MD80-a kamera akksiért.Na azóta is küldi az a vágottszemű majom.Na mindegy költse a pénzt a környeztvédelemre a szemétláda.
Ilyen szervízcucc van a közeli bótokban dögivel és nem olcsóbb vagy pont az NGK hamis is lehet.Pláne kínából.
Van akinek egyszerűbb átugrani a határon 10 km-t, mint feljönni Pestre 120-at, pl. Mellesleg a posta szerintem kb. nálunk a legdrágább, arról nem is beszélve, hogy az áfa is nálunk a legmagasabb, ezáltal az árak is sok esetben jelentősebb különbséget is mutathatnak. Én mindig körbenézek ebayen itt-ott külföldi oldalon, hogy mennyi az annyi, adott esetben vámmal áfával, ha messzebbről jön.
Tegnap nevettem egy jót a 220volt kirakata előtt. Ott virított az az objektív alakú termóbögre, amit karácsony előtt rendeltem Kínából, szállítással 17 USD-ért. Az meg 7500 HUF volt. Na ez a nem mindegy...
Jól van. Leragadtam ott, hogy Agonál ennyi és ott kellene megvenni.
NGK gyertyát pont bármelyik autósboltban kapsz másnapi rendelésre.
Hát 200 dollárért vettem teleszkóppárt...............ez boltban itthon 366e lett volna.
Igaz a bontott az enyhe hajlott darab volt de javítva remélem sokáig szolgál.
Féknyereg 95 dollár párban patika tiszta nissin 5-6 milis EBC betétekkel.
Karmantyúzással is 40e-ből kijön.A Motorpartsnál ez 140e lenne.
az a gond, hogy néha nem csak olcsóbban, de egyszerűbben is megkapod külföldről.
Kemény mellkas protektort akartam a dzsekimbe és ha már Pesten jártam gondoltam megveszem még ha néhány ezer forinttal drágább is. De a magasabb ár mellett kiderült, hogy csak rendelésre hoznak, ami kb. 3 hét + megint utazzak érte 60km-t. Kintről meg 1 hét alatt ott volt a lakásomon. Mert Ago is hiába írja az 1350 forint megtakarítást, feltételezem az ő ára is a bolti vásárlásra vonatkozik.
ÜDV
Azt szeretném megkérdezni 2005-ös FZ-6, hol találom a színkódot?
Forgalmiba csak sima 08 Szürke van írva.
ott a pont. Én még sosem találtam olyan árkülönbséget ami miatt redeltem volna netről,külföldről! (persze úgy értve,ha a közelben boltban elérhető,vagy az országban)

Például mi van ha az 1-ik nem jó vagy nem pont azt küldi amit kértél,akkor intézd a cserét........na ez nagyon nem ér meg 1320. forintot jelen esetben,szerintem.
Akos001,

Nálunk 3400HUF most ez a gyertya...
Megéri kintről 10.5EUR-ért hozni?!

Mai áron 10.5EUR = 3070HUF. Négy darabnál 1320HUF az árkülönbség. Ennyiből kell megoldanod a pénz átutalását, szállítás, stb....
Tényleg a Jawába én is használtam olyat... de az ment mindennel...
Ezeket az AOr Briskeket ménkű drágán árulják, mintha csoda lenne. Hiszek is (valamennyire) a kúszószikrás szarokban, de talán az NGK-ban jobban? A jelenlegiek kb 30-at húztak le, hibátlanul. Meg kíváncsi is vagyok....
Mondjuk nem célszerű tavaszra cserélni... nem objektív.
szia!

nincs ilyen jellegű tapasztalatom, mindig gyárit rakok bele
mondjuk a 125 etz mnél egyszer rakta be platinium gyertyát, jobban is ment tőle, de a hőértéke alacsony volt, így nem vált be
Várom, várom, várom !
Szia! A folytatás ma 20 óra körül lesz elérhető!
Várom a folytatást ! Izgalmasnak tűnik, pont a túravezető szemszögéből :)
Úgy is lesz, kösz!
Ennyit 2-ért adj! Vedd innen!
"darabja"
Köszi.
Keresd "renitens" nevű motoroskollégánkat. Ő szolgál árakkal, információkkal.
De vannak, mert fizetek érte