Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tényleg nagyon rá vagytok gerjedve erre az adatlap dologra.
Te sem félsz a büntetéstől?
Hmmm egyébként +5ezer km-t jelent, ha kitöltöd az adatlapodat
Én ebben a kombinációban használtam, mert így nagyjából egyszerre kopik el az első és a hátsó. 22e után cseréltem. Mondjuk akkor már nem mindenhol volt minta rajta.
Hello mindenkinek. Ez nem idevaló hozzászólás, de hadd kérdezzem meg: mit tudtok a ContiSport/RoadAttack gumikról? Mennyit bírnak?
Én megvettem a leolcsóbb Divit majd egy éve. Micsoda bolt, veszíteni se lehet rajta. Na most azóta már láttam 30 százalékkal olcsóbban is kínálva nem túl lelakott darabot. 485 vs 350.. elég kemény. Főleg hogy a többi Divi tavaly 600 fölött volt
Közben ahogy nézegetem, úgy néz ki, hogy az...
Hmm. Nem találok róla infót, hogy ez gyári-e... nem tudod?
Ez nincs rossz állapotban, de mint mindig csak élőben dől el minden.
Picit furcsa, hogy 490ezer az ára. De az is lehet, hogy csak a külföldisége és a téli miatt ilyen olcsó.

- Többet nem nézek meg ilyen hirdetéseket, mert elkezdtem azon gondolkozni, hogy jó vétel volt-e az én motorom. Miután megvettem nem néztem több hirdetést, ez volt az első...
Hat igazabol az egy brembo feknyereg :)
Hát lépek.
Szép estét mindenkinek.
Mutatok valamit.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_fzs_600_fazer-
6457981
ezt nézegetem a TDM mellett
Igen utólag már rájöttem. bocsi
Hát köszönöm azért a beszélgetést
Ott van az adatlapomon.
Egy tesztnek elmegy
vagyok Facebookon
Tudnál linket küldeni erről a tipusról?
Mert megmondom igy nem ismerem.
Vegyél olyan Divit mint az egyém. Kényelmes, jó nagy dög. 3000-res fordulaton nagyobb nyomatéka van mint egy 600-asnak a max és 1500-as fordulattól használható az ereje. 650-be tuti belefér, és igen egyszerű technika. Láncot meg nem kell rá venni, csak a kardánba való pár deci olajat lelkesen egy vagy két olajcserénként cserélgetni.

Szerintem elég jól megy... Kérdezd csak rhinoelit.. ő látott már eltűnni a látóhatáron
Szép motor! Az első féknyereg csak más színű, vagy teljesen más, mint a 600-asokon?
Hát ha ott leszek hogy megvan a zseton akkor biztosan megfontolom hogy melyik legyen. Fazer 600 vagy TDM 850
Nem ültem még TDM-en... hátul meg pláne
háát átírással max 650.000 pénz
Értem.Köszönöm szépen.
Neked vélemény arról hogy 2 személlyel mennyire kényelmes?
Gondolom a 700 körüli ár is ott van a listán. Máskülönben multistradát kell venni.. az újat
Néha a 900 is kevés városba
Hát igen... fene tudja.
Köszi a hozzászólást
Igazából 2 szempontot vennék figyelembe
1: elegáns legyen (szövetnadrággal is he ugy van)
2: 2 személlyel is kényelmes(az utasnak főleg)