Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igaz, hogy kicsi a hűtő az fzs-en, de az jobban túl van méretezve, az fz6 pedig biztos ki van centizve, vagy a fene se tudja...
Hajrá a vizshával
érdekes,hiszen az FZS 1000 csak akkor ment a venti ha üresben bekapcsolt az automatika... szurtam egy 1-est és már ki is kapcsolt.. sosem melegedett annyira,hogy menjen a venti
az xx-en megy elég sokat
Hajrá, én is megyek!
Megyek vizsgázni, szurkoljatok.
Én ezt nem értem. Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor hallottam a ventillátort működni a nyári városi használatban. Vajon mitől van ez a nagy különbség FZS és FZ6 között?
Én elég sokat megyek városban is, és nyáron szinte egyfolytában megy a ventilátor. Iszonyat, h mennyire melegszik, elég ha csak egy kicsit vánszorgok...
Ezért biztos ami biztos 5100 10W50 kap, lehet h túlzás, de legalább jobbat alszok :)
Igen, az szerintem csak egy rossz példa akar lenni, hogy hőmérséklet függvényében kell viszkozitási osztályt keresni.
Az elején írja milyen olaj kell, 2-1-es oldalon, nekem a 23. oldal, nálad ez kb. a 20. oldal lesz.

Tehetsz 30-ast is, kicsit ízlés dolga is
Én 40-est használok, hogy biztosan bírja a meleget.
Itt én is találtam bővebb infót:
motul 5100 10w 30

Biztos jó olaj, de drágább, mint jobb (számomra).

Egyébként bármely márkás olaj jó bele, mivel évente cseréli mindenki, az sem lényeg, hogy full szint-e vagy sem. A teljesítményszintet meg a leggagyibb olajak is tudják.
Esetleg egy 30-as zsalukő, 300Ft-os is megteszi.
Kezdőknek elég a 25-ös is.
Köszönöm az építő jellegű tanácsokat!
Megpróbálom egy Ausztriában dolgozó ismerősömet, de az is lehet, hogy használtan nézek majd itthon.
Még egyszer köszönöm eme komolytalan népségnek!
Gyönyörű gazdaságunknak hála a fél ország európa szebb de mindenképpen gazdagabb felén melózik. Nincs ilyen ismerősöd? Oda kiviteted és ő hazahozza vagy aki leghamarabb jön. Az más kérdés hogy 10 sámli azért nem kicsi helyet foglal egy munkás vectrában!
Jogos.
Az a kis szállítócég, amit említettem is változtatott valamit. Talán előttük kell lezárni a dobozt, vagy mindenképp szerepelni kell rajta a feladónak, meg hogy mi van benne, vagy valami ilyesmi hogy a határon igazolhassák, hogy semmi közük hozzá.
Azért nem csak megbízói de megbízotti oldalról is kell oda a bizalom. Egy csomagban bármi lehet...
Ha nem postázza Magyarországra akkor is van megoldás.
Vannak olyan kis szállító cégek akik felveszik neked, bár amit én ismerek meghatározott útvonalon jár Angliából és ha nagyon távol van az útvonalától akkor nem éri meg. Viszont akár mondanak neked egy német címet, ahová az eladó postázhatja és onnan elhozzák.
Vagy én legutoljára egy 'telekocsi' oldalt néztem. Nem tudom ismered-e. Ez olyan, hogy valaki meghirdeti, hogy honnan meg hova és mikor, és be lehet csatlakozni hozzá. Így mindenki jól jár. Én ott találtam olyat, akihez épp nem csatlakozott senki és vállalta, hogy elhoz egy csomagot. Mondjuk ehez nagyobb bizalom kell, mint egy céget megbízni.
Tékozlófiú! köszönöm a választ itt van 10w-30 5100 és 7100 is:link
nekem ez service manual van meg pdf-ben .meg van az is amit kaptam a motorhoz ,de abba még nem nagyon néztem bele :link 73. oldalon írja a 10w-30 -at .

Eddig is tudtam, hogy minden szart el lehet adni, de hogy ezt is?
Inkább ge...k.
sámli


tudom most nagy segítség vagyunk
El NEM tudom képzelni hogyan ehet egy ekkora motor 4 litert, bármennyivel is pöfög! Elhiszem neked mert Te vagy a Peti, de az agyam nem fogja. A 100-110-et se.... Bár ha őszintén belegondolok, én se mentem többel a szerpentinen.
Csinálok én neked féláron deszkából!
Jó drága sámli
Persze, kérdezd meg, aztán vagy küldi, vagy nem.
A step pad, amit az aerobic edzésen szoktak használni, másnéven:step lépcső:
Összességében akkor az eladóval valóegyeztetés után dől el minden.
Ha jól sejtem valami sportszer...
Cseszhetem a vége mindíg hogy Nicht verfügbar für Versand nach Hungary.
Én mindig odaírom a levélbe, hogy bitte.